Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

Laptop Dell Inspiron o wartości 4600 zł dla klientów firmowych w konkursie PKO BP

Laptop Dell Inspiron o wartości 4600 zł dla klientów firmowych w konkursie PKO BP

Konkurs jest przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych. Co ciekawe, bank nie wymaga, aby uczestnicy promocji mieli status nowych klientów. W konkursie nie obowiązuje też żaden okres karencji – z regulaminu wynika, że na dobrą sprawę jedynym Twoim obowiązkiem będzie otworzenie firmowego konta i wysłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Nagroda trafi do 10 najbardziej kreatywnych uczestników akcji – kto wie, może i Ty znajdziesz się w ich gronie :-)

Laptop Dell Inspiron 5406 2in1 za kreatywność

Warunki stawiane przez organizatora są naprawdę banalne. Aby wziąć udział w konkursie, powinieneś wykonać następujące kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2021 złóż wniosek o otwarcie PKO Konta Firmowego lub PKO Konta Firmowego Premium za pośrednictwem strony internetowej i zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.

Krok 2
Krok 2

Upewnij się, że wyraziłeś zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Krok 3
Krok 3

Również do 30 kwietnia 2021 r. wypełnij formularz konkursowy, zaakceptuj regulamin i odpowiedz na pytanie „W jaki sposób aplikacja mobilna IKO, może pomóc w prowadzeniu Twojej firmy?” (uzasadnienie nie może być dłuższe niż 1000 znaków ze spacjami).

Informacja
Informacja

Jeżeli zostaniesz zwycięzcą konkursu, do 31 maja 2021 r. dostaniesz informację w aplikacji IKO, e-mailem lub SMS-em.

Nagroda
Nagroda

Nagroda zostanie przesłana przesyłką kurierską lub pocztową na Twój adres korespondencyjny znajdujący się w serwisie internetowym iPKO w terminie do dnia 30 czerwca 2021 r. Koszt wysyłki pokryje PKO Bank Polski.

O czym warto pamiętać

Wysłanie formularza z odpowiedzią jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu.

Możesz się zgłosić tylko raz i przesłać tylko jedną odpowiedź.

Wysłanie zadania konkursowego jest jednoznaczne z udzieleniem organizatorowi zgody na jego wykorzystanie.

Nagrody nie otrzymasz, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych, odwołasz udzielone zgody lub odstąpisz od umowy o otwarcie i prowadzenie rachunku.

Bank podejmie maksymalnie dwie próby dostarczenia nagrody na podany przez Ciebie adres. Jeśli obie zakończą się niepowodzeniem, laptop trafi do innego uczestnika.

Otrzymana w konkursie nagroda stanowi przychód z działalności gospodarczej, dlatego musisz ją samodzielnie rozliczyć z fiskusem.

PKO Konto Firmowe – garść informacji

Rachunek jest przeznaczony dla osób prowadzących działalność gospodarczą w różnych formach prawnych, o ile ich roczne obroty nie przekraczają 5 mln zł. Miesięczna prowizja za prowadzenie konta wynosi 12 zł, jednak można jej uniknąć, jeśli w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 2000 zł. Z kolei, aby uniknąć opłaty za kartę (10 zł), należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Ponadto PKO Konto Firmowe oferuje darmowe przelewy za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO, a także 10 darmowych przelewów miesięcznie przez kanał internetowy.

Błyśnij pomysłem i zgarnij laptopa

Warunki stawiane przez organizatora są więcej niż proste i nie wymagają od uczestników większej aktywności. Aby powalczyć o wygraną, wystarczy tylko otworzyć firmowy rachunek i w pomysłowy sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Oczywiście, warto pamiętać, że jest to konkurs, w którym nagrody nie są gwarantowane – o ich przyznaniu decydują członkowie Komisji. Zawsze jednak masz szansę na to, że Twoja odpowiedź zyska ich uznanie i nagroda powędruje właśnie w Twoje ręce. Zatem – może warto spróbować szczęścia?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji PKO Konto Firmowe z Laptopem

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.