Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Pokaż bezcenne momenty ze swojego życia i wygraj kamerę GoPro HERO9 lub 600 zł w konkursie Mastercard

Pokaż bezcenne momenty ze swojego życia i wygraj kamerę GoPro HERO9 lub 600 zł w konkursie Mastercard
Źródło: najlepszekonto.pl

Udział w promocjach czy konkursach związanych z instytucjami funkcjonującymi na rynku finansowym nie zawsze musi się wiązać z produktami oferowanymi przez te podmioty. Wiele akcji wymaga udzielenia kreatywnej odpowiedzi na zadanie konkursowe czy zamieszczenia oryginalnej fotografii lub filmu. Przykładem takiego przedsięwzięcia jest konkurs „Odkryj #bezcenność” przygotowany przez spółkę McCann Polska na zlecenie Mastercard.

Zasady uczestnictwa

Zabawa trwa do 7 września 2021 r. Mogą w niej uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające swój profil na Instagramie. Regulamin dopuszcza także udział nastolatków, którzy ukończyli 13 r.ż., ale wymaga, by przedstawili oni zgodę swojego przedstawiciela ustawowego (np. rodzica, opiekuna prawnego).

Każdy uczestnik musi posiadać adres do doręczeń na terenie Polski.

Co zrobić, by mieć szansę na wygraną?

Zakres niezbędnych działań jest bardzo niewielki. Najważniejsza jest Twoja kreatywność:

Krok 1
Krok 1

Do 7 września 2021 r. wejdź na profil Mastercard na Instagramie, by zapoznać się z regulaminem konkursu i zaakceptować go.

Krok 2
Krok 2

Także do wspomnianej daty opublikuj na swoim profilu na Instagramie zdjęcie lub film pokazujący bezcenny moment z Twojego życia i oznacz go hasztagami #bezcenne oraz #odkrywambezcenność.

Informacja
Informacja

O rozdziale nagród zdecyduje komisja konkursowa powołana przez organizatora, oceniając zgodność wpisu z założeniami konkursu, a także kreatywność autora i oryginalność pracy. Werdykt zostanie opublikowany najpóźniej w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu.

Nagroda
Nagroda

Zwycięzcy (zarówno zdobywca kamery, jak i osoby, którym przyznano karty przedpłacone) zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Instagramie w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu. Jeśli znajdziesz się w ich gronie, to pamiętaj, że w ciągu 72 godzin od momentu otrzymania informacji o wygranej musisz przesłać na adres e-mail: [email protected] potwierdzenie udziału w konkursie oraz dane, o które zostaniesz poproszony.

Twoja nagroda zostanie wysłana w ciągu 30 dni od daty przekazania przez Ciebie kompletu informacji.

Istotne szczegóły

Masz prawo opublikować wiele wpisów, by zwiększyć swoje szanse, ale nagrodę możesz zgarnąć tylko jedną.

Uwaga: dodanie wspomnianych hasztagów do materiałów opublikowanych przed rozpoczęciem konkursu nic Ci nie da. Takie prace nie będą oceniane.

Zdjęcie lub film, które opublikujesz, muszą być Twojego autorstwa, nie mogą zawierać wulgaryzmów, treści promocyjnych ani w żaden sposób naruszać praw osób trzecich.

Dane, które będziesz musiał przekazać w przypadku wygranej, są niezbędne do dokonania przez organizatora rozliczeń z urzędem skarbowym i wysłania Ci nagrody.

Bezcenny moment

Jeśli spełniasz wymagania stawiane przed uczestnikami konkursu, zamieść na Instagramie zdjęcie lub film swojego autorstwa. Kto wie, może przyciągną one uwagę jury i to do Ciebie trafi jedna z nagród. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu Mastercard "Odkryj #bezcenność"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.