Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

200 euro do wydania w serwisie Amazon w konkursie „Zakupy z CitiKonto walutowe” w Citibanku!

200 euro do wydania w serwisie Amazon w konkursie „Zakupy z CitiKonto walutowe” w Citibanku!
Źródło: strona konkursu

Banki starają się za wszelką cenę wyróżnić spośród konkurencji i zwrócić uwagę na swoją ofertę oryginalnością lub wartością nagród w promocjach, loteriach i innych akcjach specjalnych. Dobrym tego przykładem jest konkurs „Zakupy z CitiKonto walutowe” przygotowany przez spółkę Golden Submarine na zlecenie Banku Handlowego, oferującego swoje produkty jako Citi Handlowy.

Uczestnicy i termin konkursu

Konkurs trwa do 9 grudnia 2020 r. na profilu banku na Facebooku. Może w nim wziąć udział każda osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkała na terenie Polski, która umieści wpis dotyczący zadania konkursowego. Ważne, by Twoje konto na Facebooku było prawdziwe, nie było profilem fikcyjnym.

200 euro na zakupy na portalu Amazon.de czy choćby nagrody II stopnia po 50 euro wyglądają kusząco, więc spójrzmy, co dokładnie trzeba zrobić, by zdobyć jedną z nich.

Prezent dla bliskich

Zadanie nie jest trudne. Wymagana jest jedynie kreatywność.

Krok 1
Krok 1

Do godziny 23:59 w dniu 9 grudnia 2020 r. odwiedź profil Citibanku na Facebooku i pod postem konkursowym umieść opis swojego pomysłu na interesujący prezent dla swoich bliskich. Nie zapomnij opatrzyć go hashtagiem #CitiKonto.

Informacja
Informacja

Umieszczenie wpisu oznacza akceptację regulaminu konkursu oraz wyrażenie zgody na wykorzystanie Twojego pomysłu przez organizatora oraz bank na wszystkich polach eksploatacji, np. w różnego rodzaju materiałach promocyjnych.

Możesz zamieścić wiele wpisów, ale wszystkie w ramach jednego konta. Gdybyś zamieścił swoje wypowiedzi z różnych profili, zostaniesz zdyskwalifikowany.

Jury składające się z przedstawicieli organizatora oraz banku wyłoni zwycięzców oceniając wpisy pod kątem ich oryginalności, kreatywności i innowacyjności.

Nagroda
Nagroda

Laureaci dowiedzą się o wygranej, którą stanowi bon o wartości 200 euro (nagroda I stopnia) lub jeden z 10 voucherów po 50 euro (nagrody II stopnia), z wiadomości prywatnej wysłanej do nich na Facebooku w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Oprócz gratulacji znajdą się w niej wskazówki co do terminu i warunków odbioru nagrody. Na ich zrealizowanie będziesz miał 3 dni robocze. Gdybyś ich nie dopełnił, Twoja nagroda przepadnie.

Dodajmy, że rozliczeniami z urzędem skarbowym zajmie się organizator. Ty będziesz mógł spokojnie zająć się robieniem zakupów w serwisie Amazon.

Jak wykorzystać voucher na Amazon?

Jako że vouchery do wykorzystania na Amazon nie są nazbyt popularne, warto poznać podstawowe zasady korzystania z nich. Najważniejsze, że bony zdobyte w konkursie mogą być wykorzystane tylko na stronach Amazon.de i Amazon.at i tylko do zakupu produktów zatwierdzonych do opłacenia z użyciem vouchera. Z bonów można korzystać wielokrotnie aż do momentu wyczerpania środków, przy czym ostateczny termin ich wykorzystania to 14 listopada 2030 r.

Bliższe informacje na ten temat zawarte są w regulaminie konkursu oraz na stronie Amazon.de.

Nagroda robi wrażenie

Zadanie nie jest skomplikowane, daje uczestnikom pole do popisania się kreatywnością, popuszczenia wodzy fantazji. Sądzimy, że tworzeniu niebanalnych wpisów będzie sprzyjała wizja niezwykle atrakcyjnej nagrody. Wszak 200 euro to ok. 900 zł!

Nie zatrzymujemy więc dłużej, nie przeszkadzamy w obmyślaniu oryginalnego wpisu. Życzymy powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Zakupy z CitiKonto walutowe"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.