Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

4000 zł lub 200 zł do wygrania w prostym konkursie mBanku

4000 zł lub 200 zł do wygrania w prostym konkursie mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje bankowe zachęcają do skorzystania z konkretnych produktów danej instytucji finansowej, a konkursy służą na ogół zwróceniu uwagi na dany podmiot, budowaniu jego pozytywnego wizerunku, utrwalaniu marki w świadomości odbiorców. Banki, towarzystwa ubezpieczeniowe czy fundusze inwestycyjne coraz lepiej to rozumieją, więc przybywa konkursów i loterii, często adresowanych do wszystkich chętnych, nie tylko klientów danej instytucji finansowej.

Uczestnicy konkursu i nagrody do wygrania

Właśnie taki charakter ma 2. edycja konkursu „Prawko jest bliżej niż myślisz” zorganizowanego przez spółkę Energy BBDO na zlecenie mBanku. Zabawa trwa do 1 września 2022 r. i jest podzielona na etapy:

  • do 26 maja 2022 r.;
  • od 16 do 30 czerwca 2022 r.;
  • 18 sierpnia do 1 września 2022 r.

W konkursie mogą brać udział osoby, które skończyły 17 r.ż. i mają przynajmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych. W przypadku tych ostatnich oraz niepełnoletnich do udziału w konkursie potrzebna jest zgoda rodziców/opiekunów prawnych.

Uczestnicząc w konkursie, możesz wygrać:

  • 1 z 3 nagród I stopnia o wartości 4000 zł,
  • 1 z 90 nagród II stopnia o wartości 200 zł.

Co prawda na stronie konkursu jest mowa o przeznaczeniu nagród: 4000 zł na auto, 200 zł na paliwo, ale regulamin nie zawiera żadnych ograniczeń co do sposobu wydania nagrody, która zostanie przekazana na wskazany przez uczestnika konkursu rachunek bankowy.

Udziel kreatywnej odpowiedzi

Zdobycie nagrody zależy od Twojej kreatywności i tego, jakiej odpowiedzi udzielisz na pytanie konkursowe.

Krok 1
Krok 1

W czasie trwania jednego z etapów konkursu

  • do 26 maja 2022 r.;
  • od 16 do 30 czerwca 2022 r.;
  • 18 sierpnia do 1 września 2022 r.

wejdź na stronę konkursu i podaj swoje dane oraz wpisz odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: Do czego przyda Ci się prawo jazdy? Twoja wypowiedź nie może być dłuższa niż 500 znaków.

Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu, że zapoznałeś się z klauzulą informacyjną.

Informacja
Informacja

W każdym z etapów konkursu specjalna komisja wybierze jednego laureata nagrody I stopnia i 30 zdobywców nagród II stopnia. Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, organizator skontaktuje się z Tobą poprzez wysłanie e-maila na adres podany w zgłoszeniu do udziału w konkursie w terminie 5 dni roboczych od daty zakończenia danego etapu.

W wiadomości znajdziesz nie tylko informację o wygranej, ale także prośbę o podanie danych niezbędnych do jej przekazania (dane osobowe, numer rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać pieniądze) oraz dopełnienia formalności związanych z rozliczeniem podatku dochodowego.

Informacje, o które zostaniesz poproszony, musisz przesłać w terminie 2 dni od daty otrzymania wiadomości.

Nagroda
Nagroda

Przelew na kwotę 4000 lub 200 zł zostanie wysłany przez organizatora na wskazany mu przez Ciebie numer rachunku w terminie do 30 dni od daty przekazania przez Ciebie wszystkich niezbędnych danych.

Zwróć na to uwagę

Regulamin konkursu pozwala na wysłanie wielu odpowiedzi. Żadna z nich nie może zawierać treści niestosownych, obraźliwych, niecenzuralnych, wulgarnych lub w inny sposób naruszających dobre obyczaje czy uczucia religijne. Oczywiście każda musi być stworzona przez Ciebie.

Kryterium oceny będzie przede wszystkim kreatywność wypowiedzi.

Pamiętaj, że przystępując do konkursu, udzielasz organizatorowi bezterminowej, nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej terytorialnie licencji do korzystania z autorskich praw majątkowych do Twojej wypowiedzi w celu podania w Internecie do publicznej wiadomości informacji o wynikach konkursu, wykorzystania odpowiedzi przez mBank do celów komercyjnych, jak również w celach promocji i reklamy mBanku na różnych polach eksploatacji.

Spróbuj, może wygrasz

Konkurs jest niezwykle prosty i tylko od Twojej kreatywności zależy, czy zdobędziesz nagrodę. Warto spróbować, zwłaszcza, że możesz wysłać wiele zgłoszeń. Radzimy, byś myśląc o odpowiedzi, miał zawsze pod ręką kartkę i długopis, bo natchnienie może przyjść w najmniej spodziewanym momencie 😀 Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Prawko jest bliżej niż myślisz" - edycja II

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.