Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

Konkurs K-artystyczny – zaprojektuj kartę PKO BP. Nagroda główna – Apple iPad Pro 11

Konkurs K-artystyczny – zaprojektuj kartę PKO BP. Nagroda główna – Apple iPad Pro 11
Źródło: strona konkursu

W ostatnich tygodniach bank PKO BP jest bardzo aktywny marketingowo. Część akcji już się zakończyła, ale trwa jeszcze promocja związana z wykupieniem on-line ubezpieczenia samochodu. 

To jeszcze nie wszystko – właśnie znaleźliśmy informację o konkursie „K-artystycznym” na zaprojektowanie karty płatniczej. Do wygrania:

  • Apple iPad Pro 11 – za zajęcie 1. miejsca
  • tablet graficzny WACOM Intuos Pro S – za miejsca 2. i 3.
  • miesięczna subskrypcja programu Photoshop – za zajęcie miejsc od 4. do 10.
  • myszka graficzna Logitech MX Ergo – Nagroda Publiczności oceniającej projekty na profilu banku na Instagramie.

Prace konkursowe można przesyłać do 11 września 2020 r.

Konkurs dla kreatywnych

W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Nie jest wymagane, byś był klientem banku PKO BP.

Stwórz projekt i poddaj go ocenie jury

W wielkim skrócie można powiedzieć, że Twoim zadaniem jest opracowanie projektu karty płatniczej, który zachwyci komisję konkursową.

Krok 1
Krok 1

Do 11 września 2020 r. przygotuj swoją pracę. Musi być ona w formacie tiff, rozdzielczości 600 DPI i mieć wymiary przynajmniej 2100 x 1344 px. Możesz przygotować nieograniczoną liczbę propozycji.

Krok 2
Krok 2

Projekt wgraj do kreatora na stronie konkursu. Zwróć uwagę, czy są dobrze widoczne obowiązkowe elementy karty.

Krok 3
Krok 3

W kolejnym kroku wypełnij formularz zgłoszeniowy, który ukaże się po wgraniu Twojej pracy, zaakceptuj regulamin konkursu oraz wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia. Na wysłanie swoich prac masz czas do 11 września 2020 r.

Informacja
Informacja

Po wstępnej weryfikacji projektów przez przedstawicieli banku PKO BP i organizacji płatniczej Mastercard nadesłane propozycje będą prezentowane na specjalnej stronie internetowej.

Nagroda
Nagroda

18 września 2020 r. na profilu banku PKO BP na Instagramie zostanie opublikowanych 10 najlepszych prac wybranych przez komisję konkursową. Od godziny 9:00 tego dnia do godziny 23:59 25 sierpnia 2020 r. będzie trwało głosowanie, które wyłoni laureata Nagrody Publiczności.

Nagroda
Nagroda

Maksymalnie 5 dni roboczych po zakończeniu głosowania komisja konkursowa ogłosi swój werdykt na Instagramie, a także w wiadomości rozesłanej do uczestników konkursu. Zdobywcy nagród otrzymają prośbę o przekazanie w ciągu 5 dni roboczych danych, które pozwolą na wydanie bonusów. Gdybyś znalazł się w gronie nagrodzonych i nie dopełnił tego obowiązku, Twoją nagrodę otrzyma ktoś inny.

Dodajmy, że bank ustanawia także premie pieniężne, z których pokryje należny 10-procentowy podatek, dzięki czemu autorzy najlepszych prac nie będą musieli się martwić rozliczeniami z fiskusem.

W regulaminie konkursu znajdziesz szczegółowe wskazówki co do treści, jakie mogą się znaleźć na projekcie karty, a także informacje związane z prawami autorskimi.

Do dzieła!

Masz już komplet informacji na temat wymagań konkursowych, możesz przystąpić do projektowania wizerunku karty. Życzymy kreatywnych pomysłów, które spodobają się jurorom i/lub głosującym na Instagramie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.