Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

10 000 zł do wygrania w konkursie związanym z płatnością kartą Visa w serwisie Rachunki imoje (d. Moje Usługi)

10 000 zł do wygrania w konkursie związanym z płatnością kartą Visa w serwisie Rachunki imoje (d. Moje Usługi)
Źródło: najlepszekonto.pl

Zmianie nazwy platformy Moje Usługi na Rachunki imoje towarzyszy prosty konkurs z licznymi i atrakcyjnymi nagrodami. Zacznijmy od ich przedstawienia.

Nagrody i uczestnicy konkursu

Nagroda główna to 10 000 zł do wykorzystania w sklepie ze sprzętem elektronicznym alsen.pl. Ponadto do zdobycia jest:

  • 2 x 5000 zł do sklepu alsen.pl
  • 3 x 1500 zł na zakupy na phlov.pl (sklep z kosmetykami)
  • 10 x 500 zł do sklepu z kawą, herbatą i słodyczami konesso.pl
  • 1000 x 50 zł na zakupy w sklepie taniaksiazka.pl

Podsumujmy: nagród jest w sumie 1016, a ich łączna wartość wynosi blisko 90 000 zł.

Organizatorem konkursu, do którego możesz przystąpić do 22 listopada 2021 r., jest spółka RE-VOLUTION. Jedyne warunki uczestnictwa to posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, adresu zamieszkania i do doręczeń na terenie Polski oraz bycie zarejestrowanym użytkownikiem platformy Rachunki imoje.

Na zachętę dodamy, że rejestrując się na Rachunki imoje z kodem polecenia, możesz zgarnąć 30 zł na opłacenie swoich rachunków, a potem polecać tę platformę i otrzymywać bonusy za skuteczne rekomendacje.

Zapłać kartą, udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe

Chcesz dać sobie szansę na zdobycie jednego z bonusów? Zrealizuj poniższe kroki i czekaj na ocenę Twojej pracy konkursowej przez jury.

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie korzystasz dotąd z platformy Rachunki imoje (dawniej Moje Usługi), to zarejestruj się na niej i pobierz dane przynajmniej jednego dostawcy usług poprzez jego e-BOK. Masz już konto w serwisie? Możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 22 listopada 2021 r. dokonaj choć jednej płatności kartą Visa za usługę przypisaną do Rachunki imoje w opisany wyżej sposób.

Krok 3
Krok 3

Także do 22 listopada 2021 r. udziel kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi: "Dlaczego warto opłacać rachunki kartą Visa w serwisie Rachunki imoje?''. Twoja wypowiedź nie może być dłuższa niż 200 znaków (nie licząc spacji).

Pamiętaj, by przed jej wysłaniem zaakceptować regulamin konkursu i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia.

Informacja
Informacja

Wyboru laureatów dokona jury powołane przez organizatora zabawy. Pod uwagę brane będą m.in. oryginalność pomysłu, sposób ujęcia, błyskotliwość twórcy.

Decyzja zostanie podjęta w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

Krok 4
Krok 4

Do 7 dni od wyłonienia laureatów organizator prześle do nich na adres e-mail podany podczas rejestracji na platformie informację o zdobyciu nagrody i poprosi o przekazanie danych niezbędnych do odbioru bonusów. Jeśli otrzymasz taką prośbę, na odesłanie wypełnionego formularza będziesz miał 3 dni robocze.

Nagroda
Nagroda

Nagrody będą przekazane także na wspomniany adres e-mail, stanie się to do 20 grudnia 2021 r.

Zapanowanie nad niezbędnymi działaniami nie jest trudne, bo w Rachunki imoje, po kliknięciu w informację o konkursie, zobaczysz podpowiedź, co pozostało Ci do wykonania:

Kliknij, aby powiększyć

W konkursie możesz wziąć udział tylko raz, więc dobrze przemyśl swoją odpowiedź na pytanie konkursowe. Nie może ona naruszać prawa, zawierać wyrazów wulgarnych ani w żaden sposób naruszać przyjętych norm społecznych. Zwróć uwagę na liczbę znaków, bo wypowiedzi przekraczające dozwolony limit nie będą oceniane.

Jeśli zdobędziesz jedną z nagród, nie będziesz się musiał martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Wszelkich formalności dopełni za Ciebie organizator, który ma osobną pulę środków na zapłacenie fiskusowi należnego podatku.

Szansa jest duża

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w tym konkursie? Może zniechęca Cię fakt, że nigdy niczego nie wygrałeś? Naszym zdaniem warto spróbować, bo nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać. Zauważ, że nagród jest ponad 1000, więc szanse na zdobycie jednej z nich są naprawdę duże. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Rachunki się płacą"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.