Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas.

420 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas

420 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie z oferty BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Kawa z premią” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 6 lutego 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 3000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 400 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w ratach: 125 + 125 + 150 zł) oraz e-bon o wartości 20 zł do Costa Coffee.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocyjnej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 420 złotych?

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 6 lutego 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL.

Krok 2
Krok 2

Również do 6 lutego 2022 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Krok 3
Krok 3

Do 20 lutego 2022 r.:

 • zawrzyj z bankiem w systemie Autenti umowę o wspomniane produkty (odbywa się to z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS);
 • nadaj PIN do karty (w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki z kartą).
Nagroda
Nagroda

Za wykonanie tych prostych czynności otrzymasz e-kod o wartości 20 zł do wykorzystania w Costa Coffee. Zostanie on przesłany w formie sms-a na Twój numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym nie później niż do 10 marca 2022 r.

Uwaga: kod musisz wykorzystać do 31 marca 2022 r., po tej dacie straci ważność.

Krok 4
Krok 4

W marcu 2022 r.:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 20 kwietnia 2022 r. organizator poinformuje Cię mailowo o przyznaniu Ci nagrody za aktywność w marcu. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego do 26 kwietnia 2022 r. i podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę (125 zł) otrzymasz do 30 kwietnia 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W kwietniu 2022 r.

 • wykonaj transakcje Blik na łączną kwotę min. 200 zł;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Premia za kwiecień, także 125 zł, trafi do Ciebie do 31 maja 2022 r.

Krok 7
Krok 7

W maju 2022 r.:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł;
 • zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę za aktywność w maju – 150 zł – otrzymasz do 30 czerwca 2022 r.

Gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w podanym wyżej terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 6 lutego 2023 r.

Oba rodzaje premii są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz żadnej z nich zgłaszać fiskusowi.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na kilka ograniczeń związanych z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

 • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
 • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 • Wykonując płatności kartą, pamiętaj, że nie wszystkie transakcje będą honorowane. Za transakcję bezgotówkową spełniającą warunek promocji zostanie uznana płatność kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również mobilna płatność zbliżeniowa (Google Pay, Apple Pay). Nie mogą to jednak być operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).
 • Transakcja Blikiem to po prostu płatność wykonana z wykorzystaniem tej metody przy użyciu kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej.
 • Wpływ nie może być wpłatą gotówkową, pochodzić z innych Twoich rachunków w BNP Paribas (także tych, których jesteś współposiadaczem) albo prowadzonych pod marką GOoptima oraz z kont służących do obsługi pożyczek i kredytów udzielonych Ci przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank. Najprościej będzie Ci spełnić ten warunek, zlecając przelew ze swojego konta w innym banku.
 • W dniu przekazania nagrody musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych. Sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda jest płatna 5 zł/miesiąc, ale opłaty możesz uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe.

Dodatkowe 300 zł na Allegro za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden argument do podjęcia szybkiej decyzji o przystąpieniu do tej promocji. Otóż, jako klient BNP Paribas będziesz mógł bez problemu sięgnąć po kartę kredytową i zdobyć dodatkowe 300 zł na Allegro.

Dla każdego coś miłego

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne nagrody. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjne bonusy, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinno nikomu sprawić kłopotów.

Pamiętaj jednak, że o nagrody w tej akcji będzie mogło powalczyć jedynie 3000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Kawa z premią"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.