Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 000 zł do RTV EURO AGD w konkursie z okazji 10. urodzin aplikacji IKO banku PKO BP

10 000 zł do RTV EURO AGD w konkursie z okazji 10. urodzin aplikacji IKO banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank PKO BP ogłosił marzec miesiącem aplikacji IKO i zaprasza do wspólnego świętowania jej 10. urodzin. Z tej okazji przygotowano konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe do sieci RTV EURO AGD oraz sklepu internetowego euro.com.pl. Łączna pula nagród to 25 000 zł, które podzielono w następujący sposób:

  • Nagroda 1. stopnia - karta podarunkowa o wartości 10 000 zł;
  • Nagroda 2. stopnia - 10 voucherów po 1000 zł;
  • Nagroda 3. stopnia - 10 e-kodów po 500 zł.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział osoby z pełną zdolności do czynności prawnych mające miejsce zamieszkania na terenie Polski. Konieczne jest też posiadanie aktywnej aplikacji IKO w języku polskim (w wersji 3.141 lub wyższej) powiązanej z numerem telefonu podanym w banku oraz korzystanie z założonego na swoje prawdziwe dane profilu w serwisie Instagram, Facebook lub Twitter.

Co konkretnie trzeba zrobić?

Zadanie jest naprawdę łatwe, wszystko w Twoich rękach. Po prostu musisz wykazać się kreatywnością.

Krok 1
Krok 1

Do 23 marca 2023 r. w aplikacji IKO przejdź do asystenta głosowego (prawy górny róg na stronie głównej) i wpisz lub powiedz „10 lat IKO”, a następnie "Wszystkiego najlepszego".

Krok 2
Krok 2

Także do 23 marca 2023 r. odwiedź oficjalny profil PKO BP na Facebooku lub Instagramie albo na Twitterze i zapoznaj się z postem konkursowym „10 lat IKO”.

Informacja
Informacja

W komentarzu pod postem konkursowym opisz sytuację, w której aplikacja IKO pomogła Ci w codziennym życiu.

Krok 3
Krok 3

Jeśli znajdziesz się wśród nagrodzonych, przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą w prywatnej wiadomości za pośrednictwem portalu, na którym zamieściłeś zadanie konkursowe, w ciągu 20 dni roboczych od daty zakończenia konkursu i poprosi o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL. Na odesłanie tych danych będziesz miał 5 dni roboczych.

Nagroda
Nagroda

E-kod do wykorzystania w sieci RTV EURO AGD lub w sklepie internetowym euro.com.pl otrzymasz na podany adres e-mail.

Istotne szczegóły

Jeśli zadanie konkursowe zrealizujesz więcej niż raz, komisja konkursowa oceni tylko Twoją pierwszą wypowiedź. 

Przystępując do konkursu, czyli publikując swoje wspomnienie, akceptujesz regulamin zabawy, który mówi, że musisz posiadać pełnię praw autorskich do zamieszczonego wpisu. Pamiętaj, że kiedy zostaniesz laureatem, automatycznie udzielisz bankowi PKO BP bezpłatnej i bezterminowej licencji na publikowanie nagrodzonej pracy w wymienionych w regulaminie wydawnictwach i portalach internetowych prowadzonych przez bank.

Co prawda nagroda podlega opodatkowaniu 10-procentowym zryczałtowanym podatkiem, ale nie musisz się nim martwić, gdyż PKO BP dopełni wszelkich formalności związanych z jego rozliczeniem.

Do dzieła!

Na co dzień, kiedy ktoś świętuje urodziny, to Ty kupujesz mu prezent i składasz życzenia jubilatowi. Tymczasem w konkursie przygotowanym przez PKO BP wystarczy tylko złożyć życzenia (wszystkiego najlepszego) i podzielić się wspomnieniami związanymi z aplikacją IKO. Potem pozostanie Ci już tylko ściskanie kciuków, by komisja konkursowa uznała Twoją wypowiedź za jedną z najciekawszych, może nawet przyznała Ci nagrodę główną 😀 Życzymy powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "10 lat IKO"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.