Konta osobiste w Getin Online – kwiecień 2014 r.

Konta osobiste w Getin Online – kwiecień 2014 r. Źródło obrazka: strona Getin Online

Internetowy oddział Getin Banku systematycznie zmienia swoją ofertę, dostosowując ją do różnych grup klientów. W zakresie kont osobistych bank proponuje odbiorcom aż siedem różnych rachunków, z których każdy przynosi inne korzyści, ale także wiąże się z koniecznością spełnienia określonych warunków.

Getin Online to platforma bankowa, która wyróżnia się wśród innych podobnych instytucji finansowych. Jest to internetowy oddział Getin Banku, ale w porównaniu z macierzystą placówką posiada inną, bardziej interesującą i zróżnicowaną ofertę dla klientów indywidualnych. Przekonajmy się zatem, co Getin Online może zaoferować potencjalnym klientom w kwietniu 2014 r.

Konto Swobodne to, jak sama nazwa wskazuje, wygodny rachunek dla osób niezależnych, które nie chcą być ograniczane. Jego prowadzenie jest bezpłatne, przelewy i wypłaty z bankomatów również nic nie kosztują. Obsługa karty debetowej to 2,99 zł miesięcznie, jednak nie trzeba jej zamawiać. Konto Swobodne zapewnia wygodę korzystania z rachunku przez Internet oraz atrakcyjne opłaty związane z obsługą konta, dzięki czemu można je polecić osobom, które poszukują taniego rachunku internetowego. Konto Swobodne możesz założyć na tej stronie Getin Online.

Konto Perfekcyjne należy do podstawowych rachunków osobistych Getin Online. Rachunek zapewnia dostęp do karty kredytowej, lokat terminowych czy też rachunku maklerskiego. Przy aktywnym korzystaniu z karty płatniczej (min. 400 zł miesięcznie) i stałych, min. 1000 zł, wpływach na konto, można nie płacić za jego prowadzenie (standardowa opłata to 9,99 zł). Nie poniesiesz także opłat za przelewy i wypłaty gotówki z bankomatów.

Nowym klientom Getin Online oferuje Konto Perfekcyjne z 3-miesięczną lokatą z oprocentowaniem 6%. Lokatę mogą założyć osoby, które podpiszą umowę o Konto Perfekcyjne i umowę o kartę debetową, w ciągu miesiąca od założenia pierwszej lokaty aktywują Konto Perfekcyjne, zadeklarują na nim comiesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł przez 30 miesięcy oraz zapewnią pierwszy taki wpływ i wykonają 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu karty debetowej. Wprawdzie opłata za prowadzenie rachunku wynosi 9,99 zł, jednak można jej uniknąć przy aktywnym korzystaniu z konta (wykonując transakcje kartą na łączną kwotę min. 400 zł miesięcznie).

Konto Tanie Zakupy pozwala użytkownikom uzyskać zwrot 10% za płatności kartą w supermarketach i stacjach benzynowych oraz płatności w sieci Biedronka poprzez aplikację iKASA, przy czym miesięczna wartość zwrotu to max. 40 zł. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, o ile wpływy na konto wynoszą min. 1000 zł oraz klient dokonał transakcje kartą na kwotę min. 400 zł. Do promocji można przystąpić do końca maja 2014 r., a liczba kart płatniczych wydawanych w ramach akcji jest ograniczona. Konto Tanie Zakupy możesz założyć tutaj.

Konto z Tabletem to rachunek prestiżowy, jednak oferuje właścicielowi bardzo atrakcyjne nagrody: tablety (Lenovo IdeaTab lub Samsung Galaxy Tab) lub czytnik e-book Amazon Kindle. W celu skorzystania z promocji należy otworzyć Konto Prestiżowe, zasilić je kwotą min. 1000 zł oraz dokonać 2 transakcji przy użyciu karty debetowej do konta w ciągu 2 miesięcy od przystąpienia do promocji. Umowy rachunku nie warto zrywać wcześniej niż po 30 miesiącach – inaczej bank obciąży klienta całkowitym lub częściowym kosztem nagrody. Prowadzenie konta wiąże się z opłatą 19,98 zł, można obniżyć tę kwotę do 9,99 zł, jeśli co miesiąc konto będzie zasilane sumą min. 1000 zł, a klient wykona kartą płatniczą transakcje na kwotę min. 400 zł. Naszą analizę tego rachunku znajdziesz tutaj. Konto możesz założyć na tej stronie Getin Online.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Getin Online stworzył także Konto Fitness, przeznaczone dla osób, które chcą płacić mniej za karnet sportowy. Wystarczy założyć Konto Perfekcyjne w Getin Online, złożyć oświadczenie o przystąpieniu do promocji i spełnić 2 warunki: zasilić konto kwotą min. 1000 zł oraz dokonać 2 transakcji kartą płatniczą. Po wykonaniu tych czynności klient otrzymuje kupon zniżkowy na zakup karnetu sportowego za 49 zł/miesiąc przez 6 miesięcy. Konto należy posiadać minimum 24 miesiące, inaczej bank naliczy pełną (lub częściową) opłatę za kupon zniżkowy.

Konto Skarbonkowe, którego prowadzenie jest bezpłatne, skierowane jest przede wszystkim do aktywnych klientów. W ramach tej oferty klient otrzymuje 1 zł za każdą z określonych czynności, jednak tylko wtedy, gdy wykona min. 3 transakcje kartą debetową lub kredytową w miesiącu. Działania premiowane kwotą 1 zł to: wpływ kwoty m.in. 1000 zł (nagroda z tego tytułu płatna jest raz w miesiącu), spłata karty kredytowej z konta w Getin Online, założenie lub odnowienie lokaty w Getin Online, dokonanie transakcji kartą debetową na kwotę min. 100 zł., spłata karty kredytowej (nagroda płatna raz w miesiącu).

Konta darmowe oraz dla aktywnych klientów Getin Online

Podsumowując, w kwietniowej ofercie Getin Online można znaleźć dwie oddzielne grupy rachunków osobistych, które są kierowane do różnych klientów:

 • konta prawie darmowe (np. Konto Swobodne) dla osób, które poszukują taniego rachunku osobistego i nie chcą spełniać dodatkowych warunków stawianych przez bank,
 • konta dla osób „aktywnych”, których potrzeby i upodobania odpowiadają bonusom oferowanym przez bank. Ta grupa kont jest darmowa warunkowo, przy czym zwykle Getin wymaga od klienta wykonania dwóch czynności: (1) zasilenia rachunku co miesiąc kwotą min. 1000 zł oraz (2) dokonania transakcji kartą na łączną kwotę min. 400 zł miesięcznie. W przypadku niektórych rachunków wymagane jest także zobowiązanie się do niezerwania umowy przez dłuższy czas. Jeżeli spełnienie tych warunków nie stanowi dla Ciebie problemu, to wybranie konta z bonusem może być dobrym wyborem.

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.