Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł w gotówce z kontem Millennium 360°.

Karty podarunkowe o wartości 200, 300 i 400 zł w konkursie z okazji 30-lecia kart Visa w Banku Millennium

Karty podarunkowe o wartości 200, 300 i 400 zł w konkursie z okazji 30-lecia kart Visa w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

30 lat temu Bank Millennium (wówczas Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG) wydał pierwszą w Polsce kartę płatniczą, którą była karta Visa. Jubileusz współpracy stał się okazją do przygotowania konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Jego uczestnikami mogą być osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych będące zarejestrowanymi użytkownikami goodie, czyli asystenta zakupowego pozwalającego złapać najlepsze okazje i odzyskać część wydanych pieniędzy.

3 etapy z coraz wyższymi nagrodami

Zabawa podzielona jest na 3 etapy, w każdym rozdanych zostanie po 30 nagród.

  • I – od 1 do 5 czerwca, w którym każda z nagród ma wartość 200 zł,
  • II – od 15 do 19 czerwca 2021 r. Na tym etapie karty podarunkowe będą miały wartość 300 zł,
  • III – od 22 do 26 czerwca 2021 r. Tym razem do zdobycia jest 400 zł.

Realizuj zadania, wygrywaj nagrody

Na każdym etapie jest nieco inne zadanie do wykonania. Zawsze musisz je zrealizować jako zalogowany użytkownik goodie, wpisując swój komentarz na stronie konkursowej.

Krok 1
Krok 1

Do 5 czerwca 2021 r. zamieść na wspomnianej stronie swój komentarz stanowiący hasło promocyjne na jubileusz 30-lecia współpracy Visa i Banku Millennium.

Informacja
Informacja

Lista laureatów tego etapu zostanie ogłoszona 10 czerwca 2021 r.

Krok 2
Krok 2

Drugi etap rozpocznie się 15 czerwca 2021 r. o godz. 12:00. Tym razem komentarz musi dotyczyć następującej kwestii: Wyjątkowe momenty z Twojego życia z kartą Visa – napisz w jakich sytuacjach towarzyszyła Ci karta Visa – czekamy na Wasze wspomnienia. Na zamieszczenie wpisu masz czas do końca 19 czerwca 2021 r.

Informacja
Informacja

Zwycięzcy drugiego etapu zostaną podani do publicznej wiadomości do 25 czerwca 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Komentarze w ramach trzeciego etapu można będzie zamieszczać od godziny 12:00 22 czerwca do północy 26 czerwca 2021 r. Będziesz mógł się wykazać kreatywnością, gdyż temat wypowiedzi brzmi następująco: Plastikowa karta płatnicza, telefon, zegarek, a za 10 lat? Napisz co według Ciebie będzie najpopularniejszą formą płatności w 2031 roku?

Informacja
Informacja

Osoby, których wypowiedzi zostaną uznane za najciekawsze w trzecim etapie, zostaną ogłoszone do 1 lipca 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrody będą przesłane na adres mailowy przypisany do konta goodie w postaci kodu upoważniającego do odbioru eKarty podarunkowej goodie w ciągu 7 dni od rozstrzygnięcia danego etapu konkursu.

Każdorazowo lista zwycięzców będzie publikowana na podstronie konkursowej dla danego etapu.

O tym też musisz wiedzieć

Wpisując swoją wypowiedź, potwierdzasz, że masz pełnię praw autorskich do niej oraz że udzielasz zgody na jej publikację na stronie goodie.pl oraz w aplikacji goodie.

Komentarze na każdym z etapów nie mogą zawierać treści naruszających prawo, popierających radykalne postawy społeczne lub głoszących takie poglądy, wulgarnych, powszechnie uznanych za obraźliwe i niezgodne z dobrymi obyczajami, propagujących używanie narkotyków bądź niedopuszczonych do obrotu środków odurzających lub nadmierne spożywanie alkoholu. Niedozwolone jest także umieszczanie w wypowiedziach linków do stron internetowych naruszających prawo lub dobre obyczaje, zawierających dane osobowe, bądź treści komercyjne, reklamowe lub promocyjne.

Możesz wziąć udział w każdym z etapów i zdobyć w sumie 3 nagrody, ale nie ma przeszkód, byś napisał swój komentarz tylko na jeden lub dwa tematy.

Gdyby zdarzyło się, że kilka osób zamieści identyczne wpisy, które zyskają uznanie w oczach powołanej przez organizatora (czyli Millennium Goodie sp. o.o) komisji konkursowej, to laureatem zostanie ten, kto opublikował odpowiedź jako pierwszy.

Organizator dokona niezbędnych rozliczeń z urzędem skarbowym, Ty nie musisz się martwić żadnym formalnościami z tym związanymi.

Pomyśl, napisz, wygraj

W tych trzech słowach zawarta jest kwintesencja opisanego konkursu. Tylko od Ciebie zależy, ile zadań konkursowych zechcesz zrealizować i tym samym, ile razy dasz sobie szansę na nagrodę. Nawet, gdyby było to „tylko” 200 zł, to z pewnością warto pomyśleć nad wpisem. Powodzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Jubileusz 30-lecia karty Visa w Millennium"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.