Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

Wyjazd dla 4 osób do parku rozrywki Energylandia i 19 nagród po 100 zł w konkursie mBanku

Wyjazd dla 4 osób do parku rozrywki Energylandia i 19 nagród po 100 zł w konkursie mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje rachunków bankowych dla dzieci stały się już normą. Co więcej, nagrodą dla młodego klienta coraz częściej nie jest skromne 50 zł, ale 100 zł. Przybywa też konkursów, stanowiących dodatkową zachętę dla rodziców do finansowej edukacji najmłodszych. O tym, że warto to robić, pisaliśmy w tekście „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”.

Kto ma szansę na rodzinny wyjazd lub gotówkę?

Organizatorem trwającego do 20 czerwca 2022 r. do godz. 12:00 konkursu „mBank Opaska Płatnicza Marzeń 2022"” jest spółka Energy BBDO. Do udziału w nim zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające profil osobisty na Facebooku oraz będące przedstawicielami ustawowymi dzieci, które mają już 4 lata, ale nie ukończyły 13 r.ż. Regulamin konkursu wymaga, by uczestnik nie miał ograniczonych praw rodzicielskich.

Do wygrania jest 1 z 20 nagród:

  • Nagroda główna – kupon na rodzinny wyjazd dla 4 osób do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Zestaw składa się z 2-dniowych biletów wstępu oraz weekendowego pobytu (od piątku do niedzieli) w 3-gwiazdkowym hotelu. Wartość pakietu wynosi 4424,20 zł.
  • 19 nagród gotówkowych po 100 zł każda.

Pozwól dziecku wykazać się kreatywnością

Czas, byś poznał zasady konkursu.

Krok 1
Krok 1

Zachęć swoje dziecko do przygotowania na wybranym szablonie projektu opaski płatniczej do eKonta Junior.

Krok 2
Krok 2

Do 20 czerwca 2022 r., do godz. 12:00, zamieść pracę swojej pociechy pod postem konkursowym na fanpage mBanku na Facebooku.

Informacja
Informacja

Wyboru laureatów dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora. Kryteriami oceny prac będą kreatywność, oryginalność i estetyka.

Krok 3
Krok 3

Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, organizator skontaktuje się z Tobą do 30 czerwca 2022 r. w wiadomości prywatnej na Facebooku i poprosi o przekazanie danych niezbędnych do wydania nagrody. Na ich przesłanie będziesz miał 2 dni robocze. Po tym terminie stracisz prawo do nagrody.

Nagroda
Nagroda

Wydanie nagród nastąpi w ciągu 30 dni od daty przekazania organizatorowi niezbędnych informacji. Nagroda główna będzie dostarczona w postaci vouchera przesyłką kurierską na wskazany adres. Gotówka zostanie wysłana na podany numer rachunku bankowego.

Kilka ważnych szczegółów

Praca konkursowa musi być stworzona przez dziecko. Ważne, by nie znajdował się na niej wizerunek jakiejkolwiek osoby i by nie reklamowała ona konkurentów mBanku ani ich produktów czy usług.

Z chwilą przystąpienia do konkursu (zamieszczenia pracy) oświadczasz, że dysponujesz pełnią praw autorskich do zdjęcia pracy Twojego dziecka, a ono ma pełnię praw autorskich do przygotowanego dzieła i udzielasz organizatorowi bezterminowej, nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej terytorialnie licencji na korzystanie z niej.

Rozliczeniami z fiskusem nie musisz się martwić, wszystkich niezbędnych formalności dopełni organizator konkursu.

eKonto Junior dla dzieci

Skoro zaczęliśmy od kwestii edukacji finansowej najmłodszych, to warto wspomnieć o warunkach prowadzenia rachunku dla dzieci, które nie skończyły 13 r.ż. mBank oferuje im eKonto Junior, które często można założyć w ramach promocji z atrakcyjną premią.

Warto spróbować

Biorąc udział w konkursie, nie masz pewności, że zdobędziesz jedną z nagród. Z drugiej strony, jeśli nie spróbujesz, to na pewno nie pojedziesz z rodziną do Energylandii. Wybór należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "mBank Opaska płatnicza marzeń 2022"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.