Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 15 000 zł do Biedronki do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

15 000 zł do wygrania w urodzinowym konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

15 000 zł do wygrania w urodzinowym konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Większość regulaminów promocji bankowych wymaga od ich uczestników wykonania ściśle określonych działań. W ramach konkursu urodzinowego Kantoru Walutowego Alior Banku określono aktywności nagradzane punktami, zatem uczestnicząc w konkursie, możesz decydować, które z nich i w jakiej ilości wykonasz. Im więcej punktów zgromadzisz, tym większe będą Twoje szanse na zdobycie nagrody, może nawet tej najwyższej w wysokości 15 tys. zł. Łącznie do wygrania jest 100 tys. zł.

Po prostu trzeba aktywnie korzystać z kantoru: wymieniać waluty, realizować przelewy i/lub płacić kartą wielowalutową.

Konkurs "Świętujemy 10. urodziny Kantoru Walutowego" trwa do 31 października 2022 r.

Pula nagród

Każda premiowana operacja (szczegóły opisujemy poniżej) to dodatkowe punkty, które zwiększają szansę na wygranie jednej z nagród:

  • 15 000 zł dla osoby, która zgromadzi najwięcej punktów,
  • 10 000 zł dla laureata 2. miejsca,
  • 5000 zł dla osoby, która zajmie 3. lokatę,
  • 1000 zł dla osób, które zajmą miejsca od 4. do 23.

Ponadto w każdym z 4 miesięcznych etapów obejmujących kolejne miesiące, tj. lipiec, sierpień, wrzesień, październik, do zdobycia jest 25 bonusów po 500 zł.

Uczestnik konkursu może zdobyć nagrodę etapową w każdym z 4 etapów i jedną nagrodę główną.

Uczestnicy promocji

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i aktywną Umowę o korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku dla Klientów Indywidualnych.

Jak zbierać punkty?

Jak wspomnieliśmy, zadanie uczestnika promocji polega na zebraniu jak największej liczby punktów za premiowane operacje. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacznij realizować transakcje, które przyniosą Ci promocyjne punkty.

Jeśli współpracujesz już z Kantorem Walutowym Alior Banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 października 2022 r. na specjalnej stronie internetowej wypełnij formularz przystąpienia do promocji (wystarczy podać w nim tylko adres e-mail zarejestrowany w Kantorze).

Krok 3
Krok 3

Także do 31 października 2022 r. korzystaj aktywnie z Kantoru Walutowego, to znaczy:

  • płać (w złotówkach lub w innej walucie) kartą wielowalutową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. 4 punkty za tego typu operację otrzymasz pod warunkiem, że będzie ona opiewała na min. 5 jednostek danej waluty
  • wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej; każda transakcja tego typu to 2 punkty na Twoim koncie;
  • polecaj Kantor Walutowy Alior Banku. Za każdą skuteczną rekomendację możesz otrzymasz 50 punktów;
  • przelewaj środki z innego banku na rachunki w Kantorze Walutowym. Za każdy otrzymany przelew na kwotę min. 100 jednostek waluty bank przyzna Ci 10 punktów. Na poszczególnych etapach konkursu możesz zdobyć z tego tytułu maksymalnie 50 punktów (czyli 200 w całym konkursie).

W trakcie każdego etapu masz też szansę na dodatkowe 25 punktów za posiadanie włączonej autoryzacji mobilnej PUSH (max 100 w całym konkursie). Spełnienie tego warunku będzie sprawdzane w ostatnim dniu danego etapu (tj. 31 lipca, 31 sierpnia, 30 września i 31 października) o godz. 16:00.

Informacja
Informacja

Musisz zgromadzić min. 60 punktów w danym etapie konkursu, by móc się ubiegać o nagrodę etapową lub 240 punktów w całym konkursie, by mieć szansę na jedną z nagród głównych.

Nagroda
Nagroda

Informacja o przyznaniu nagród etapowych/głównych zostanie rozesłana do laureatów w ciągu 3 tygodni od zakończenia danego etapu/konkursu w formie wiadomości SMS na numer telefonu kontaktowego podany w Kantorze.

Natomiast sama premia trafi na rachunek złotówkowy uczestnika promocji do miesiąca od zakończenia etapu/konkursu.

Organizator zastrzegł sobie prawo do wprowadzenia w trakcie trwania każdego etapu konkursu akcji bonusowych. Polegałyby one na tym, że punkty za trzy pierwsze z wymienionych aktywności byłyby zwielokrotnione. Uczestnicy konkursu będą informowani o rozpoczęciu/przeprowadzeniu akcji bonusowej za pośrednictwem komunikacji marketingowej (np. mailem).

Zwróć uwagę na szczegóły

Premiowane transakcje nie mogą być zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych. Zwracamy uwagę, że wykluczenie obejmuje też kod 4111, czyli usługi transportowe, a więc płatność, która jest dość powszechna.

Jeśli do otrzymania bonusu zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście zdecyduje liczba transakcji wykonanych kartą, a gdyby i ona była taka sama, to decydujące znaczenie będzie miała suma transakcji wymiany walut.

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć rachunku w złotych polskich w Kantorze Walutowym. Gdybyś to zrobił, stracisz bezpowrotnie należny Ci bonus.

Nagrody objęte są podatkiem dochodowym, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank zobowiązał się do jego zapłacenia z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Daj sobie szansę na wygraną

Jak widzisz, w tej promocji musisz się tylko zarejestrować, a potem po prostu korzystać z Kantoru. Jedynie od Ciebie zależy, ile i jakie transakcje zrealizujesz, a co za tym idzie, jak wiele punktów zgromadzisz. Ruszaj do działania, daj sobie szansę na wygraną.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu „Świętujemy 10. urodziny Kantoru Walutowego”

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.