Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2 bilety do Cinema City za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah w bankowości elektronicznej banku PKO BP

2 bilety do Cinema City za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah w bankowości elektronicznej banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Kto nie wierzy, że szybkie i proste akcje są możliwe, ten jest po raz kolejny w błędzie. Łącząc przyjemne (działanie w aplikacji IKO lub serwisie iPKO banku PKO BP bez wychodzenia z domu) z pożytecznym (doładowanie telefonu na kartę), możesz dostać 2 bilety do Cinema City. Niestety dotyczy to tylko osób, które jednocześnie są klientami PKO BP i sieci T-Mobile lub Heyah. Najwyraźniej bank zamierza współpracować z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi, bo były już promocje związane z doładowaniami dla klientów Orange, więc nikt nie powinien czuć się poszkodowany.

Kto ma szansę na nagrodę?

Akcja „Kino za doładowanie z T-Mobile - lato 2021” trwa do 12 sierpnia 2021 r. albo do wyczerpania puli nagród, których jest tylko 2000. Precyzyjnie mówiąc, organizator, czyli spółka PKO BP Finat, przygotował 2000 bonusów, z których każdy składa się z 2 biletów do Cinema City.

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych i adresem zamieszkania na terenie Polski, która posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci T-Mobile lub Heyah i jest klientem PKO BP lub marki Inteligo.

Jak zgarnąć bonus?

Szybko i bezproblemowo:

Krok 1
Krok 1

Do 12 sierpnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) doładuj konto swojego telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah kwotą min. 100 zł, korzystając z aplikacji IKO lub serwisu iPKO. Możesz to też zrobić w bankomacie PKO BP.

Przydatne wskazówki znajdziesz tutaj.

Nagroda
Nagroda

Jeśli wystarczy dla Ciebie nagród, to 2 bilety do Cinema City w postaci elektronicznego vouchera otrzymasz na numer telefonu, który doładowywałeś, najpóźniej 31 sierpnia 2021 r.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2022 r. wykorzystaj bonus w dowolnym kinie Cinema City. Decyzja o tym, na jaki film się wybierzesz i z kim, należy do Ciebie 😀

Szczegółowe zasady realizacji voucherów znajdują się w odrębnym regulaminie

Warto? Z pewnością!

Pytanie czy warto uczestniczyć w tej akcji? wydaje się nam retoryczne. Po prostu TRZEBA, jeśli tylko masz numer telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah, który możesz doładować. Dodajmy, że regulamin pozwala na zdobycie więcej niż jednej nagrody i żadna z nich nie podlega opodatkowaniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Kino za doładowanie z T-Mobile - lato 2021”

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.