Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

270 zł premii: 150 zł w gotówce + 100 zł w bonie na Allegro + 20 zł na goodie cashback za Konto 360° w Banku Millennium

270 zł premii: 150 zł w gotówce + 100 zł w bonie na Allegro + 20 zł na goodie cashback za Konto 360° w Banku Millennium
Źródło: strona promocji
Bank Millennium - Konto 360 - 270 zł

Zasady trwającej do 1 lutego 2021 r. akcji pod hasłem "Konto 360° w promocji z Allegro" zorganizowanej przez Bank Millennium są typowe dla większości ofert promocyjnych: należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub w wersji Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje opisane w regulaminie przez 4 miesiące. Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu.

Atrakcyjny zestaw nagród

Na początek uporządkujmy sprawę nagród. Do zdobycia jest:

 • 150 zł w gotówce;
 • 100 zł na Allegro;
 • 20 zł na konto cashback goodie w aplikacji Goodie.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 22 grudnia 2020 r., nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Założenie konta przez kuriera lub fotoweryfikację

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, czytaj. Teraz przedstawimy Ci, jak otworzyć rachunek, korzystając z fotoweryfikacji, a nieco później warunki, jakie musisz spełnić, by zdobyć nagrody.

Decydując się na udział w tej akcji, możesz wybrać „tradycyjną” ścieżkę otwarcia konta, czyli wniosek internetowy i wizytę kuriera lub fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja wymaga wykonania kilku zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku (przygotowanie ich wcześniej nie ma sensu).

Kliknij, aby powiększyć

Jak zdobyć wszystkie bonusy?

Najwyższy czas, by przejść do prezentacji warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Krok 1
Krok 1

Do 1 lutego 2021 r.

 • złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą na specjalnej stronie promocji;
 • podpisz umowę o te produkty;
 • aktywuj aplikację mobilną.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Nagroda
Nagroda

Do 26 lutego 2021 r. na numer telefonu podany we wniosku otrzymasz:

 • kartę podarunkową na Allegro o wartości 100 zł. Będzie ona ważna min. 6 miesięcy od daty jej przekazania;
 • sms z 20 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji Goodie. Kod będzie ważny 14 dni od jego przekazania. Po jego aktywacji Twoje konto cashback goodie powiększy się o 20 zł. Pieniądze będziesz mógł wypłacić na dowolny rachunek bankowy, gdy zgromadzisz min. 21 zł.
Krok 2
Krok 2

W lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r.:

 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

W podanym okresie zrealizuj też przynajmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem z użyciem HCE lub co najmniej jeden przelew tytułem comiesięcznej opłaty stałej (np. za prąd, internet, telefon).

Krok 3
Krok 3

Jeśli otworzyłeś rachunek "na selfie", to do 31 maja 2021 r. odwiedź placówkę Banku Millennium i złóż wzór podpisu oraz okaż dokument tożsamości.

Nagroda
Nagroda

Do 30 czerwca 2021 r. na nowo otwarty rachunek otrzymasz 150 zł premii.

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. W praktyce oznacza to zaznaczenie wszystkich zgód w formularzu, tak, jak na poniższym obrazku:

Kliknij, aby powiększyć
Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika promocji prowadzonymi w Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty, ale przy ocenie spełnienia tego warunku bank nie uwzględni wydatków na gry hazardowe oraz transakcji zwróconych przed wydaniem drugiej z kart podarunkowych.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy przed jej przekazaniem nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Warto byś też wiedział, że przechodząc do zakupów na Allegro z aplikacji goodie, otrzymasz zwrot 3% wydanej kwoty.

Na koniec dobra wiadomość – premia pieniężna zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Dodatkowe bonusy

Premia za założenie konta, to jeszcze nie koniec bonusów, jakie możesz zgarnąć, będąc klientem Banku Millennium.

Atrakcyjna premia za niewielką aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Co prawda w gotówce będzie "tylko" 150 zł, ale przecież 100 zł w postaci karty podarunkowej na Allegro też jest atrakcyjne, bo wybór towarów na tym portalu jest bardzo szeroki. Do tego jeszcze 20 zł na konto goodie cashback.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda i możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów w innych akcjach specjalnych – czego chcieć więcej? Zdecydowanie warto rozważyć udział w tej akcji.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Konto o 360° w promocji z Allegro"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.