Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Kibicuj jak Mistrz i zgarnij nagrodę w konkursie fotograficznym Banku Pocztowego

Kibicuj jak Mistrz i zgarnij nagrodę w konkursie fotograficznym Banku Pocztowego
Źródło: najlepszekonto.pl

Im prostsza akcja, tym lepsza, a jeśli jej warunki można spełnić podczas relaksu, to jeszcze lepiej. Tak jest właśnie w konkursie fotograficznym „Kibicuj jak Mistrz” przygotowanym przez spółkę Oxymoron z Łodzi na zlecenie Banku Pocztowego, warto więc bliżej przyjrzeć się tej propozycji.

Zacznijmy może od wyjaśnienia, czemu słowo mistrz w tytule konkursu jest pisane wielką literą. Otóż chodzi o nawiązanie do konkretnej osoby – Adama Małysza, który wspiera działania marketingowe Banku Pocztowego i też jest kibicem.

Nagrody i uczestnicy

Przedstawmy teraz dokładnie nagrody i uczestników.

W konkursie może wziąć udział osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkała na terenie Polski.

Do wygrania jest:

  • 3 x Play Station 5 z grą FIFA 2021 o wartości 3,5 tys. zł;
  • 3 x voucher o wartości 1000 zł do Decathlonu;
  • 300 x piłka Adidas Tiro League kosztująca 50,92 zł.

Co zrobić, by wygrać?

Działania są bardzo łatwe do zrealizowania.

Krok 1
Krok 1

Zrób zdjęcie pokazujące jak kibicujesz piłkarzom. Nagrody przypadną uczestnikom, których prace konkursowe zostaną uznane za najbardziej kreatywne i oryginalne.

Regulamin precyzuje, że:

Praca Konkursowa powinna przedstawiać osobę zgłaszającą się do Konkursu, kibicującą w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Kibicowanie powinno przebiegać w niestandardowy sposób, w nieoczywistej przestrzeni, z wykorzystaniem niecodziennych gadżetów bądź okoliczności.

Krok 2
Krok 2

Do 12 lipca 2021 r. do godz. 16:00 zgłoś swój udział w konkursie na specjalnej stronie i dołącz do zgłoszenia zdjęcie (jego wielkość nie może przekraczać 7MB), które chcesz poddać ocenie komisji konkursowej.

Pamiętaj, by zaakceptować regulamin konkursu, wyrazić zgodę na udział w nim i udzielić Bankowi Pocztowemu licencji na korzystanie z Twojego zdjęcia w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zabawy. Zgody marketingowe oraz na rozpowszechnianie Twojego wizerunku nie są obowiązkowe.

Informacja
Informacja

Zwycięzcy otrzymają gratulacje i informację o zdobytej nagrodzie 22 lipca 2021 r. do godziny 18:00. Organizator prześle je na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. W późniejszym terminie nastąpi kontakt w celu ustalenia miejsca dostarczenia nagrody oraz kwestionariusza osobowego, umożliwiającego rozliczenie z właściwym urzędem skarbowym. Odesłanie organizatorowi wypełnionego kwestionariusza jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody.

Nagroda
Nagroda

Przesyłki kurierskie z nagrodami zostaną wysłane do 31 sierpnia 2021 r.

Kibicuj i wygrywaj!

Zwracamy uwagę, że w konkursie możesz wziąć udział tylko raz, więc dobrze zastanów się nad wyborem zdjęcia, które prześlesz. Oczywiście nie może ono zawierać żadnych treści zakazanych prawem (w tym wulgaryzmów) czy reklamujących jakiekolwiek firmy czy ich produkty. Do pracy konkursowej musisz posiadać pełnię praw autorskich.

W regulaminie nie ma wskazówek, czy zdjęcia mają wyrażać radość czy smutek, więc nie będziesz miał kłopotów z ich wykonaniem niezależnie od wyników naszej reprezentacji.

Życzymy wielu emocji podczas kibicowania i powodzenia w konkursie!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Kibicuj jak Mistrz"

O banku

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny działający od 1990 r. Jego głównymi akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A.

Bank specjalizuje się w produktach oferowanych w polskich złotych dla klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), obsługuje także klientów instytucjonalnych, w tym z obszaru mieszkalnictwa.