Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

500 zł na biżuterię Ani Kruk w konkursie Santander Bank Polska

500 zł na biżuterię Ani Kruk w konkursie Santander Bank Polska
Źródło: strona konkursu

Bankowi marketingowcy potrafią zaskoczyć swoimi pomysłami nawet nas, którzy opisaliśmy już setki promocji. Propozycja Santandera nie dość, że jest oryginalna, to przynosi bardzo atrakcyjne nagrody. Rzadko się zdarza, by po spełnieniu prostych wymagań można było zgarnąć bonus o wartości 500 zł.

450 nagród

Do zdobycia jest:

  • 50 nagród po 500 zł (w postaci 5 kodów po 100 zł);
  • 400 premii po 100 zł (kod o wartości 100 zł lub 2 vouchery po 50 zł).

Czasu do namysłu nie ma zbyt wiele, bo zgłoszenia konkursowe przyjmowane są tylko do 22 września 2020 r.

Kto może zdobyć kod na biżuterię?

Konkurs adresowany jest do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają w Santander Bank Polska rachunek osobisty oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Nie jesteś jeszcze klientem Santandera? Cóż, to nawet dobrze, bo możesz założyć Konto Jakie Chcę w promocji i zgarnąć 250 zł „na start”, otwierając sobie drogę do odzyskania 300 zł za domowe rachunki czy 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 2% w skali roku. No, i do udziału w opisywanym konkursie.

Jak zgarnąć nagrodę?                    

Tym razem nie wystarczy skrupulatne wypełnienie warunków akcji. Potrzebna jest też kreatywność, która sprawi, że Twoje uzasadnienie wyboru Gwiazdy Oferty banku zwróci uwagę komisji konkursowej. Zacznijmy jednak od początku:

Krok 1
Krok 1

Do 22 września złóż wniosek o Konto Jakie Chcę na stronie internetowej promocji i zawrzyj z bankiem stosowną umowę.

Jeśli już posiadasz rachunek osobisty w Santanderze, to oczywiście pomijasz ten ruch i przechodzisz od razu do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 22 września 2020 r.:

  • zarejestruj się na stronie konkursu Gwiazdy Oferty banku, zaakceptuj jego regulamin i odpowiedz na pytanie: „Co z zakładki Oferta banku dostępnej w Usłudze bankowości elektronicznej świeci najbardziej i dlaczego?” (uzasadnienie nie może być dłuższe niż 500 znaków);
  • zaloguj się i wykonaj w aplikacji Santander mobile co najmniej jeden przelew. Może to być przelew w złotych na rachunek własny lub obcy, do ZUS lub urzędu skarbowego czy innych organów podatkowych. Dopuszczalny jest także przelew na telefon Blik.
Krok 3
Krok 3

Najpóźniej w dniu rejestracji do konkursu upewnij się, że

  • masz aktywny Elektroniczny Kanał Kontaktu;
  • wyraziłeś zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Podpowiedzi, jak to sprawdzić, znajdziesz tutaj (na dole strony).

Nagroda
Nagroda

Laureaci wybrani przez komisję konkursową otrzymają informację o wygranej w wiadomości e-mail przesłanej na adres podany w formularzu rejestracyjnym do 7 października 2020 r.

Nagroda będzie miała postać kodu do sklepu internetowego AniaKruk.pl, który trzeba wykorzystać do 31 grudnia 2020 r.

Dodatkowe informacje

Do konkursu możesz się zgłosić tylko raz i przesłać tylko jedną odpowiedź.

Nagrody nie otrzymasz, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych, odwołasz udzielone zgody albo gdy wyłączysz Elektroniczny Kanał Kontaktu.

Nagrody objęte są zryczałtowanym 10-procentowym podatkiem dochodowym. W razie wygranej nie musisz się nim jednak martwić, bo bank bierze na siebie dopełnienie wszelkich formalności.

Błyśnij pomysłem, zgarnij biżuterię

Opisywany konkurs jest pełen blasku – trzeba wybrać Gwiazdę Oferty banku, błysnąć pomysłem i udzielić błyskotliwego uzasadnienia swojego wyboru, by zdobyć piękną, błyszczącą biżuterię od Ani Kruk. I co o tym sądzisz? Spróbujesz swoich sił? Zachęcamy – nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Gwiazdy Oferty banku"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.