Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

#ZostańWDomu i zachęć dziecko do artystycznej kreatywności. Do zdobycia nawet 120 zł od Getin Banku

#ZostańWDomu i zachęć dziecko do artystycznej kreatywności. Do zdobycia nawet 120 zł od Getin Banku
Źródło: strona konkursu

Wszyscy mamy już powoli dość przymusowej kwarantanny społecznej. Obowiązek przebywania w domach chyba najtrudniej wytłumaczyć dzieciom, które nieustannie domagają się uwagi, poświęcania im czasu. Dlatego Getin Bank przygotował dla pociech swoich klientów konkurs plastyczny, w którym należy przedstawić, jak rodzina spędza wspólnie ten wyjątkowy czas w swoim domu.

Prace można nadsyłać do 30 kwietnia 2020 r., przy czym istnieje limit 1000 rejestracji.

Uczestnicy konkursu

Propozycja skierowana jest do dorosłych klientów Getin Banku z pełną zdolnością do czynności prawnych. Od uczestników wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingu banku.

Zachęć dziecko do działania

Czas przedstawić szczegóły konkursu i zasady oceniania prac:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2020 r. zarejestruj swój udział w konkursie za pomocą dedykowanego formularza (znajduje się on na dole strony). Pamiętaj o limicie 1000 uczestników!

Krok 2
Krok 2

Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku do 30 kwietnia 2020 r. i, korzystając z zakładki Kontakt, napisz nową wiadomość w kategorii Konkurs, załączając do niej skan lub zdjęcie pracy wykonanej przez Twoje dziecko. Musi ona dotyczyć pomysłu na spędzanie czasu w domu. Styl i technika (kredki, farbki, wyklejanka itp.) dowolne.

Informacja
Informacja

Oceniając nadesłane prace, komisja konkursowa weźmie pod uwagę ich estetykę, oryginalność pomysłu, przedstawione sceny.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 14 dni od zakończenia konkursu bank prześle nagrody w wiadomości w bankowości internetowej. Wszyscy uczestnicy (1000 osób) otrzymają e-karty podarunkowe o wartości 20 zł (z terminem ważności do 13.01.2022 r.) do wykorzystania w sklepie internetowym Decathlon.

Dodatkowo Getin Bank nagrodzi 40 najciekawszych prac, przyznając laureatom bony o wartości 100 zł (ich termin ważności to 2 lata od daty przekazania), także na zakupy internetowe w Decathlonie.

To też musisz wiedzieć

W konkursie można wziąć udział tylko jeden raz.

Warunkiem otrzymania każdej z nagród jest posiadanie przez rodzica autora pracy konta osobistego w dniu wydania e-kart podarunkowych oraz wyrażenie zgód marketingowych i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych.

Nie masz jeszcze konta w Getin Banku? Sprawdź, co ono może Ci zaoferować:

Otrzymane bonusy będą zwolnione z podatku dochodowego, nie będziesz musiał się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przesłanie dzieła pociechy jest równoznaczne z udzieleniem Getin Bankowi nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji do pracy konkursowej na wszystkich polach eksploatacji wymienionych w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Mówiąc po ludzku, chodzi o to, że bank będzie mógł prezentować nadesłane prace w swoich materiałach informacyjnych i promocyjnych, wykorzystywać je w różnego rodzaju działaniach.

Pożyteczny pomysł

Podoba nam się, że Getin Bank postanowił nagrodzić swoich klientów nie za wykazanie się określoną aktywnością w korzystaniu z jego produktów lub sięgnięcie po nowy, ale za zachęcenie dzieci do pokazania swojej kreatywności.

Wszyscy na tym skorzystają: bank, bo zaskarbi sobie wdzięczność dorosłych za pomysł na zajęcie czymś małolatów; klienci, którzy przez pewien czas nie będą się musieli zajmować dziećmi i one same rozwijając swoje talenty plastyczne. E-karty podarunkowe do Decathlonu w tej sytuacji to raczej tylko wartość dodana, choć mająca konkretny wymiar materialny.

My też chętnie zobaczymy pracę Twojej pociechy. Zachęcamy do przesłania jej także do redakcji naszego portalu. Jeśli dołączysz ją do komentarza pod opisem konkursu i napiszesz wyraźnie, że zgadzasz się na jej bezpłatną prezentację na stronie NajlepszeKonto.pl, to zobaczą ją także inni Czytelnicy.

Powodzenia :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "#ZostańWDomu"