Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zyskaj kieszonkowe dla dziecka – 150 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Zyskaj kieszonkowe dla dziecka – 150 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Od czasu do czasu banki zachęcają rodziców, by ci założyli rachunki dzieciom i w zamian oferują nastolatkom nagrody pieniężne lub vouchery do wybranych sklepów. Taką propozycję przygotował właśnie BNP Paribas.

Jeśli otworzysz Konto Otwarte na Ciebie (lub inne, ale nie w ramach bankowości prywatnej) dla swojej pociechy i będzie ona wykonywała otrzymaną kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, to przez pół roku bank będzie wypłacał nastolatkowi kieszonkowe w wysokości 25 zł. W sumie jest więc do zdobycia 150 zł.

Kto może starać się o kieszonkowe dla dziecka?

Akcja „Kieszonkowe do szkoły” trwa do 31 października 2020 r. Jej regulamin nie wspomina nic o okresie karencji, wymaga jedynie posiadania rachunku wspólnego, wraz z dostępem do bankowości elektronicznej, przez osobę dorosłą i małoletnią, która skończyła 13 lat, ale nie ukończyła 18 r.ż.

Uwaga dla rodzica

Otwierając konto dla dziecka, będziesz jego współposiadaczem i w ten sposób zamkniesz sobie drogę do udziału w promocjach dotyczących rachunku osobistego w BNP Paribas. Proponujemy więc, byś najpierw założył ROR dla siebie, a dopiero potem pomyślał o koncie dla pociechy.

Jak zyskać 150 zł kieszonkowego?

Pierwszy krok musicie wykonać wspólnie, później wymagana jest tylko aktywność dziecka:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2020 r. załóż w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie dla swojego dziecka w wieku 13-18 lat, którego będziesz współwłaścicielem. Zarówno Ty, jak i Twoja pociecha, musicie mieć zapewniony dostęp do bankowości internetowej. Podpisanie umowy może się odbyć tylko w placówce banku. Ich wykaz znajdziesz tutaj.

Krok 2
Krok 2

Przez minimum 6 miesięcy wpłacaj dziecku na nowo otwarty rachunek kieszonkowe, by miało możliwość wykonywania transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą debetową.

Krok 3
Krok 3

Dopilnuj, by Twoja pociecha wykonała w każdym z 6 kolejnych miesięcy po otwarciu konta przynajmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Za każdy okres, w którym warunek zostanie spełniony, bank przekaże nastolatkowi 25 zł kieszonkowego. Maksymalna nagroda wynosi więc 150 zł.

Nagroda
Nagroda

Pieniądze wpłyną na wspólne Konto Otwarte na Ciebie do 8. dnia kolejnego miesiąca.

Dodatkowe ważne informacje

Pamiętaj, że zakładając rachunek, musisz zaakceptować regulamin promocji, wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną (sms, e-mail) informacji handlowych oraz podać poprawny adres e-mail i/lub numer telefonu komórkowego. Nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank Twoich danych osobowych w celach marketingowych.

Kieszonkowe będzie wypłacane tylko osobom niepełnoletnim. Jeśli więc Twoje dziecko skończy 18 lat, to bank zaprzestanie przekazywania premii. Możliwe jest więc, że łączna premia będzie niższa niż 150 zł.

Z regulaminu wynika, że niespełnienie warunku w jednym miesiącu nie pozbawia możliwości ubiegania się o premię w kolejnym. W tej sytuacji nastolatek po prostu otrzyma łącznie mniejsze kieszonkowe.

Zdobyta nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, nie trzeba się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie otwierane i prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Wysokość opłaty za kartę uzależniona jest od wybranego „plastiku”, przy czym rekomendujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która jest darmowa dla osób w wieku do 26 lat. Młodzi klienci nie płacą także za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dodatkowe 300 zł na Allegro!

BNP Paribas aktywnie promuje nie tylko konto osobiste. Przykład? Za aktywne korzystanie z darmowej karty kredytowej możesz zyskać aż 300 zł do wykorzystania na Allegro:

Okazja na oswojenie dziecka z bankowością

Propozycja banku BNP Paribas to dobra okazja na pokazanie dziecku korzyści związanych z posiadaniem rachunku bankowego, używaniem karty debetowej. Jako współposiadacz konta będziesz mógł kontrolować wydatki syna czy córki, udzielać rad i wskazówek, mobilizować do wykonania w każdym miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych wymaganych do zdobycia nagrody.

Korzystając z okazji, zapraszamy do lektury tekstów „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku” oraz „Jak założyć konto nastolatkowi?

Być może jesteś nastolatkiem, którego zainteresowała promocja i zastanawiasz się nad udziałem w niej. Dla Ciebie mamy tekst „Jak namówić rodziców na konto w banku?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Kieszonkowe do szkoły"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Więcej o BNP Paribas