Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 690 zł od Alior Banku: 450 zł na start + 240 zł premii moneyback.

Konsola Playstation 5 (o wartości 4800 zł!) w konkursie dla klientów Alior Banku

Konsola Playstation 5 (o wartości 4800 zł!) w konkursie dla klientów Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Specjalne konta dla miłośników gier komputerowych powoli stają się stałym elementem oferty wielu banków. Skoro tak, to instytucje finansowe sięgają po inne rozwiązania, które zwrócą uwagę na ich ofertę dla graczy. Firma Albedo Marketing przygotowała na zlecenie Alior Banku konkurs „Wciągnij się do gry z kartą Mastercard”, w którym co prawda może wziąć każdy dorosły klient, ale nagroda – warta 4800 zł konsola Playstation 5 – wskazuje, że głównymi adresatami tej akcji specjalnej są osoby lubiące gry komputerowe.

Dla kogo jest ta promocja?

Alior Bank nie pyta, czy i jak często grasz w gry wideo. Wymaga jedynie, byś w dniu przystępowania do konkursu był osobą pełnoletnią i posiadał miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Z treści regulaminu wynika, że akcja skierowana jest do klientów indywidualnych, gdyż niedozwolone są transakcje związane z działalnością gospodarczą lub zawodową, płatności kartami wydanymi do rachunków prowadzonych na rzecz firm.

Nie jesteś jeszcze klientem Alior Banku? Możesz zacząć od założenia konta osobistego i przy okazji zdobyć bonus w promocji, a potem przystąpić do rywalizacji o konsolę, zgarniać kolejne nagrody.

Płacisz, zdobywasz punkty, wygrywasz

Szansę na wygranie 1 z 5 konsoli Playstation 5 mają Ci, którzy będą aktywnie korzystali z karty Alior Banku. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 27 kwietnia 2022 r. wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Musisz w nim podać swoje personalia, dane kontaktowe, 4 ostatnie cyfry numeru karty płatniczej oraz określić jej rodzaj (debetowa czy kredytowa).

Pamiętaj o akceptacji regulaminu konkursu!

Informacja
Informacja

W momencie zarejestrowania zgłoszenia przez system informatyczny zobaczysz na ekranie stosowny komunikat wraz z Twoim Unikatowym Identyfikatorem Cyfrowym (UIC). Niezależnie od tego, w ciągu jednego dnia, otrzymasz na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym potwierdzenie dokonania rejestracji w konkursie wraz z UIC.

Krok 2
Krok 2

W czasie trwania konkursu jak najczęściej płać kartą Alior Banku z logo Mastercard.

Każda płatność o wartości min. 5 zł = 1 los.

Informacja
Informacja

Po zakończeniu konkursu organizator wyłoni 5 osób, które wykonały największą liczbę transakcji spełniających wymogi regulaminu. W przypadku, gdy dwóch lub więcej uczestników uzyska taki sam wynik, wówczas kryterium rozstrzygającym będzie łączną wartość płatności przy użyciu karty płatniczej Mastercard zgłoszonej do konkursu. Wyżej w rankingu znajdzie się osoba, która wykonała łącznie operacje na wyższą kwotę.

Krok 3
Krok 3

Lista zwycięzców zostanie ustalona w ciągu 21 dni od daty zakończenia konkursu i podana na jego stronie internetowej. Niezależnie od tego laureaci otrzymają powiadomienie na adres e-mail podany w zgłoszeniu konkursowym. Gdybyś znalazł się w ich gronie, to będziesz miał 72 godziny na wypełnienie i odesłanie formularza zwycięzcy. Jeśli tego nie zrobisz, stracisz prawo do nagrody.

Nagroda
Nagroda

Konsole zostaną wysłane przesyłką kurierską do 13 czerwca 2022 r. na adres wskazany przez zwycięzcę.

Kilka słów o transakcjach

W konkursie uwzględniane są wyłącznie bezgotówkowe transakcje płatnicze wykonane w punktach stacjonarnych oraz przez Internet kartami płatniczymi Mastercard, których dane zostały podane w zgłoszeniu. Niedozwolone są przelewy z rachunku karty kredytowej, płatności zaksięgowane w innej walucie niż złoty polski oraz te zrealizowane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne, ale i usługi transportowe (kod 4111).

W Alior Banku bez problemu sprawdzisz, czy Twoja płatność spełnia wymogi regulaminu, gdyż w jej szczegółach widoczny jest kod MCC miejsca transakcji.

W przypadku dokonania w tym samym dniu dwóch lub więcej płatności w tym samym punkcie uwzględniona zostanie jedynie pierwsza operacja w danym dniu, której kwota wynosi co najmniej 5,00 zł.

To też się przyda

Możesz zarejestrować kilka kart płatniczych Mastercard wydanych przez Alior Bank na Twoje imię i nazwisko. Dla każdej z nich konieczne jest wypełnienie osobnego formularza zgłoszeniowego.

Gdybyś zdobył jedną z konsol, nie będziesz się musiał martwić rozliczeniami z fiskusem. Wszelkich niezbędnych formalności dopełni za Ciebie organizator.

Czemu by nie spróbować…

Nawet jeśli nie fascynują Cię gry komputerowe, ale często płacisz kartą Alior Banku, to powinieneś wziąć udział w konkursie. Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz bardzo atrakcyjną nagrodę. Być może dzięki niej odkryjesz w sobie talent gracza, a może po prostu komuś ją podarujesz.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Wciągnij się do gry z kartą Mastercard"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.