Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł do wykorzystania na Gandalf.com.pl w rodzinnym konkursie w PKO BP

100 zł do wykorzystania na Gandalf.com.pl w rodzinnym konkursie w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Pożegnanie skarbonki to ważny moment w życiu dziecka. Jak to robicie? Czy ulubiona skarbonka właśnie wyjeżdża na wakacje? A może starsze rodzeństwo przekazuje ją młodszemu, a samo zakłada konto bankowe. Być może skarbonka w Waszym domu po prostu przechodzi na emeryturę? – pyta bank w swoim serwisie Bankomania.pl. Przyznasz, że pytania są interesujące i można na nie odpowiedzieć mniej lub bardziej poważnie. I taka jest idea tego rodzinnego konkursu, który ma być dobrą zabawą dla wszystkich – młodszych i starszych.

Czy nasza rodzina może wziąć udział?

Zapewne tak, bo nie trzeba być klientem banku PKO BP. Wystarczy posiadać swój profil na Facebooku lub Instagramie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terenie Polski.

Prezentacje można nadsyłać do 7 lipca 2021 r., po czym komisja konkursowa zajmie się wyłonieniem 100 laureatów, z których każdy otrzyma bon zakupowy na Gandalf.com.pl o wartości 100 zł.

Co konkretnie musimy zrobić?

Zadanie jest naprawdę łatwe, wszystko w Waszych rękach i głowach.

Krok 1
Krok 1

Do 7 lipca 2021 r. opublikuj na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie wpis nawiązujący do tematu konkursu: „Nasze rozstanie ze skarbonką” i nie usuwaj go do 31 lipca 2021 r.

​​​​​​​Uwaga: praca musi być oznakowana nazwą (hasztagiem) #SkarbonkaPapa oraz @pkobp.

Informacja
Informacja

Wyłonienie i ogłoszenie laureatów nastąpi do 21 lipca 2021 r. na profilach banku na Facebooku i Instagramie.

Krok 2
Krok 2

Jeśli znajdziesz się wśród nagrodzonych, przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem portalu, na którym zamieściłeś zadanie konkursowe, do 23 lipca 2021 r. W wiadomości znajdziesz wskazówki, jakie dane musisz przesłać w ciągu 5 dni roboczych, by bank mógł przekazać Ci nagrodę.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 10 dni roboczych od przesłania przez Ciebie danych, o które zostaniesz poproszony, otrzymasz e-mail z e-kodem o wartości 100 zł do wykorzystania na Gandalf.com.pl. Możesz go użyć kilkukrotnie, aż do wydania wszystkich środków.

Istotne szczegóły

Bank nie stawia wymogów co do pracy konkursowej, może to być zdjęcie, grafika, czy jeszcze coś innego. Ważne, byś miał do niej pełnię praw autorskich, a jeśli widać na niej Ciebie lub inną osobę, musisz posiadać prawo do dysponowania wizerunkiem postaci widocznej na pracy.

Pamiętaj, że możesz przesłać tylko jedną pracę, a przystąpienie do konkursu oznacza akceptację jego regulaminu, który mówi, że laureat udziela bankowi PKO BP bezpłatnej i nieodwołalnej licencji niewyłącznej na publikowanie nagrodzonej pracy w wymienionych w regulaminie wydawnictwach i portalach internetowych prowadzonych przez bank.

Co prawda nagroda podlega opodatkowaniu 10-procentowym zryczałtowanym podatkiem, ale nie musisz się nim martwić, gdyż PKO BP dopełni wszelkich formalności związanych z jego rozliczeniem.

Do dzieła!

Rok szkolny za nami, więc zapewne łatwo będzie znaleźć czas na przygotowanie ciekawej pracy w rodzinnym gronie. Najpierw pomysł, potem realizacja, a na koniec może nagroda… Życzymy powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Pożegnanie ze skarbonką"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.