Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Konkurs „Kibicuj i zgarniaj nagrody” za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w bankowości elektronicznej

Konkurs „Kibicuj i zgarniaj nagrody” za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w bankowości elektronicznej
Źródło: najlepszekonto.pl

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła rozegranie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w zaplanowanym terminie i dopiero w tym roku będziemy przeżywali piłkarskie emocje. Z tej okazji spółka Brainstorm przygotowała ciekawy konkurs dla kibiców pod hasłem „Kibicuj i zgarniaj nagrody”, który trwa do 11 lipca.2021 r. Nie trzeba się wykazywać znajomością reguł gry w piłkę nożną, historią tej dyscypliny sportu czy inną wiedzą. Wymagana jest kreatywność przy tworzeniu hasła dopingującego naszą drużynę.

589 nagród                                           

Zacznijmy od przedstawienia nagród.

Kliknij, aby powiększyć

Ponadto do wygrania

  • 10 x Xbox Series S;
  • 20 kart podarunkowych o wartości 1 000 zł do wykorzystania w Media Expert;
  • 50 kart podarunkowych po 100 zł do Media Expert;
  • 500 doładowań po 50 zł w sieci T-Mobile.

Kto może wziąć udział?

Uczestnik zabawy powinien być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, mieszkającą na terenie Polski, a także korzystającą z oferty na kartę lub Mix w sieci T-Mobile, także pod marką Heyah. Dopuszczalne jest, by w konkursie wzięła udział osoba niepełnoletnia (po ukończeniu 13 r.ż.) lub z ograniczoną z innych powodów zdolnością do czynności prawnych, o ile uzyska zgodę swojego przedstawiciela ustawowego i przedstawi ją na żądanie organizatora.

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Oto co musisz zrobić, by mieć szansę na wygranie jednej z nagród:

Krok 1
Krok 1

Do 11 lipca 2021 r. doładuj online swoje konto w sieci T-Mobile, Heyah lub Mix za min. 30 zł. Możesz to zrobić, korzystając z poniższych serwisów:

Doładowania telefonu T-Mobile w konkursie "Kibicuj i zgarniaj nagrody"

Krok 2
Krok 2

Wykaż się kreatywnością i stwórz hasło dopingujące naszą reprezentację piłkarską. Może ono zawierać maksymalnie 200 znaków. Komisja konkursowa będzie miała pełną swobodę w ocenie nadesłanych propozycji, ale z uwzględnieniem adekwatności treści, jej oryginalności i kreatywności twórcy.

Krok 3
Krok 3

Do 11 lipca 2021 r. wypełnij formularz na stronie konkursu, zaakceptuj jego regulamin, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu i wyślij zgłoszenie udziału w zabawie.

Informacja
Informacja

Wyłonienie zwycięzców nastąpi w ciągu 60 dni roboczych od zakończenia konkursu. Organizator zastrzegł sobie prawo do kontaktu telefonicznego z osobami wstępnie wybranymi do otrzymania nagród, w celu potwierdzenia ich uczestnictwa w konkursie i uzyskania danych niezbędnych do przekazania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie konkursu w ciągu 10 dni roboczych od ich wyłonienia. Laureaci otrzymają wiadomość sms o przyznaniu im nagrody.

Informacja
Informacja

Przekazanie nagród nastąpi w ciągu 20 dni od daty opublikowania listy zwycięzców.

Zwróć na to uwagę

Możesz dokonać wielu zgłoszeń, ale każde z nich musi być przypisane do innego doładowania. Jeśli prześlesz kilka propozycji konkursowych, lecz wykonasz tylko jedno doładowanie, rozpatrywana będzie treść pierwszego zgłoszenia.

Odpowiedzi konkursowe nie mogą zawierać wulgaryzmów, nawoływania do przemocy lub nietolerancji, naruszać praw osób trzecich oraz reklamować innych produktów czy usług niż T-Mobile.

Pamiętaj, że zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z udzieleniem organizatorowi prawa do wykorzystania opracowanego przez Ciebie hasła na różne sposoby, które są szczegółowo opisane w regulaminie.

Kilka dodatkowych informacji o nagrodach

Karty podarunkowe do Media Expert zostaną przesłane na adres e-mail uczestnika konkursu. Przypisane do nich środki można wykorzystać w placówkach stacjonarnych i sklepie internetowym w ciągu 36 miesięcy od daty ich aktywacji. Szczegółowe zasady korzystania z voucherów zapisane są odrębnym regulaminie.

Nagrody rzeczowe będą wysłane przez firmę Delkom 2000 z Wejherowa, która otrzyma od organizatora zlecenie ich dostarczenia zwycięzcom. Jeśli będziesz w ich gronie, to dodatkowo dostaniesz na adres e-mail symboliczny voucher potwierdzający prawo do nagrody.

Nie musisz się martwić rozliczeniami podatkowymi. W przypadku, gdy prawo wymaga uiszczenia daniny, to jej odprowadzeniem zajmie się organizator konkursu.

Kibicuj i wygrywaj

Nie będziemy Cię dłużej zatrzymywali i przeszkadzali w wymyślaniu hasła dopingującego naszych. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Kibicuj i zgarniaj nagrody"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.