Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

1500 zł w Walentynkowym konkursie dla pożyczkobiorców Pożyczka Plus

1500 zł w Walentynkowym konkursie dla pożyczkobiorców Pożyczka Plus
Źródło: najlepszekonto.pl

Wielokrotnie pokazywaliśmy, że premię można otrzymać za skorzystanie z bardzo różnych produktów finansowych. Opisywaliśmy też wiele konkursów z interesującymi nagrodami. Przedstawiamy kolejny, którego zwycięzcą może być co prawda tylko jedna osoba, ale uczestnictwo w nim pozwoli nieco oderwać się od codzienności, popuścić wodze fantazji, pomarzyć…

Kto i co może wygrać?

Konkurs „Kocha, lubi, plusuje” trwa do 14 lutego 2022 r., przygotowała go spółka Aventus Group. Mogą w nim wziąć udział osoby fizyczne, które zaciągną pożyczkę niezwiązaną z działalnością gospodarczą na portalu Pożyczka Plus, kwota zobowiązania nie ma znaczenia. Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, to trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej.

Warto przy tym podkreślić, że pierwsza pożyczka zaciągnięta u tego pożyczkodawcy, jeśli jej kwota nie przekracza 3000 zł, nie wiąże się z żadnymi kosztami – oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Zasada ta nie ma zastosowania, gdy pieniądze nie zostaną oddane w terminie.

Regulamin wyklucza z udziału w konkursie osoby, które mają niespłacone zobowiązania wobec organizatora lub zalegają ze spłatą wobec innych pożyczkodawców, co jest odnotowane w rejestrach Biur Informacji Gospodarczej.

Zadanie konkursowe polega na opisaniu w ciekawy sposób swojej wymarzonej randki. Do wygrania jest nagroda składająca się z dwóch elementów:

  • vouchera o wartości 1000 zł do wykorzystania w apartamentach Sun&Snow;
  • karty przedpłaconej Mastercard z kwotą 500 zł.

Jak dać sobie szansę na wygraną?

Zadanie nie jest trudne, sprowadza się do zrealizowania kilku kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 14 lutego 2022 r. stwórz swój profil na stronie Pożyczka Plus, a jeśli już go posiadasz, to prostu zaloguj się i zaciągnij pożyczkę.

Przypominamy, że dla pierwszego zobowiązania na kwotę do 3000 zł RRSO wynosi 0%, oddajesz tyle, ile pożyczyłeś.

Krok 2
Krok 2

Wypełnij formularz przystąpienia do konkursu i odpowiedz w ciekawy sposób na pytanie: Jak wyglądałaby Twoja wymarzona randka?

Możesz zamieścić wyłącznie jedną odpowiedź. Jeśli wyślesz dwie lub więcej, żadna z nich nie będzie oceniana przez jury!

Krok 3
Krok 3

Spłać zobowiązanie w terminie, nie wcześniej niż 10 dni przed datą podaną w umowie.

Krok 4
Krok 4

Autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi wybierze komisja konkursowa. Jeśli to Ty nim będziesz, zostaniesz o tym poinformowany e-mailem lub telefonicznie do 14 kwietnia 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Przekazanie nagrody nastąpi w ciągu 14 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy, nie później niż 28 kwietnia 2022 r. Organizator prześle ją w wersji elektronicznej na podany adres e-mail bądź w postaci materialnej na adres korespondencyjny.

Zostaną podjęte 3 próby skontaktowania się ze zwycięzcą. Jeśli nie uda się nawiązać kontaktu w ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu, straci on prawo do nagrody.

Przesłanie zadania konkursowego jest równoznaczne ze złożeniem przez Ciebie oświadczenia, że odpowiedź nie narusza obowiązujących przepisów prawa, żadnych praw osób trzecich oraz zasad współżycia społecznego. Będzie też oznaczało wyrażenie zgody na wykorzystanie przez organizatora opisu wymarzonej randki na różne sposoby.

Oferta Pożyczka Plus

Stworzenie profilu na stronie pożyczkodawcy wiąże się z wypełnieniem krótkiego formularza i przejściem szybkiego procesu weryfikacji. Wnioski o pożyczki rozpatrywane są 24/7.

Wymarzona randka

Znasz już zasady konkursu. Pozostało Ci podjąć decyzję, czy chcesz w nim wziąć udział. Nagroda z pewnością kusi, ale zwracamy uwagę, że danie sobie szansy na jej zdobycie związane jest z zaciągnięciem zobowiązania. Nie można ulegać emocjom, snuć planów wymarzonej randki bez zastanowienia się, czy będziesz w stanie spłacić pożyczoną kwotę w ustalonym terminie. Gdybyś tego nie zrobił, to nie tylko stracisz prawo do nagrody, ale i sprowadzisz na siebie kłopoty – dodatkowe koszty, upomnienia, w ostateczności nawet egzekucja komornicza. Tak więc spokojnie przemyśl tę propozycję, pozwól opaść emocjom i dopiero wtedy zdecyduj.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Kocha, lubi, plusuje"

O instytucji

Platforma pożyczkowa pozyczkaplus.pl należy do firmy Aventus Group Sp. z o.o. wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku pod numerem KRS: 0000355948. Pożyczkodawcami firmy są TUSUMI Sp. z o.o. oraz ARENA Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.

Pożyczka Plus jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, który zrzesza wiarygodne przedsiębiorstwa stosujące i promujące najwyższe standardy obsługi konsumentów.