Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 100 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku.

100 zł do Decathlonu z kartą kredytową Mastercard z oferty mBanku

100 zł do Decathlonu z kartą kredytową Mastercard z oferty mBanku
Źródło: strona promocji

Przyzwyczailiśmy się, że warunkiem otrzymania nagrody jest skorzystanie z określonego produktu bankowego, a potem wykonanie pewnych zadań. W promocji „Karta kredytowa z bonem do Decathlonu” naprawdę nie trzeba już nic robić po otrzymaniu „kredytówki”, by zgarnąć bonus. Nie wierzysz? No to spójrz na szczegóły.

Kto może sięgnąć po nagrodę?

Każdy, kto nie posiada karty kredytowej mBanku i jest osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych. Ważne, by znalazł się w gronie pierwszych 450 osób, które dopełnią formalności, bo tylko tyle nagród przygotowano w tej akcji.

Jak zdobyć bon do Decathlonu?

W banalnie prosty sposób:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. złóż za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej lub strony internetowej wniosek o wydanie karty Mastercard Standard i zawrzyj z mBankiem umowę o tę „kredytówkę”.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tych działań bank wyda Ci kartę kredytową Mastercard Standard za darmo (zgodnie z cennikiem opłata wynosi 30 zł).

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie pierwszych 450 osób, które podpiszą umowę o wspomnianą „kredytówkę”, bank wyśle Ci w ciągu 60 dni roboczych od dopełnienia formalności elektroniczną kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. Nagrodę będziesz mógł wykorzystać do 8 sierpnia 2020 r.

Pamiętaj o zaznaczeniu we wniosku o „kredytówkę” oświadczenia dotyczącego zgody na dostarczenie regulaminu akcji przez stronę internetową Banku.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona mBanku

Kilka informacji o nagrodzie

Jak wspomnieliśmy, mBank przygotował tylko 450 nagród. Informacje o aktualnie dostępnej liczbie bonusów znajdziesz na stronie internetowej promocji. Bank aktualizuje ją we wtorki i piątki.

W regulaminie akcji jest zapis, że

„w przypadku wyczerpania puli dostępnych Elektronicznych kart podarunkowych oferowanych w ramach Promocji, wnioski o Kartę złożone w dniu publikacji tej informacji na stronie internetowej zostaną otwarte na zasadach wskazanych w §6 ust. 1 i ten dzień będzie ostatnim dniem obowiązywania Promocji”.

Bank niestety nie sprecyzował, w jaki sposób prześle premię. Podejrzewamy, że stanie się to w wiadomości sms, ale nie można wykluczyć, że będzie to jednak e-mail. Na pewno wiadomo natomiast, że nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie trzeba się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Mastercard Standard

mBank oferuje kilka „kredytówek”. Opłata za wydanie tej objętej promocją wynosi 30 zł, jednak, jak pisaliśmy, nie zostanie ona pobrana od uczestników akcji.

Musisz wiedzieć, że w przypadku karty kredytowej Mastercard Standard pobierana też jest opłata roczna w wysokości 70 zł. Warunkiem jej anulowania jest wydanie „kredytówką” w ciągu roku 12 000 zł lub wykonanie nią min. 240 transakcji.

Nagród ubywa, licznik bije…

W zasadzie nie ma co więcej pisać. Wszystko jasne – 100 zł do Decathlonu może być Twoje, jeśli szybko złożysz wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku. Pamiętaj jednak, że przyjdzie taki dzień, gdy dokonane nią zakupy trzeba będzie spłacić. Nie daj się więc ponieść emocjom, wydawaj pieniądze z głową. Zachęcamy do lektury tekstu pt.: “Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta kredytowa z bonem do Decathlonu"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.