250 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej w Citibanku + 250 tys. zł lub smartfon SAMSUNG Galaxy A6 w konkursie

Promocja zakończyła się dnia 1 października 2018 r.

250 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej w Citibanku + 250 tys. zł lub smartfon SAMSUNG Galaxy A6 w konkursie Źródło obrazka: strona promocji

Citibank przyzwyczaił nas do atrakcyjnych promocji swoich kart kredytowych. Tym razem za założenie i posługiwanie się „kredytówką” oraz zaproponowanie hasła reklamowego otrzymasz 250 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Co więcej, jeśli Twoja kreatywność zostanie doceniona, możesz zgarnąć jeden z 200 smartfonów Samsung Galaxy A6 lub nagrodę główną – ćwierć miliona złotych!

Na wstępie warto zaznaczyć, że konkurs nie ma nic wspólnego z loterią, a Twoja ewentualna wygrana nie będzie zależała od szczęścia. Akcja organizowana przez Citibank potrwa do 1 października 2018 r. Do udziału w promocji upoważnieni są nowi klienci banku, a konkretnie ci, którzy po 1 czerwca 2015 r. nie korzystali z głównej karty kredytowej wydanej przez Citibank.

250 zł do Biedronki dla każdego!

Za sam udział w konkursie bank przyznaje każdemu nowemu posiadaczowi dowolnej karty kredytowej Citibanku e-kod o wartości 250 zł do wykorzystania w Biedronce. Jest to gwarantowana premia, która będzie Ci przysługiwać już po spełnieniu prostych warunków promocji.

Oprócz e-kodu możesz jednak otrzymać coś więcej. Osoby, których propozycje haseł reklamowych karty Citi Simplicity spodobają się komisji konkursowej najbardziej, otrzymają jedną z nagród dodatkowych. Bank przyzna w sumie:

 • 200 smartfonów Samsung Galaxy A6 Dual 2018-07-2 o wartości 1300 zł każdy oraz
 • nagrodę główną w wysokości 250 tys. zł.

Trzeba przyznać, że trudno o lepszy powód do skorzystania z karty kredytowej, niż możliwość otrzymania tak atrakcyjnych premii i nagród. Przyjrzyjmy się zatem warunkom promocji.

Korzystaj z karty i wymyśl hasło reklamowe

Jakie warunki powinieneś spełnić, by zgarnąć e-kod do Biedronki?

 1. Do 1 października 2018 r. wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji. Poczekaj na kontakt telefoniczny ze strony banku.
 2. Podczas rozmowy z pracownikiem banku złóż wniosek o główną kartę kredytową Citibanku. Przy tej okazji wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 3. Przed zawarciem umowy przedstaw w banku dokument potwierdzający Twoje dochody zadeklarowane we wniosku (lista uznawanych dokumentów znajduje się w załączniku do regulaminu).
 4. Podpisz umowę o kartę kredytową.
 5. Najpóźniej 30 listopada 2018 r.:
  • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online oraz
  • dokonaj transakcji kartą o łącznej wartości min. 1000 zł (uznane są również płatności dokonane nośnikiem zbliżeniowym lub kartą dodatkową).

Spełnienie powyższych warunków upoważnia Cię do odbioru e-kodu o wartości 250 zł do Biedronki. Aby mieć szansę na główną wygraną (250 tys. zł) lub jeden z 200 smartfonów Samsung Galaxy A6, musisz zrobić jeszcze jedną rzecz – na etapie wypełniania formularza kontaktowego (pkt. 1) zaproponuj hasło reklamowe promujące kartę Citi Simplicity.

W tym miejscu wpisz hasło reklamowe dla karty kredytowej Citibanku

Wymagania względem hasła nie są szczególnie wygórowane. Ważne, by nie było ono dłuższe niż 160 znaków (ze spacjami), było sporządzone w języku polskim i było rzeczywiście Twoje (radzimy nie próbować plagiatu). Oczywiście odrzucone zostaną hasła wulgarne, obraźliwe, nawołujące do przemocy itd.

Przyznanie e-kodu i pozostałych nagród

Oto, w jakim terminie i w jaki sposób zostaną przekazane e-kody do Biedronki: o przyznaniu tej premii zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji. Taki sam termin obowiązuje w przypadku samego przekazania e-kodu, który również zostanie wysłany w wiadomości na Citibank Online. Pamiętaj, że e-kody zostaną przyznane tylko tym uczestnikom, których karty będą nadal aktywne!

Z kolei o przyznaniu nagród na najlepsze hasła reklamowe karty Citi Simplicity zdecyduje 3-osobowa komisja konkursowa. Rozstrzygnięcie nastąpi 17 grudnia 2018 r., a o jego wynikach zwycięzcy również zostaną poinformowani poprzez system bankowości elektronicznej (a także SMS-owo) w terminie do 16 stycznia 2019 r. Wówczas zostaniesz też powiadomiony o okolicznościach odbioru nagrody – smartfona lub 250 tys. zł. Jeśli uda Ci się zgarnąć główną nagrodę, to w terminie 5 dni od momentu powiadomienia będziesz musiał przekazać bankowi swój numer rachunku do jej wypłaty. Przelew powinien dotrzeć najpóźniej 31 stycznia 2019 r.

W tym samym terminie swoją nagrodę otrzymają ci, którym przyznano smartfony. Zostaną one przekazane przesyłka kurierską. Aby tak się stało, konieczne będzie wcześniejsze wyrażenie zgody na przekazania firmie kurierskiej danych objętych tajemnicą bankową.

E-kody o wartości 250 zł do wykorzystania w Biedronce są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Natomiast w przypadku telefonów i nagrody pieniężnej zostaną ufundowane dodatkowe nagrody, które stanowić będą równowartość należnego podatku.

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Darmowa karta Citi Simplicity

Ze wszystkich kart kredytowych z oferty Citibanku naszym zdaniem warto wyróżnić Citi Simplicity. Powód jest prosty – jest to karta, za której posiadanie nie zapłacisz ani złotówki. To właśnie jej powinno dotyczyć hasło reklamowe, którego zaproponowanie przyniesie Ci szansę na dodatkową nagrodę.

Z karty Citi Simplicity możesz korzystać na bardzo dogodnych warunkach; dla przykładu, bank nie żąda opłat za monity przypominające o braku spłaty karty oraz za powiadomienia SMS w ramach usługi CitiAlerts. Pozostałe istotne parametry Citi Simplicity prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Choć w przypadku terminowego regulowania należności karta Citi Simplicity nie generuje żadnych kosztów, to osobom mniej zorientowanym proponujemy dokładne zapoznanie się ze specyfiką produktu, jakim jest karta kredytowa. W tym tekście tłumaczymy, czym jest okres bezodsetkowy, natomiast tutaj przedstawiamy zasady rozsądnego korzystania z „kredytówki”.

Pewne 400 zł w innej promocji

A może zamiast e-kodu i szansy na cenne nagrody wolisz po prostu pewne 400 zł w gotówce? W takim wypadku polecamy Ci założenie karty kredytowej w równoległej promocji, która obowiązuje do 13 września 2018 r.

Wspomniana premia przysługuje za dokonanie 5 transakcji kartą (300 zł premii) oraz wydanie za jej pomocą kolejnych 2000 zł (dodatkowe 100 zł premii).

Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Oferta, w której każdy uczestnik wygrywa

Najnowsza oferta Citibanku to tak naprawdę połączenie dwóch akcji. Pierwsza stanowi właściwie promocję z premią za założenie i korzystanie z karty kredytowej, jaką jest 250 zł do wykorzystania w Biedronce. Jest to gwarantowana nagroda, która przysługuje każdemu, kto spełni dość proste warunki (jedno zalogowanie + płatności na łączną kwotę min. 1000 zł).

Druga ma charakter konkursu, a Twoim jedynym zadaniem będzie wykazanie się kreatywnością i zaproponowanie hasła reklamowego dla bezpłatnej karty Citi Simplicity. Jeśli Twoje hasło spodoba się komisji, możesz otrzymać smartfona lub ćwierć miliona złotych.

Uważasz się za osobę kreatywną? Spróbuj swoich sił! Tym bardziej, że założyć możesz darmowa kartę Citi Simplicity, która (przy terminowej spłacie zadłużenia) nie generuje żadnych kosztów. Tak czy siak, każdy tutaj wygrywa.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.