Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

iPhony, smartwatche, opaski płatnicze i karty podarunkowe do wygrania w konkursie w Credit Agricole

iPhony, smartwatche, opaski płatnicze i karty podarunkowe do wygrania w konkursie w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

O zaletach płatności kartą przekonała się już większość klientów banków. Wielu zna też możliwość płacenia telefonem, czyli usługi Apple Pay i Google Pay. Od pewnego czasu niektóre instytucje finansowe starają się spopularyzować płatności mobilne dokonywane zegarkiem z wykorzystaniem Garmin Pay, FitBit Pay, Xiaomi Pay lub SwatchPAY!. Do liderów w tej dziedzinie należy Credit Agricole, który po raz kolejny zorganizował konkurs promujący płatności mobilne. Tym razem do wygrania jest 1 z 310 nagród:

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona konkursu

Jesteś klientem Credit Agricole? Masz szansę na wygraną!

Akcja adresowana jest do klientów Credit Agricole, którzy mieszkają w Polsce i posiadają jedną z jego kart płatniczych objętych promocja. Dotyczy to kart kredytowych:

  • Visa Standard, Standard C, Silver, Gold, Dom;
  • Mastercard Standard, Silver, Gold, Decathlon;

oraz debetowych:

  • Visa Debit, TOUCH! i Business Debit;
  • Mastercard Debit Standard, Debit Platinum.

Konkurs trwa do 30 listopada 2022 r., jest więc jeszcze sporo czasu, by dołączyć do grona klientów Credit Agricole i dać sobie szansę na wygranie jednej z nagród. Dodatkową zachętą jest możliwość zdobycia atrakcyjnej premii w wybranej akcji przygotowanej przez bank dla nowych klientów:

Proste zasady udziału

Zgłoszenie do konkursu nie wymaga wiele zachodu. Zresztą sam popatrz:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej otwórz konto osobiste w Credit Agricole z kartą biorącą udział w konkursie, np. Konto dla Ciebie w promocji z premią 555 zł. Jeśli jesteś już klientem Credit Agricole, możesz od razu przejść do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2022 r. wykonaj przynajmniej 1 transakcję mobilną z wykorzystaniem usługi: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay lub SwatchPAY!

Krok 3
Krok 3

Także do 30 listopada 2022 r. zgłoś chęć udziału w konkursie na specjalnej stronie internetowej (podając swoje personalia, numer telefonu i PESEL oraz adres e-mail) i prześlij zadanie konkursowe. Polega ono na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Jak wyobrażasz sobie płatności mobilne za 10 lat?”.

Miejsce na jej wpisanie znajdziesz w formularzu konkursowym. Twoja wypowiedź powinna składać się z co najmniej 16 i co najwyżej 180 znaków.

Informacja
Informacja

Laureatów wyłoni 5-osobowa komisja konkursowa. Każdy z jej członków będzie miał do rozdania od 1 do 10 punktów w dwóch kategoriach: pomysłowość i zgodność z zadaniem konkursowym.

Nagrody otrzyma 310 osób, których odpowiedzi uzyskają największą liczbę punktów. Gdyby dwie lub więcej osób z końca listy otrzymało taką samą liczbę punktów, o przyznaniu wygranej zadecyduje kolejność przystąpienia do konkursu. Wyżej znajdzie się osoba, której zgłoszenie wpłynęło jako pierwsze.

Nagroda
Nagroda

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w wiadomości przesłanej sms-em do 5 stycznia 2023 r. Tą samą drogą bank wyśle informację o przekazaniu nagrody rzeczowej kurierowi oraz kartę podarunkową do Empiku.

Warto wiedzieć

Kolejność wykonywania zadań z kroków 2 i 3 nie ma znaczenia. Ważne, by zostały one zrealizowane do 30 listopada 2022 r.

Możesz zgłosić tylko jedno rozwiązanie zadania konkursowego. Przesyłając je, oświadczasz, że jesteś jego autorem i nie narusza ono praw osób trzecich. Co oczywiste, odpowiedź musi być zgodna z polskim prawem, nie może zawierać treści obraźliwych i reklamowych dotyczących marki innej niż Credit Agricole.

W ramach konkursu nie zostaną uznane transakcje wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna i zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne. Warunków nie spełnią także

  • operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal;
  • przelewy na telefon Blik;
  • wypłaty z bankomatów.

Gdybyś wygrał którąś z nagród, nie będziesz musiał się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, gdyż bank dopełni za Ciebie wszelkich formalności.

Czemu by nie spróbować…

Udział w konkursie nie daje pewności wygranej, ale tym razem – naszym zdaniem – szanse na zdobycie nagrody są naprawdę duże. Powody są dwa: zadania konkursowe będą oceniane przez kilka osób, więc będą różne spojrzenia, a ponadto w puli jest aż 310 nagród. Warto spróbować. Ryzyko żadne, a każda wygrana z pewnością sprawi Ci radość. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Płać mobilnie - zgarnij nagrodę"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.