Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

1000 zł Allegro za projekt świątecznej karty do eKonta Junior w mBanku

1000 zł Allegro za projekt świątecznej karty do eKonta Junior w mBanku
Źródło: strona konkursu

Banki mają różne pomysły na zainteresowanie swoją ofertą najmłodszych. Najpopularniejszy to oczywiście stworzenie kont dedykowanych dla tej grupy wiekowej, ale konieczność wyróżnienia się spośród konkurencji sprawia, że pojawiają się różne „dodatki” – programy edukacyjne, gry, przewodniki po świecie finansów itp.

mBank już opracował te rzeczy, więc idzie krok dalej – zachęca młodych twórców do przygotowania projektu karty debetowej. Za przeprowadzenie konkursu na zlecenie banku odpowiada Energy BBDO sp. z o.o.

Propozycje można nadsyłać do 7 grudnia 2020 r. do godz. 12:00.

Kto może zaprojektować kartę i jakie są nagrody?

Twórcą może być dziecko w wieku od 4 do 13 lat, natomiast zgłoszenia projektu może dokonać jedynie jego rodzic, pod warunkiem, że jest osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i miejscem zamieszkania na terenie Polski - bo to dorosły jest formalnie uczestnikiem konkursu - i posiada aktywne konto osobiste na Instagramie ze statusem publiczny (nie może to być profil prywatny).

Na 10 artystów czekają atrakcyjne nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma bon na zakupy na Allegro o wartości 1000 zł. Ponadto przygotowano 9 voucherów po 300 zł, także do wykorzystania na Allegro.

Wytyczne dla uczestników konkursu

mBank nie stawia młodym grafikom specjalnych ograniczeń, pozwalając, by przygotowali swoją pracę dowolną techniką plastyczną. Oto szczegóły udziału w konkursie:

Krok 1
Krok 1

Zachęć swoje dziecko do stworzenia projektu karty debetowej na szablonie zamieszczonym na stronie internetowej. Możesz go wydrukować lub po prostu odwzorować na kartce papieru lub innym nośniku.

Regulamin dopuszcza przygotowanie kilku prac przez jednego artystę.

Krok 2
Krok 2

Wrzuć zdjęcie/skan dzieła swojej pociechy do godziny 12:00 w dniu 7 grudnia 2020 r. na swoim profilu na Instagramie. Pamiętaj, by zgłoszenie opatrzyć znacznikiem @mbankpl oraz dodać hashtag #KartaDlaJuniora.

Informacja
Informacja

Wyboru laureatów dokona 3-osobowa komisja konkursowa, biorąc pod uwagę kreatywność twórcy, oryginalność pracy i jej walory estetyczne.

Nagroda
Nagroda

Do 9 grudnia 2020 r. organizator skontaktuje się z laureatami przez wiadomość prywatną na Instagramie i poprosi ich o przedstawienie danych niezbędnych do wydania nagrody. Na przekazanie informacji, o które zostaniesz poproszony (należy je przesłać na adres e-mail organizatora [email protected]), będziesz miał 2 dni. Po tym terminie Twoja nagroda przepadnie.

Bony uprawniające do zakupów na Allegro zostaną wysłane przesyłką kurierską w ciągu 30 dni od daty przekazania przez uczestnika konkursu wszystkich niezbędnych informacji.

Informacja
Informacja

Zgłoszenia laureatów konkursu zostaną opublikowane na profilu mBanku na portalu Facebook najpóźniej 17 grudnia 2020 r. Zwycięska praca trafi też do galerii kart na stronie mBanku.

Kilka ważnych szczegółów

Uczestnicząc w konkursie, możesz zamieszczać tylko prace plastyczne swojego dziecka.

Ani projekt karty, ani jej zdjęcie nie może zawierać wizerunku jakiejkolwiek osoby. Zabronione są też oczywiście wszelkie treści niestosowne, niecenzuralne czy naruszające dobre obyczaje lub uczucia religijne. mBank zastrzegł także, iż na pracy nie może się znajdować cokolwiek, co reklamowałoby jego konkurencję.

Jeśli zdobędziesz jedną z nagród, nie będziesz musiał się martwić rozliczeniami z fiskusem, gdyż organizator bierze na siebie dopełnienie formalności w tym względzie.

eKonto Junior

Skoro przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie karty do konkretnego rachunku, to warto, byś posiadał nieco informacji na jego temat.

eKonto Junior przeznaczone jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo, podobnie karta debetowa. Wypłacanie nią pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce też jest bezpłatne.

eKonto Junior może być świetnym sposobem nauki nowoczesnej bankowości. Powiadomienia push w aplikacji mobilnej rodzica pokazują, gdy pociecha korzysta z karty i ile wydała. Wszystkie transakcje są widoczne także w historii rachunku dorosłego, który może modyfikować dzienny limit transakcji dziecka.

mBank zadbał nie tylko o proste zasady prowadzenia eKonta Junior i bezpieczeństwo finansów, ale opracował też zabawę, która przygotowuje dziecko do korzystania z karty w „dorosłym” świecie.

Zachęć dziecko do działania

Nie mamy nic więcej do dodania. Wszystko teraz zależy od Ciebie i Twojego dziecka – Ty powinieneś je zachęcić do aktywności twórczej, a ono błysnąć pomysłowością. Powodzenia!

Chętnie zobaczymy pracę Twojego dziecka. Zamieść ją nie tylko na profilu mBanku na Instagramie, ale także naszego portalu na Facebooku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Świąteczna karta Juniora"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.