Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

HIT! 270 zł za Konto Otwarte na Ciebie w letniej promocji BNP Paribas

HIT! 270 zł za Konto Otwarte na Ciebie w letniej promocji BNP Paribas

Najnowsza promocja organizowana przez – jakżeby inaczej – spółkę Ad Astra z siedzibą w Michałowicach potrwa do 24 lipca 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. W przypadku, gdy promocja zakończy się przed czasem, organizator poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej.

W nowej akcji BNP Paribas możesz zyskać naprawdę atrakcyjne nagrody. Za założenie Konta Otwartego na Ciebie i systematyczną aktywność na rachunku otrzymasz w sumie nawet 270 premii. Składają się na nią:

  • voucher 20 zł do Costa Coffee,
  • 250 zł w gotówce (nagroda wypłacana w ratach: 100 + 150 zł).

Zainteresowany? W takim razie zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w akcji

Promocja „Kawa z Bankiem” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Oprócz tego uczestnik promocji nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Kolejne wykluczenie dotyczy osób, które w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w tym banku.

Co musisz zrobić, by zdobyć wszystkie bonusy?

Jak już wspomnieliśmy, by zasłużyć na premię, musisz się wykazać pewną aktywnością. Na szczęście warunki akcji nie są wyśrubowane, chociaż... zdecydowanie powinieneś pamiętać o różnych terminach. W zapamiętaniu tego, co i kiedy musisz zrobić, powinien pomóc Ci nasz harmonogram:

Krok 1
Krok 1

Do 24 lipca 2020 r. zarejestruj swój udział w akcji na specjalnej stronie promocji.

Pamiętaj o ograniczonej liczbie nagród, akceptacji regulaminu akcji oraz zaznaczeniu zgód i oświadczeń wymaganych przez organizatora. Chodzi głównie o kontakty marketingowe oraz przekazanie przez BNP Paribas spółce Ad Astra informacji, że zrealizowałeś wymagane aktywności i masz prawo otrzymać premię.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka promocyjnego otrzymanego na podany podczas rejestracji adres e-mail (pojawi się on też na ekranie po wysłaniu formularza), złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

Z tego zadania też musisz się wywiązać do 24 lipca 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Następnie do 14 sierpnia 2020 r. podpisz z BNP Paribas umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej w systemie Autenti, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS.

Do tej daty musisz też aktywować "debetówkę", którą otrzymasz od kuriera (czyli po prostu nadać jej PIN).

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tych prostych formalności otrzymasz pierwszą z trzech nagród, czyli 20 zł w formie vouchera do Costa Coffee.

Informacja o przyznaniu bonusu trafi do Ciebie do 22 września, zaś sam voucher zostanie przekazany w formie SMS-a na Twój numer telefonu do 30 września 2020 r.

Krok 4
Krok 4

W sierpniu 2020 r. masz do wykonania dwa proste zadania:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 22 września 2020 r. otrzymasz mailem (z adresu [email protected]) wskazówki, jak przekazać numer nowo otwartego konta, by organizator wiedział, gdzie ma przesłać należną Ci nagrodę.

Informację tę musisz przekazać do 27 września 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Do 30 września 2020 r. otrzymasz 100 zł za aktywność w sierpniu.

Krok 6
Krok 6

Zarówno we wrześniu, jak i październiku wykaż się identyczną co w sierpniu aktywnością:

  • przeprowadź transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o tym, że zasłużyłeś na drugą część bonusu - czyli kolejne 150 zł - otrzymasz do 23 listopada 2020 r., a pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca tego miesiąca.

Kilka drobnych kwestii, o których powinieneś pamiętać

Po pierwsze, zwróć uwagę, jak bank definiuje transakcje bezgotówkowe. Zgodnie z regulaminem są to płatności za pomocą karty debetowej (także z wykorzystaniem Google Pay czy Apple Pay) za towary lub usługi dokonane w punktach handlowo-usługowych. Bank uwzględnia także transakcje na odległość, np. płatności internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe zrealizowane bez fizycznego przedstawienia karty.

Niestety, niektóre rodzaje płatności mogą odebrać Ci prawo do zdobycia nagrody. Są to operacje z wykorzystaniem systemu płatności internetowych podmiotu trzeciego (np. Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media czy Dotpay) oraz te w punktach z kodami MCC wymienionymi w regulaminie (chodzi m.in. o zapłatę za gry hazardowe, usługi brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne).

Drugim szczegółem, na który powinieneś zwrócić uwagę, są wpływy na konto. Środki nie mogą pochodzić z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub w BGŻOptima, także tych, których jesteś współposiadaczem. Warunków promocji nie spełnią również wpłaty gotówkowe oraz środki przelewane z kont służących do obsługi produktów kredytowych uczestnika promocji. Ten ostatni zakaz obejmuje również kredyty i pożyczki zaciągnięte w dawnym Raiffeisen Polbanku.

W tej sytuacji zdecydowanie najprostszym rozwiązaniem jest przelanie pieniędzy ze swego konta w innym banku (co więcej, może to być kilka wpływów – ważne, aby po zsumowaniu dały 1000 zł).

Na zakończenie dobra wiadomość – premia, którą zdobędziesz, jest zwolniona z podatku dochodowego, tak więc nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Uważaj na małe haczyki!

Pamiętaj o tym, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o rachunek podać te same dane kontaktowe (telefon i e-mail).

Ponadto do momentu przekazania Ci przez organizatora ostatniej z nagród nie możesz zrezygnować z rachunku, wydanej do niego karty debetowej czy dostępu do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie dopilnujesz tych dwóch drobnych szczegółów, możesz niepotrzebnie pożegnać się z premią.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie to Karta Otwarta na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można bardzo łatwo uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” choć jedną transakcję bezgotówkową.

Smaczna kawa i premia na konto

Ad Astra i BNP Paribas w kolejnych swoich promocjach oferują coraz to nowe kategorie nagród. W tej akurat akcji możesz zyskać 250 zł zł i kod podarunkowy do Costa Coffee. Naszym zdaniem, jest to całkiem sympatyczny zestaw, który na dodatek możesz zdobyć bez większego wysiłku.

Pamiętaj jedynie o wywiązaniu się z warunków i o kilku szczegółach, które opisujemy powyżej.

I jeszcze jedno – jeśli najnowsza akcja BPN Paribas przypadła Ci do gustu, weź pod uwagę ograniczoną pulę promocyjnych wniosków i podejmij decyzję odpowiednio wcześnie. W tym banku promocje rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, tak więc i ta oferta może skończyć się przed czasem.

Warto byś też wiedział o promocji karty kredytowej BNP Paribas, w której możesz zdobyć 45 000 punktów w programie mamBonus, czyli równowartość 150 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji: "Kawa z bankiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.