Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 250 zł za eKonto możliwości w mBanku.

Rodzinny wyjazd dla 4 osób do parku rozrywki Energylandia w konkursie mBanku

Rodzinny wyjazd dla 4 osób do parku rozrywki Energylandia w konkursie mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje rachunków bankowych dla dzieci stały się już normą. Co więcej, nagrodą dla młodego klienta coraz częściej nie jest skromne 50 zł, ale 100 zł. Przybywa też konkursów, stanowiących dodatkową zachętę dla rodziców do finansowej edukacji najmłodszych. O tym, że warto to robić, pisaliśmy w tekście „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”.

Kto ma szansę na rodzinny wyjazd lub gotówkę?

Organizatorem trwającego do 30 kwietnia 2022 r. do godz. 12:00 konkursu „Dzielni samodzielni” jest spółka Energy BBDO. Do udziału w nim zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające profil osobisty na Facebooku oraz będące przedstawicielami ustawowymi dzieci, które nie ukończyły 13 r.ż. Regulamin konkursu wymaga, by uczestnik nie miał ograniczonych praw rodzicielskich.

Do wygrania jest 1 z 30 nagród:

  • Nagroda główna – kupon na rodzinny wyjazd dla 4 osób do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Zestaw składa się z 2-dniowych biletów wstępu oraz weekendowego pobytu (od piątku do niedzieli) w 3-gwiazdkowym hotelu. Wartość pakietu wynosi 4424,20 zł.
  • 29 nagród gotówkowych po 100 zł każda.

Pokaż samodzielność swego dziecka

Czas, byś poznał zasady konkursu.

Krok 1
Krok 1

Przygotuj wykonaną dowolną techniką (np. w formie tekstu, zdjęcia, grafiki, filmu) pracę konkursową pokazującą samodzielność Twojego dziecka.

Krok 2
Krok 2

Do 30 kwietnia 2022 r., do godz. 12:00, zamieść pracę pod postem konkursowym na fanpage mBanku na Facebooku.

Informacja
Informacja

Wyboru laureatów dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora. Kryteriami oceny prac będą kreatywność, oryginalność i estetyka.

Krok 3
Krok 3

Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, organizator skontaktuje się z Tobą w wiadomości prywatnej na Facebooku i poprosi o przekazanie danych niezbędnych do wydania nagrody. Na ich przesłanie będziesz miał 3 dni robocze. Po tym terminie stracisz prawo do nagrody.

Nagroda
Nagroda

Wydanie nagród nastąpi w ciągu 21 dni od daty przekazania organizatorowi niezbędnych informacji. Nagroda główna będzie miała postać elektronicznego kuponu i otrzymasz ją na podany adres e-mail. Gotówka zostanie wysłana na wskazany numer rachunku bankowego.

Kilka ważnych szczegółów

Praca konkursowa może być stworzona przez dorosłego lub przez dziecko. Ważne, by nie znajdował się na niej wizerunek nikogo innego i by nie reklamowała konkurentów mBanku ani ich produktów czy usług.

Z chwilą przystąpienia do konkursu (zamieszczenia swojej pracy) oświadczasz, że dysponujesz pełnią praw autorskich do pracy konkursowej i udzielasz organizatorowi na czas trwania konkursu oraz 2 miesiące po jego upływie nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej terytorialnie licencji na korzystanie z niej.

E-kupon na wyjazd do Energylandii można będzie wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od dnia jego otrzymania.

Rozliczeniami z fiskusem nie musisz się martwić, wszystkich niezbędnych formalności dopełni organizator konkursu.

eKonto Junior dla dzieci

Skoro zaczęliśmy od kwestii edukacji finansowej najmłodszych, to warto wspomnieć o warunkach prowadzenia rachunku dla dzieci, które nie skończyły 13 r.ż. mBank oferuje im eKonto Junior, które często można założyć w ramach promocji z atrakcyjną premią.

Warto spróbować

Biorąc udział w konkursie, nie masz pewności, że zdobędziesz jedną z nagród. Z drugiej strony, jeśli nie spróbujesz, to na pewno nie pojedziesz z rodziną do Energylandii. Wybór należy do Ciebie. Podpowiadamy, że niedługo Dzień Dziecka…

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Dzielni samodzielni"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.