Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

300 zł na zakupy w IKEA w konkursie w PKO BP

300 zł na zakupy w IKEA w konkursie w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Być może nieszczęścia omijają Cię przez wiele lat i wydaje Ci się, że opłacanie składki ubezpieczeniowej to strata pieniędzy. Jednak choćby jedno zdarzenie może Cię pozbawić dorobku całego życia, który z pewnością wart jest wiele więcej niż wykupione dotąd polisy.

Jeśli dotąd nie ubezpieczałeś domu czy mieszkania, też powinieneś pomyśleć o wykupieniu polisy, by nie kusić losu. Bank PKO BP dostarcza dobrej motywacji ku temu - za zawarcie ubezpieczenia i udział w prostym konkursie możesz zdobyć 1 z 60 kart zakupowych do IKEA o wartości 300 zł.

Nie pozwól, by i w Twoim przypadku sprawdziło się znane powiedzenie Mądry Polak po szkodzie.

Kto ma szansę na voucher?

Do udziału w opisywanej akcji zaproszeni są pełnoletni posiadacze konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP z dostępem do serwisu internetowego iPKO, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Akcja "Ubezpiecz dom lub mieszkanie i zyskaj 300 zł" trwa do 31 marca 2021 r. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP, to masz jeszcze wiele czasu, by otworzyć konto osobiste w promocji z atrakcyjną premią.

Jak zdobyć nagrodę?

Wymagana jest bardzo niewielka aktywność, duże znaczenie ma za to oryginalność odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. zawrzyj umowę ubezpieczenia Mój Dom 24 w serwisie iPKO i nie odstępuj od niej w ciągu 30 dni.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 marca 2021 r.:

  • zweryfikuj w serwisie iPKO swoje dane osobowe; sprawdź, czy masz uzupełnione pola: dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny. Podpowiedzi, jak to zrobić, znajdziesz tutaj.
  • upewnij się, czy masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. W razie konieczności wyraź te zgody i nie odwołuj ich do dnia wydawania nagrody;
  • wypełnij formularz konkursowy, udzielając ciekawej odpowiedzi (maksymalnie 1000 znaków) na pytanie: „Dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie przez serwis iPKO?”

Formularz rejestracji w konkursie w PKO BP

Informacja
Informacja

Komisja konkursowa powołana przez bank będzie oceniała nadesłane odpowiedzi pod kątem ich oryginalności, pomysłowości i kreatywności.

Nagroda
Nagroda

Informacja o laureatach będzie zamieszczona na stronie konkursu 5 maja 2021 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu im nagrody powiadomieniem push w aplikacji mobilnej IKO lub drogą mailową, na adres e-mail znajdujący się w systemie banku. Przekazanie elektronicznych voucherów nastąpi w identyczny sposób najpóźniej 18 maja 2021 r.

Kilka ważnych informacji

Możesz dokonać tylko jednego zgłoszenia do udziału w konkursie, każde kolejne zostanie odrzucone. Tak więc dobrze przemyśl swoją odpowiedź na konkursowe pytanie.

Wysłanie zadania konkursowego jest jednoznaczne z udzieleniem PKO BP zgody na jego wykorzystanie na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców przez komisję konkursową. Głównie chodzi o prawo utrwalania i zwielokrotniania dowolnymi technikami cyfrowymi i drukarskimi, wprowadzanie do pamięci komputera, rozpowszechniania w sieciach informatycznych oraz prezentowania na stronach internetowych banku zawierających materiały dotyczące konkursu.

Zasady wykorzystania kart podarunkowych IKEA opisane są na specjalnej stronie internetowej.

Nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, PKO BP zrobi to za Ciebie.

Bądź mądry przed szkodą

Nie kuś losu, ubezpiecz swój dom lub mieszkanie oraz posiadane rzeczy i przy okazji spróbuj sięgnąć po 300 zł na zakupy w IKEA. Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać. Nie tylko w tej akcji, ale i w innych zorganizowanych przez PKO BP.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Ubezpiecz dom lub mieszkanie i zyskaj 300 zł"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.