Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

4-osobowy kamper za darmo na tydzień w konkursie fotograficznym Twisto

4-osobowy kamper za darmo na tydzień w konkursie fotograficznym Twisto
Źródło: adria-mobil.com

Upały nie sprzyjają pisaniu i czytaniu długich opisów. Przejdźmy więc jak najszybciej do przedstawienia zasad konkursu „Lato nie zaczeka” przygotowanego przez Twisto. Zabawa trwa jedynie do 9 sierpnia 2021 r., nie ma więc wiele czasu na przygotowanie pracy konkursowej.

Potencjalni zwycięzcy

Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające swój profil na Instagramie. Co prawda konkursowe zdjęcie możesz też zamieścić na Facebooku, ale organizator będzie się kontaktował ze zwycięzcą jedynie przez Instagrama.

Z racji charakteru nagrody – bezpłatne użyczenie na tydzień września (wskazany przez zwycięzcę) 4-osobowego kampera marki Adria Matrix Axess 670 SL – konieczne jest, by uczestnik posiadał prawo jazdy kategorii B.

Wakacyjne zdjęcie przepustką do wygranej

Czas na szczegóły zadania konkursowego:

Krok 1
Krok 1

Do 9 sierpnia 2021 r. dołącz do obserwowanych profil Twisto na Instagramie lub na Facebooku.

Krok 2
Krok 2

Także do 9 sierpnia 2021 r. opublikuj na swoim koncie na jednym ze wspomnianych portali zdjęcie związane z tematem wakacyjnym, które zgłaszasz do konkursu. Fotografie możesz też zamieścić pod jednym z postów dotyczących konkursu. Piszemy w liczbie mnogiej, gdyż regulamin pozwala na zgłoszenie do konkursu wielu prac.

Pamiętaj, że

  • zdjęcie musi być oznaczone hasztagiem #LatoNieZaczeka,
  • post nie może być prywatny, powinien być publiczny.
Informacja
Informacja

Powołana przez Twisto komisja konkursowa zbierze się 10 sierpnia 2021 r. o 12:00 i zwracając uwagę na walory artystyczne oraz inwencję twórczą autora, dokona wyboru zwycięzcy.

Nagroda
Nagroda

Laureat konkursu zostanie powiadomiony o przyznaniu mu nagrody tego samego dnia do godz. 18:00 w wiadomości prywatnej na Instagramie. Jeśli to Ty nim będziesz, to najpóźniej 11 sierpnia musisz przekazać organizatorowi dane osobowe oraz wskazać tydzień września, w którym chciałbyś korzystać z kampera. Natomiast do 18 sierpnia 2021 r. musi dojść do podpisania umowy użyczenia pojazdu.

Ważne detale

Zgłaszając zdjęcie do konkursu, oświadczasz, że akceptujesz jego regulamin, a fotografia jest Twojego autorstwa i masz pełne prawa do dysponowania nią, w tym do rozpowszechniania wizerunku osób, które są na nim widoczne.

Przystępując do zabawy, udzielasz też nieograniczonej czasowo, terytorialnie, nieodpłatnej i niewyłącznej licencji na rzecz Twisto na korzystanie z Twojej fotografii.

I jeszcze jedna wiadomość – co prawda użyczenie kampera na tydzień ma swoją określoną wartość i podlega opodatkowaniu, ale Ty nie musisz się tym martwić. Podatek zapłaci Twisto i dopełni wszelkich związanych z nim formalności.

Pokaż zdjęcie, daj sobie szansę na wygraną

Zabawa kończy się wkrótce po połowie wakacji. Być może do tego momentu nie będziesz jeszcze na urlopie. Nic straconego, gdyż w regulaminie nie ma wzmianki, że ma to być zdjęcie z tegorocznego wypoczynku, nie ma też zakazu, byś utrwalił weekendowy wypad za miasto. Regulamin wymaga jedynie, by zdjęcie było związane z tematyką wakacyjną.

Przejrzyj więc swoje archiwum, pomyśl nad ciekawym ujęciem, albo po prostu wykaż się refleksem, gdy zobaczysz coś interesującego czy oryginalnego. Może to Ty wyruszysz z bliskimi lub znajomymi na tygodniową wyprawę kamperem. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Lato nie zaczeka"

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.