Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

300 zł na prostych warunkach za darmowe mBiznes Konto Komfort w mBanku!

300 zł na prostych warunkach za darmowe mBiznes Konto Komfort w mBanku!
Źródło: najlepszekonto.pl

Banki najwyraźniej wierzą, że przedsiębiorcy nie zostali mocno poszkodowani przez pandemię koronawirusa oraz że wiele osób myśli o założeniu własnej firmy, bo w ostatnich tygodniach mamy wysyp promocji dotyczących kont firmowych. Do grona banków promujących produkty dla firm dołącza teraz mBank.

12 miesięcy prowadzenia konta za darmo

Zacznijmy od ustalenia, za jakie usługi bank nie będzie pobierał opłat przez rok. W tym czasie będziesz miał darmowe:

  • prowadzenie rachunku bieżącego;
  • pakiet 100 darmowych przelewów internetowych w PLN z rachunku bieżącego w każdym miesiącu;
  • wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska na terenie Polski, niezależnie od wypłacanej kwoty;
  • pakiet 20 darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) miesięcznie do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii;
  • pierwszą kartę debetową wydaną do rachunku bieżącego;
  • wpłaty w złotówkach we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski.

Adresaci promocji

W trwającej do 31 sierpnia 2021 r. akcji „Komfortowe konto firmowe z premią 300 zł” mogą uczestniczyć m.in. osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (także w organizacji), fundacje, stowarzyszenia, a także inne podmioty, których pełny wykaz znajduje się w regulaminie promocji, które osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 mln zł w ciągu roku.

Najważniejsze, by dany podmiot nie miał rachunku w mBanku.

300 zł za miesiąc aktywności

Warunki promocji nie powinny nikomu sprawić kłopotów:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. na stronie promocji złóż wniosek o mBiznes Konto Komfort wraz z kartą debetową Mastercard Debit Business i podpisz z mBankiem umowę o te produkty.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od dopełnienia formalności wykonaj „debetówką” transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz na nowo otwarty rachunek do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Przykładowo: jeżeli otworzyłeś mBiznes Konto Komfort 18 czerwca, czas na spełnienie warunków, czyli dokonanie operacji kartą na wskazaną kwotę, masz do 19 lipca. Premię bank wypłaci Ci do 30 sierpnia.

Jeśli w trakcie trwania promocji poprosisz o zmianę taryfy konta w związku z wnioskowaniem o dodatkowe produkty (np. kredyt w rachunku bieżącym) lub zmianę jego typu, to utracisz promocyjne warunki prowadzenia rachunku.

Pamiętaj, że otrzymana premia będzie miała związek z Twoją działalnością gospodarczą, więc musisz ją ująć po stronie przychodów i rozliczyć się z niej przed fiskusem według zasad obowiązujących w Twojej firmie.

mBiznes Konto Komfort – co trzeba o nim wiedzieć?

Na co dzień prowadzenie tego rachunku kosztuje 25 zł/miesiąc, a pakiet bezpłatnych przelewów internetowych zawiera tylko 20 operacji. Tak więc Twoje zyski, dzięki rocznemu zwolnieniu z tych opłat, będą realnie wyższe niż 300 zł premii gotówkowej.

Przygotowana przez mBank nagroda wygląda okazale, kusi też znaczny zakres usług, które będziesz miał przez rok za darmo. To dostateczny czas, aby na spokojnie przetestować rachunek i pomyśleć, co dalej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Komfortowe konto firmowe z premią 300 zł"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.