Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

350 zł premii: 200 zł dla każdego za konto osobiste + dodatkowe 150 zł dla rodzin z dzieckiem od Banku Millennium

350 zł premii: 200 zł dla każdego za konto osobiste + dodatkowe 150 zł dla rodzin z dzieckiem od Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Zasady trwającej do 1 marca 2021 r. akcji pod hasłem "Konto 360° i 300 zł z plusem" zorganizowanej przez Bank Millennium są w dużej mierze typowe dla większości ofert promocyjnych: należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub w wersji Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje opisane w regulaminie przez 4 miesiące. Akcję wyróżnia możliwość zdobycia bonusu za złożenie wniosku o 500+ i wskazanie Konta 360° jako tego, na które mają wpływać pieniądze.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 2 lutego 2021 r., nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Założenie konta przez kuriera lub fotoweryfikację

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, czytaj. Teraz przedstawimy Ci, jak otworzyć rachunek, korzystając z fotoweryfikacji, a nieco później warunki, jakie musisz spełnić, by zdobyć nagrody.

Decydując się na udział w tej akcji, możesz wybrać „tradycyjną” ścieżkę otwarcia konta, czyli wniosek internetowy i wizytę kuriera lub fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja wymaga wykonania kilku zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku (przygotowanie ich wcześniej nie ma sensu).

Kliknij, aby powiększyć

Jak zdobyć 350 zł premii?

Najwyższy czas, by przejść do prezentacji warunków zdobycia 200 lub 300 zł premii i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Krok 1
Krok 1

Do 1 marca 2021 r.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

W marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2021 r.:

  • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).
Krok 3
Krok 3

Jeśli otworzyłeś rachunek "na selfie", to do 30 czerwca 2021 r. odwiedź placówkę Banku Millennium i złóż wzór podpisu oraz okaż dokument tożsamości.

Krok 4
Krok 4

Także do 30 czerwca 2021 r.:

  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
  • jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 100 zł, to za pośrednictwem bankowości internetowej złóż wniosek o świadczenie w programie Rodzina 500+ na okres od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r. Pamiętaj, by nowo otwarty rachunek w Banku Millennium wskazać jako ten, na który mają wpływać pieniądze.
Nagroda
Nagroda

Do 30 lipca 2021 r. na Konto 360°otrzymasz 200 zł premii za aktywność i 100-złotowy bonus za złożenie wniosku o świadczenie w programie Rodzina 500+.

Dodatkowo, otwierając Konto 360° Junior, możesz zdobyć 50 zł dla swojego dziecka:

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. W praktyce oznacza to zaznaczenie wszystkich zgód w formularzu, tak jak na poniższym obrazku:

Kliknij, aby powiększyć

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika promocji prowadzonymi w Millennium). Najprościej po prostu wykonać przelew ze swojego konta w innym banku.

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty, ale przy ocenie spełnienia tego warunku bank nie uwzględni wydatków na gry hazardowe oraz transakcji zwróconych.

Premię oraz bonus otrzymasz tylko wtedy, gdy przed ich przekazaniem nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Regulamin dopuszcza możliwość zdobycia 100 zł za złożenie wniosku o świadczenie "Rodzina 500+". Jego otrzymanie nie jest uzależnione od spełnienia warunków aktywności związanych z transakcjami.

Na koniec dobra wiadomość – wszystkie premie pieniężne zwolnione są z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Atrakcyjna premia z plusem

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami oraz szansą na zdobycie bonusu. Spełnienie warunków uprawniających do zdobycia 200 zł w gotówce nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Grono tych, którzy będą mogli sięgnąć po 100 zł za wysłanie z Banku Millennium wniosku o świadczenie 500+, jest z oczywistych względów nieco ograniczone, ale i tak wiele osób pewnie skorzysta z tej możliwości.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda i możliwość skorzystania z dodatkowych profitów w innych akcjach specjalnych – czego chcieć więcej? Chyba tylko dodatkowych bonusów od Banku Millennium! Z ich aktualną listą zapoznasz się poniżej:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto 360° i 300 zł z plusem"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.