Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 450 zł premii gotówkowej + 50 zł do Biedronki za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (karencja tylko 9 miesięcy!)

HIT! 450 zł premii gotówkowej + 50 zł do Biedronki za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (karencja tylko 9 miesięcy!)
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, proponuje udział w kolejnej akcji, tym razem pod hasłem "Kolory jesieni", w której przygotowano pulę 3000 zgłoszeń.

W promocji trwającej do 30 listopada 2021 r. do zdobycia jest łącznie 500 zł:

 • 50 zł w postaci bonu do Biedronki za samo założenie konta i nadanie kodu PIN do karty,
 • 450 zł w gotówce za zrealizowanie wymagań regulaminu od stycznia do marca 2022 r.

Karencja tylko 9 miesięcy!

Promocja skierowana jest do nowych klientów – osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 9 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w ramach tej akcji. To krócej niż w innych akcjach promocyjnych BNP Paribas, w których obowiązuje 12 miesięczna karencja. Z udziału wyklucza bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o rachunek osobisty.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

500 zł w zasięgu naprawdę każdego

Wymagania stawiane przed uczestnikami tej akcji nie są skomplikowane:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

 • zaakceptuj regulamin akcji,
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 30 listopada 2021 r.

Pamiętaj, aby we wniosku podać te same dane co przy rejestracji w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 15 grudnia 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie powyższych działań otrzymasz voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Biedronce. Organizator przekaże Ci go do 31 grudnia 2021 r. na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym.

Krok 4
Krok 4

W styczniu 2022 r.

 • wykonaj min. 1 przelew w aplikacji mobilnej GOmobile lub poprzez bankowość internetową GOonline;
 • zrealizuj przynajmniej 2 transakcje Apple Pay lub Google Pay;
 • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 100 zł w gotówce.

Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu 100 zł otrzymasz do 16 lutego 2022 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji.

W wiadomości od organizatora znajdziesz link z unikalnym kodem, którym powinieneś zalogować się na specjalnej stronie, a następnie podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 23 lutego 2022 r.

Krok 6
Krok 6

Przelew na kwotę 100 zł trafi do Ciebie do 28 lutego 2022 r.

Krok 7
Krok 7

W lutym 2022 r.

 • zrealizuj przynajmniej 3 transakcje Apple Pay lub Google Pay;
 • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Wykonanie tych działań sprawi, że zasłużysz na 150 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody za aktywność w lutym otrzymasz do 25 marca 2022 r., a pieniądze wpłyną na Twoje nowo otwarte konto do 31 marca 2022 r.

Krok 8
Krok 8

W marcu 2022 r.

 • zrealizuj przynajmniej 4 transakcje Apple Pay lub Google Pay;
 • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

W ten sposób zdobędziesz 200 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o jej przyznaniu otrzymasz do 26 kwietnia. Premia wpłynie na Twój rachunek do 30 kwietnia 2022 r.

Kilka objaśnień

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz wykonać w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile). Nie mogą to być przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje mobilne

Regulamin promocji wymaga wykonania odpowiedniej liczby transakcji telefonem z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay, nie ma za to ograniczeń dotyczących kwot płatności zrealizowanych w ten sposób. Niedozwolone jest tylko płacenie w punktach o kodach MCC wymienionych w regulaminie. Nie uznane zostaną m.in. transakcje w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Voucher do Biedronki

E-kod do sieci sklepów Biedronka to ciąg cyfr, który należy podać kasjerowi przed dokonaniem płatności. Można go wykorzystać jednorazowo lub podczas kilku zakupów do 30 listopada 2023 r.

O tym także pamiętaj

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Jeśli nie przekażesz numeru nowo otwartego rachunku w podanym wyżej terminie, to musisz się skontaktować z organizatorem mailowo, pisząc na adres, z którego otrzymasz prośbę o podanie niezbędnych danych. Możesz to zrobić do 14 grudnia 2022 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał konto osobiste z oferty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Karta kredytowa z 300 zł na Allegro i inne bonusy

Jako klient BNP Paribas możesz skorzystać też z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i zwraca uwagę przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną.

500 zł za tak niewiele

Proste i łatwe do zrealizowania wymagania, krótki okres aktywności i na dodatek bardzo atrakcyjna premia – oto najkrótsze podsumowanie opisywanej akcji. Z realizacją zadań dających prawo do nagrody z pewnością każdy sobie poradzi bez problemów.

Przypominamy także o dodatkowej premii za kartę kredytową – może warto sięgnąć i po nią, aby powiększyć zysk o dodatkowe 300 zł? 😀

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Kolory jesieni"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.