Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 100 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole.

Smartwatch Fitbit Versa 2 (o wartości 500 zł) do wygrania w konkursie w Credit Agricole

Smartwatch Fitbit Versa 2 (o wartości 500 zł) do wygrania w konkursie w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

O zaletach płatności kartą przekonała się już większość klientów banków. Wielu zna też możliwość płacenia telefonem, czyli usługi Apple Pay i Google Pay. Od pewnego czasu niektóre instytucje finansowe starają się spopularyzować płatności mobilne dokonywane zegarkiem z wykorzystaniem Garmin Pay i FitBbt Pay. Do liderów w tej dziedzinie należy Credit Agricole, który po raz kolejny zorganizował konkurs z nagrodą w postaci zegarka Fitbit.

Jesteś klientem Credit Agricole? Masz szansę na wygraną!

Akcja adresowana jest do klientów Credit Agricole, którzy mieszkają w Polsce i posiadają jedną z jego kart płatniczych objętych promocja. Dotyczy to kart kredytowych:

  • Visa Standard, Standard C, Silver, Gold, Dom;
  • Mastercard Standard, Silver, Gold, Decathlon;

oraz debetowych:

  • Visa Debit, TOUCH! i Business Debit;
  • Mastercard Debit Standard, Debit Platinum.

Konkurs trwa do 30 kwietnia 2022 r., jest więc jeszcze sporo czasu, by dołączyć do grona klientów Credit Agricole i dać sobie szansę na wygranie jednego z aż 200 zegarków. Dodatkową zachętą jest możliwość zdobycia atrakcyjnej premii w jednej z akcji przygotowanej przez bank dla nowych klientów:

Proste zasady udziału

Zgłoszenie do konkursu nie wymaga wiele zachodu. Zresztą sam popatrz:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2022 r. wykonaj przynajmniej 1 transakcję mobilną z wykorzystaniem usługi: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 kwietnia 2022 r. zgłoś chęć udziału w konkursie na specjalnej stronie internetowej (podając swoje personalia, numer telefonu i PESEL oraz adres e-mail) i prześlij zadanie konkursowe. Polega ono na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Jak zachęcisz znajomych do płatności smartwatchem?”.

Miejsce na jej wpisanie znajdziesz w formularzu konkursowym. Twoja wypowiedź powinna składać się z co najmniej 16 i co najwyżej 180 znaków.

Informacja
Informacja

Laureatów wyłoni 5-osobowa komisja konkursowa. Każdy z jej członków będzie miał do rozdania od 1 do 10 punktów w dwóch kategoriach: pomysłowość i zgodność z zadaniem konkursowym.

Nagrody otrzyma 200 osób, których odpowiedzi uzyskają największą liczbę punktów. Gdyby dwie lub więcej osób z końca listy otrzymało taką samą liczbę punktów, o przyznaniu wygranej zadecyduje kolejność przystąpienia do konkursu. Wyżej znajdzie się osoba, której zgłoszenie wpłynęło jako pierwsze.

Nagroda
Nagroda

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w wiadomości przesłanej sms-em do 13 maja 2022 r. Tą samą drogą bank wyśle informację o przekazaniu nagrody kurierowi.

Warto wiedzieć

Kolejność wykonywania zadań z kroków 1 i 2 nie ma znaczenia. Ważne, by zostały one zrealizowane do 30 kwietnia 2022 r.

Możesz zgłosić tylko jedno rozwiązanie zadania konkursowego. Przesyłając je, oświadczasz, że jesteś jego autorem i nie narusza ono praw osób trzecich. Co oczywiste, odpowiedź musi być zgodna z polskim prawem, nie może zawierać treści obraźliwych i reklamowych dotyczących marki innej niż Credit Agricole.

Gdybyś wygrał zegarek, nie będziesz musiał się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, gdyż bank dopełni za Ciebie wszelkich formalności.

Czemu by nie spróbować…

Udział w konkursie nie daje pewności wygranej, ale tym razem – naszym zdaniem – szanse na zdobycie nagrody są naprawdę duże. Powody są dwa: zadania konkursowe będą oceniane przez kilka osób, więc będą różne spojrzenia, a ponadto w puli jest aż 200 nagród. Warto spróbować. Ryzyko żadne, a wygranie zegarka byłoby z pewnością miłe.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Płać mobilnie - to się opłaca"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.