Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku

100 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Akcja "Karta kredytowa z prezentem" trwa do 29 września 2021 r. Tym razem mBank nie wprowadził limitu uczestników, zatem wszyscy, którzy spełnią wymagania regulaminu, otrzymają bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Biedronce.

Kto może sięgnąć po nagrodę?

Każdy, kto nie posiada karty kredytowej mBanku i jest osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych. Korzystanie – aktualnie lub w przeszłości – z innych produktów banku niż karta kredytowa nie stanowi przeszkody.

Jak zdobyć bon na Allegro?

W dość prosty sposób:

Krok 1
Krok 1

Do 29 września 2021 r. złóż za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej lub strony internetowej wniosek o wydanie karty Mastercard Standard i zawrzyj z mBankiem umowę o tę „kredytówkę”.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tych działań bank wyda Ci kartę kredytową Mastercard Standard za darmo (zgodnie z cennikiem opłata wynosi 30 zł).

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, wykonaj nią 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków akcji.

Brak konkretnych dat może rodzić wątpliwości, co i kiedy powinno nastąpić, więc przedstawmy to na przykładzie. Jeśli umowę o "kredytówkę" podpiszesz w lipcu, to na wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych masz czas do końca sierpnia, a nagrodę otrzymasz najpóźniej we wrześniu.

Przydatne informacje

Patrząc na warunki tej akcji, sugerujemy wnioskowanie o kartę na początku miesiąca, by wydłużyć okres na wykonanie wymaganych operacji.

Za transakcje spełniające warunki akcji zostaną uznane płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, w tym również płatności mobilne (takie jak Google Pay czy Apple Pay). Bank nie zaliczy za to wypłat gotówki, przelewów z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer oraz za gry losowe czy hazardowe, a także tych, które zostaną anulowane do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym je wykonano.

Pamiętaj o zaznaczeniu we wniosku o „kredytówkę” oświadczenia dotyczącego zgody na dostarczenie regulaminu akcji przez stronę internetową mBanku.

Przyznany Ci voucher otrzymasz w postaci elektronicznego kodu (wystarczy go podyktować kasjerowi podczas dokonywania płatności) w serwisie transakcyjnym mBanku. Co ciekawe, 800 pierwszych osób, które spełnią warunki promocji, otrzyma bon z terminem ważności 31 października 2021 r. Pozostali uczestnicy dostaną vouchery ważne bezterminowo.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie trzeba się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Mastercard Standard

mBank oferuje kilka „kredytówek”. Opłata za wydanie tej objętej promocją wynosi 30 zł, jednak, jak pisaliśmy, nie zostanie ona pobrana od uczestników akcji.

Musisz wiedzieć, że w przypadku karty kredytowej Mastercard Standard pobierana też jest opłata roczna w wysokości 70 zł. Warunkiem jej anulowania jest wydanie „kredytówką” w ciągu roku 12 000 zł lub wykonanie nią min. 240 transakcji.

Nagroda na dowolne zakupy

W zasadzie nie ma co więcej pisać. Wszystko jasne – 100 zł do Biedronki może być Twoje, jeśli złożysz wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku i do końca kolejnego miesiąca wykonasz nią min. 10 transakcji. Przyznasz chyba, że zadanie należy do najłatwiejszych, jakie można wymyślić, bo nie ma żadnych ograniczeń kwotowych.

Perspektywa zdobycia 100 zł na zakupy jest kusząca, ale pamiętaj, że przyjdzie taki dzień, gdy wydane "kredytówką" pieniądze trzeba będzie oddać bankowi. Nie daj się więc ponieść emocjom, wydawaj pieniądze z głową. Zachęcamy do lektury tekstu pt.: “Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Karta kredytowa z prezentem”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.