Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł na Allegro z kartą kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku

100 zł na Allegro z kartą kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Akcja "Karta kredytowa z bonem na Allegro" trwa do 16 czerwca 2021 r. Tym razem mBank nie wprowadził limitu uczestników, wszyscy uczestnicy promocji, którzy spełnią wymagania regulaminu, otrzymają bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

Kto może sięgnąć po nagrodę?

Każdy, kto nie posiada karty kredytowej mBanku i jest osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych. Korzystanie – aktualnie lub w przeszłości – z innych produktów banku niż karta kredytowa nie stanowi przeszkody.

Jak zdobyć bon na Allegro?

W dość prosty sposób:

Krok 1
Krok 1

Do 16 czerwca 2020 r. złóż za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej lub strony internetowej wniosek o wydanie karty Mastercard Standard i zawrzyj z mBankiem umowę o tę „kredytówkę”.

Pamiętaj, by we wniosku zaznaczyć chęć przystąpienia do programu mOkazje!

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tych działań bank wyda Ci kartę kredytową Mastercard Standard za darmo (zgodnie z cennikiem opłata wynosi 30 zł).

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków akcji.

Brak konkretnych dat może rodzić wątpliwości, co i kiedy powinno nastąpić, więc przedstawmy to na przykładzie. Jeśli umowę o "kredytówkę" podpiszesz w marcu, to na wydanie nią min. 1000 zł będziesz miał czas do końca kwietnia, a nagrodę otrzymasz w maju.

W ten sposób będziesz miał niewiele czasu na zrealizowanie warunku aktywności, więc sugerujemy wnioskowanie o kartę na początku miesiąca, by wydłużyć okres wykonywania płatności.

Za transakcje spełniające warunki akcji zostaną uznane płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, w tym również płatności mobilne (takie jak Google Pay czy Apple Pay). Bank nie zaliczy za to przelewów z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer oraz za gry losowe czy hazardowe, a także tych, które zostaną anulowane do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym je wykonano.

Pamiętaj o zaznaczeniu we wniosku o „kredytówkę” oświadczenia dotyczącego zgody na dostarczenie regulaminu akcji przez stronę internetową Banku.

Kilka informacji o nagrodzie

Przyznany Ci voucher będzie dostępny szczegółach mOkazji Allegro w serwisie transakcyjnym mBanku przez 180 dni od jego przekazania. Musisz go wykorzystać do 31 stycznia 2022 r.

Przydatne informacje na temat płacenia na Allegro kartami podarunkowymi znajdziesz w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie trzeba się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Mastercard Standard

mBank oferuje kilka „kredytówek”. Opłata za wydanie tej objętej promocją wynosi 30 zł, jednak, jak pisaliśmy, nie zostanie ona pobrana od uczestników akcji.

Musisz wiedzieć, że w przypadku karty kredytowej Mastercard Standard pobierana też jest opłata roczna w wysokości 70 zł. Warunkiem jej anulowania jest wydanie „kredytówką” w ciągu roku 12 000 zł lub wykonanie nią min. 240 transakcji.

Nagroda na dowolne zakupy

W zasadzie nie ma co więcej pisać. Wszystko jasne – 100 zł na Allegro może być Twoje, jeśli złożysz wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku i do końca kolejnego miesiąca wydasz nią min. 1000 zł. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, ale jest wykonalne.

Perspektywa zdobycia 100 zł na zakupy jest kusząca, ale pamiętaj, że przyjdzie taki dzień, gdy wydane pieniądze trzeba będzie oddać bankowi. Nie daj się więc ponieść emocjom, wydawaj pieniądze z głową. Zachęcamy do lektury tekstu pt.: “Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji „Karta kredytowa z bonem na Allegro”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.