Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1000 zł Allegro za projekt świątecznej karty do eKonta Junior w mBanku.

1500 zł do Decathlonu za projekt karty marzeń do eKonta Junior w mBanku

1500 zł do Decathlonu za projekt karty marzeń do eKonta Junior w mBanku
Źródło: strona konkursu

Banki mają różne pomysły na zainteresowanie swoją ofertą najmłodszych. Najpopularniejszy to oczywiście stworzenie kont dedykowanych dla tej grupy wiekowej, ale konieczność wyróżnienia się spośród konkurencji sprawia, że pojawiają się różne „dodatki” – programy edukacyjne, gry, przewodniki po świecie finansów itp.

mBank już opracował te rzeczy, więc idzie krok dalej – zachęca młodych twórców do opracowania projektu karty, która będzie wydawana do eKonta Junior. Za przeprowadzenie konkursu na zlecenie banku odpowiada Energy BBDO sp. z o.o.

Propozycja można nadsyłać do 15 czerwca 2020 r. do godz. 12:00.

Kto może zaprojektować kartę i jakie są nagrody?

Twórcą może być dziecko w wieku od 4 do 13 lat, natomiast zgłoszenia projektu może dokonać jedynie jego rodzic, pod warunkiem, że jest osobą pełnoletnią - bo to dorosły jest formalnie uczestnikiem konkursu - i posiada aktywne konto osobiste na Facebooku.

Na 10 artystów czekają atrakcyjne nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma bon na zakupy w Decathlonie o wartości 1500 zł. Wartość vouchera dla zdobywcy drugiej lokaty to 1000 zł, a dla osoby, która zajmie trzecie miejsce – 500 zł. Ponadto przewidziano 7 wyróżnień, które zostaną nagrodzone bonami do Decathlonu o wartości 100 zł.

Wytyczne dla uczestników konkursu

mBank nie stawia młodym grafikom specjalnych ograniczeń, pozwalając, by przygotowali swoją pracę dowolną techniką plastyczną. Oto szczegóły udziału w konkursie:

Krok 1
Krok 1

Zachęć swoje dziecko do stworzenia projektu karty debetowej na szablonie zamieszczonym na stronie internetowej. Regulamin dopuszcza przygotowanie kilku prac przez jednego artystę.

Krok 2
Krok 2

Wrzuć zdjęcie dzieła swojej pociechy do godziny 12:00 w dniu 15 czerwca 2020 r. pod postem na temat konkursu na Facebookowym profilu mBanku.

Informacja
Informacja

Wyboru laureatów dokona 3-osobowa Komisja konkursowa biorąc pod uwagę kreatywność twórcy, oryginalność pracy i jej walory estetyczne.

Nagroda
Nagroda

Do 23 czerwca 2020 r. organizator skontaktuje się z laureatami przez wiadomość prywatną na Facebooku i poprosi ich o przedstawienie danych niezbędnych do wydania nagrody. Nastąpi to w ciągu 21 dni od daty pozyskania potrzebnych informacji.

Informacja
Informacja

Oficjalne ogłoszenie zwycięzców nastąpi 26 czerwca 2020 r. na profilu mBanku na Facebooku.

Kilka ważnych szczegółów

Uczestnicząc w konkursie, możesz zamieszczać tylko prace plastyczne swojego dziecka.

Ani projekt karty, ani jej zdjęcie pod postem konkursowym nie może zawierać wizerunku jakiejkolwiek osoby. Zabronione są też oczywiście wszelkie treści niestosowne, niecenzuralne czy naruszające dobre obyczaje lub uczucia religijne. mBank zastrzegł także, iż na pracy nie może się znajdować cokolwiek, co reklamowałoby jego konkurencję.

Jeśli zdobędziesz jedną z nagród, nie będziesz musiał się martwić rozliczeniami z fiskusem, gdyż organizator bierze na siebie dopełnienie formalności w tym względzie.

eKonto Junior

Skoro przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie karty do konkretnego rachunku, to warto, byś posiadał nieco informacji na jego temat.

eKonto Junior przeznaczone jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo, podobnie karta debetowa. Wypłacanie nią pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce też jest bezpłatne.

eKonto Junior może być świetnym sposobem nauki nowoczesnej bankowości. Powiadomienia push w aplikacji mobilnej rodzica pokazują, gdy pociecha korzysta z karty i ile wydała. Wszystkie transakcje są widoczne także w historii rachunku dorosłego, który może modyfikować dzienny limit transakcji dziecka.

mBank zadbał nie tylko o proste zasady prowadzenia eKonta Junior i bezpieczeństwo finansów, ale opracował też zabawę, która przygotowuje dziecko do korzystania z karty w „dorosłym” świecie.

Dobrym argumentem, aby przyjrzeć się temu rachunkowi, może być promocja, w której do zdobycia są bilety do kina.

Zachęć dziecko do działania

Nie mamy nic więcej do dodania. Wszystko teraz zależy od Ciebie i Twojego dziecka – Ty powinieneś je zachęcić do aktywności twórczej, a ono błysnąć pomysłowością. Powodzenia!

Chętnie zobaczymy pracę Twojego dziecka. Zamieść ją nie tylko na profilu mBanku, ale także naszego portalu na Facebooku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Karta marzeń"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.