Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

10 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Większość regulaminów promocji bankowych wymaga od ich uczestników wykonania ściśle określonych działań. W ramach konkursu promującego Kantor Walutowy Alior Banku określono aktywności nagradzane punktami, zatem uczestnicząc w konkursie, możesz decydować, które z nich i w jakiej ilości wykonasz. Im więcej punktów zgromadzisz, tym większe będą Twoje szanse na zdobycie nagrody, może nawet tej najwyższej w wysokości 10 tys. zł.

Po prostu trzeba aktywnie korzystać z kantoru: wymieniać waluty i płacić kartą wielowalutową.

Konkurs "Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym" trwa do 31 marca 2023 r.

Pula nagród

Każda premiowana operacja (szczegóły opisujemy poniżej) to dodatkowe punkty, które zwiększają szansę na wygranie jednej z nagród. Oto co jest do wygrania:

  • 10 000 zł dla osoby, która zgromadzi najwięcej punktów;
  • 5000 zł dla laureata 2. miejsca;
  • 2500 zł dla osoby, która zajmie 3. lokatę,
  • 500 zł dla 50 osób, które zajmą miejsca od 4. do 53.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i aktywną Umowę o korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku dla Klientów Indywidualnych.

Jak zbierać punkty?

Jak wspomnieliśmy, zadanie uczestnika promocji polega na zebraniu jak największej liczby punktów za premiowane operacje. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacznij realizować transakcje, które przyniosą Ci promocyjne punkty.

Jeśli współpracujesz już z Kantorem Walutowym Alior Banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2023 r. na specjalnej stronie internetowej wypełnij formularz przystąpienia do promocji (wystarczy podać w nim tylko adres e-mail zarejestrowany w Kantorze).

Krok 3
Krok 3

Także do 31 marca 2023 r. korzystaj aktywnie z Kantoru Walutowego, to znaczy:

  • płać (w złotówkach lub w innej walucie) kartą wielowalutową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. 3 punkty za tego typu operację otrzymasz pod warunkiem, że będzie ona opiewała na min. 5 jednostek danej waluty;
  • wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej; każda transakcja o wartości min. 20 jednostek danej waluty to 1 punkt na Twoim koncie.

Możesz też otrzymać 50 punktów za posiadanie aktywnej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Alior Banku. Sprawdzenie tego warunku nastąpi 31 marca 2023 r. o godz. 12:00.

Informacja
Informacja

Informacja o przyznaniu nagród będzie rozesłana do laureatów w formie wiadomości sms na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do 15 kwietnia 2023 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrody zostaną przekazane do 30 kwietnia 2023 r. na rachunek uczestnika konkursu prowadzony w PLN w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Zwróć uwagę na szczegóły

Premiowane transakcje nie mogą być zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych. Zwracamy uwagę, że wykluczenie obejmuje też kod 4111, czyli usługi transportowe, a więc płatność, która jest dość powszechna.

Przy ustalaniu listy zwycięzców brane będą tylko osoby, które zgromadziły min. 60 punktów.

Jeśli do otrzymania bonusu zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście zdecyduje liczba transakcji wykonanych kartą wielowalutową, a gdyby i ona była taka sama, to decydujące znaczenie będzie miała suma transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej.

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć rachunku w złotych polskich w Kantorze Walutowym. Gdybyś to zrobił, stracisz bezpowrotnie należny Ci bonus.

Nagrody objęte są podatkiem dochodowym, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank zobowiązał się do jego zapłacenia z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Wygrana zależy od Ciebie

Jak widzisz, w tej promocji musisz się tylko zarejestrować, a potem po prostu korzystać z Kantoru. Jedynie od Ciebie zależy, ile i jakie transakcje zrealizujesz, a co za tym idzie, jak wiele punktów zgromadzisz. Ruszaj do działania, daj sobie szansę na wygraną.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Zimowy wysyp nagród w kantorze walutowym"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.