Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

3 iPhony 12 Pro Max dla najaktywniejszych użytkowników Blika spośród klientów BOŚ Banku

3 iPhony 12 Pro Max dla najaktywniejszych użytkowników Blika spośród klientów BOŚ Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

W przypadku większości akcji specjalnych warunkiem udziału w nich jest wyrażenie chęci uczestnictwa w promocji czy konkursie. Tym razem nie ma takiego wymogu.

Uczestnicy rywalizacji

Konkurs „Czas na Blik” został zorganizowany przez BOŚ Bank z okazji udostępnienia tej formy płatności dla klientów banku. Akcja trwa do 15 sierpnia 2021 r. i może w niej wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która jest klientem BOŚ Banku od 1 czerwca 2021 r. (lub została nim później) i nie korzystała dotąd z aplikacji BOŚBank24.

Nagrodą jest jeden z trzech iPhonów 12 Pro Max 128 GB.

Korzystaj z Blika, by wygrać

Oto, co musisz zrobić, by mieć szansę na wygranie nagrody:

Krok 1
Krok 1

Do 15 sierpnia 2021 r.

 • pobierz i zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną BOŚBank24 i połącz ją z systemem bankowości elektronicznej BOŚBank24,
 • udziel zgód marketingowych, wysyłając wniosek Zgody marketingowe z zakładki Wnioski; można to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej BOŚBank24,
 • zaakceptuj regulamin konkursu,
 • dokonaj w apce banku co najmniej jednej transakcji Blik z każdej kategorii:
  • standardowa płatność Blik w punktach sprzedaży (POS),
  • wypłata z bankomatów za pośrednictwem Blika,
  • płatność Blikiem przez Internet,
  • przelew Blikiem na telefon.
Krok 2
Krok 2

Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 15 września 2021 r. Telefony otrzymają osoby, które wykonają największą liczbę płatności Blikiem, a gdyby była ona równa, o przydziale nagród zdecyduje wartość dokonanych transakcji. Informacja o laureatach zostanie opublikowana na oficjalnym profilu BOŚ Banku na Facebooku.

Krok 3
Krok 3

Jeśli znajdziesz się w trójce szczęśliwców, w ciągu miesiąca od ogłoszenia listy laureatów otrzymasz na numer telefonu wpisany do aplikacji mobilnej banku od organizatora sms-a z prośbą o podanie adresu e-mail za pomocą którego będzie prowadzona dalsza komunikacja dotycząca przekazania nagrody. Na wskazanie adresu będziesz miał 5 dni roboczych od daty otrzymania sms-a.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz na adres, który wskażesz w korespondencji mailowej. Wysyłka telefonu nastąpi w ciągu 10 dni roboczych, licząc od daty otrzymania przez organizatora danych, o które zostaniesz poproszony.

Nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym. Wszystkich niezbędnych formalności dopełni w Twoim imieniu BOŚ Bank.

Wypróbuj Blika, a potem iPhone’a

Cóż, jeśli spełniasz wymogi regulaminu dotyczące uczestnictwa, to raczej nie powinieneś się długo zastanawiać nad wzięciem udziału w tym konkursie. Nic nie ryzykujesz, nie musisz się specjalnie wysilać. Po prostu płać za pomocą Blika. Pamiętaj tylko, by wykonać po jednej transakcji z każdej kategorii płatności Blikiem. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin konkursu "Czas na Blik"

O banku

BOŚ Bank należy do 20 największych banków w Polsce i specjalizuje się we wspieraniu przedsięwzięć i działań na rzecz ochrony środowiska. Głównym akcjonariuszem banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (52,41% ogólnej liczby głosów).

Oferta BOŚ S.A. skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, w tym sektora małych i średnich przedsiębiorstw.