Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

Smartfon Apple iPhone 12 64GB o wartości 3965 zł dla firm w konkursie PKO BP

Smartfon Apple iPhone 12 64GB o wartości 3965 zł dla firm w konkursie PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Najnowsza propozycja banku PKO BP dla nowych klientów firmowych adresowana jest do tych przedsiębiorców, którzy lubią rywalizację, nie wybierają najprostszych rozwiązań. W konkursie „Smartfon dla firmy”, który trwa do 18 lipca 2021 r., nie ma bowiem gwarantowanej premii za otwarcie PKO Konta Firmowego, lecz masz szansę wygrania wspomnianego iPhone’a.

Uczestnicy i nagroda

W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prawne. Regulamin nie zawiera dodatkowych obostrzeń.

Do wygrania jest jeden z dziesięciu czarnych smartfonów Apple iPhone 12 64 GB wraz zasilaczem Apple 20W USB-C Power Adapter. Wartość całego zestawu bank wycenił na 3965,25 zł brutto.

W czym może pomóc smartfon - czyli jak zdobyć nagrodę

Twoje zadanie nie jest skomplikowane, wymaga jednak kreatywności.

Krok 1
Krok 1

Do 18 lipca 2021 r. złóż wniosek o PKO Konto Firmowe (także w wersji Premium) i zawrzyj z bankiem umowę o jego prowadzenie.

Wyraź przy tym zgodę na otrzymywanie z banku informacji marketingowych telefonicznie i w drodze komunikacji elektronicznej.

Krok 2
Krok 2

Także do 18 lipca 2021 r. wypełnij formularz konkursowy i wpisz w nim odpowiedź na zadanie konkursowe: W jaki sposób smartfon pomoże usprawnić prowadzenie Twojej firmy? Twoja wypowiedź może liczyć maksymalnie 1000 znaków ze spacjami.

Formularz przystąpienia do konkursu "Smartfon dla firmy"​​​​​​​

Informacja
Informacja

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni do 9 sierpnia 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Bank poinformuje laureatów o przyznaniu im nagród w dniu werdyktu przez komisję konkursową za pośrednictwem powiadomienia push w aplikacji IKO, sms-a lub wiadomości e-mail. Nagrody będą wysłane na koszt organizatora przesyłką kurierską do 31 sierpnia 2021 r. na adres korespondencyjny uczestnika konkursu znajdujący się w serwisie internetowym iPKO.

Kilka ważnych szczegółów

Masz prawo do wysłania tylko jednego zgłoszenia. Przemyśl więc dobrze swoją odpowiedź, by była oryginalna, kreatywna i tym samym mogła zwrócić uwagę komisji konkursowej.

Przesłanie zadania konkursowego jest jednoznaczne z udzieleniem organizatorowi zgody na wykorzystanie go na wszystkich polach eksploatacji niezbędnych do przeprowadzenia konkursu.

Do chwili wydania telefonu nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych ani wypowiedzieć umowy rachunku firmowego.

Zdobyta przez Ciebie nagroda będzie miała związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, więc musisz ją uwzględnić po stronie przychodów swojej firmy.

PKO Konto Firmowe

Nagroda wygląda atrakcyjnie, ale czy równie ciekawy jest rachunek bieżący PKO Konto Firmowe? Miesięczna opłata za to konto wynosi 12 zł, a warunkiem zwolnienia z niej jest zapewnienie wpływu w wysokości min. 2000 zł. Z kolei korzystanie z „plastiku” kosztuje 10 zł/miesiąc, chyba że wykonasz firmową kartą min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele

Podsumowując, stoisz przed dylematem: sięgnąć po pewną premię w wysokości kilkuset złotych (o ile spełnisz warunki regulaminu wybranej promocji rachunku firmowego) czy może dać sobie szansę na wygranie iPhone’a wartego niemal 4 tys. zł. Decyzja nie jest łatwa i należy do Ciebie, my nie możemy Ci pomóc w jej podjęciu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Smartfon dla firmy"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.