Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 14 lutego 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: mBank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 150 zł za eKonto osobiste w mBanku + 2,6% na rachunku Moje cele.

100 zł do Decathlonu z kartą kredytową Mastercard z oferty mBanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

100 zł do Decathlonu z kartą kredytową Mastercard z oferty mBanku
Źródło: strona promocji

Przyzwyczailiśmy się, że warunkiem otrzymania nagrody jest skorzystanie z określonego produktu bankowego, a potem wykonanie pewnych zadań. W promocji „Karta kredytowa z bonem do Decathlonu” naprawdę nie trzeba już nic robić po otrzymaniu „kredytówki”, by zgarnąć bonus. Nie wierzysz? No to spójrz na szczegóły.

Kto może sięgnąć po nagrodę?

Każdy, kto nie posiada karty kredytowej mBanku i jest osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych. Ważne, by znalazł się w gronie pierwszych 450 osób, które dopełnią formalności, bo tylko tyle nagród przygotowano w tej akcji.

Jak zdobyć bon do Decathlonu?

W banalnie prosty sposób:

Drukuj

Pamiętaj o zaznaczeniu we wniosku o „kredytówkę” oświadczenia dotyczącego zgody na dostarczenie regulaminu akcji przez stronę internetową Banku.

Zgody marketingowe we wniosku o kartę kredytową Mastercard Standard w mBanku
Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona mBanku

Kilka informacji o nagrodzie

Jak wspomnieliśmy, mBank przygotował tylko 450 nagród. Informacje o aktualnie dostępnej liczbie bonusów znajdziesz na stronie internetowej promocji. Bank aktualizuje ją we wtorki i piątki.

W regulaminie akcji jest zapis, że

„w przypadku wyczerpania puli dostępnych Elektronicznych kart podarunkowych oferowanych w ramach Promocji, wnioski o Kartę złożone w dniu publikacji tej informacji na stronie internetowej zostaną otwarte na zasadach wskazanych w §6 ust. 1 i ten dzień będzie ostatnim dniem obowiązywania Promocji”.

Bank niestety nie sprecyzował, w jaki sposób prześle premię. Podejrzewamy, że stanie się to w wiadomości sms, ale nie można wykluczyć, że będzie to jednak e-mail. Na pewno wiadomo natomiast, że nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie trzeba się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Mastercard Standard

mBank oferuje kilka „kredytówek”. Opłata za wydanie tej objętej promocją wynosi 30 zł, jednak, jak pisaliśmy, nie zostanie ona pobrana od uczestników akcji.

Musisz wiedzieć, że w przypadku karty kredytowej Mastercard Standard pobierana też jest opłata roczna w wysokości 70 zł. Warunkiem jej anulowania jest wydanie „kredytówką” w ciągu roku 12 000 zł lub wykonanie nią min. 240 transakcji.

Nagród ubywa, licznik bije…

W zasadzie nie ma co więcej pisać. Wszystko jasne – 100 zł do Decathlonu może być Twoje, jeśli szybko złożysz wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku. Pamiętaj jednak, że przyjdzie taki dzień, gdy dokonane nią zakupy trzeba będzie spłacić. Nie daj się więc ponieść emocjom, wydawaj pieniądze z głową. Zachęcamy do lektury tekstu pt.: “Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta kredytowa z bonem do Decathlonu"

O banku

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Formalnie nowa instytucja była częścią grupy BRE Banku SA (do którego należał też Multibank), jednak w celu ujednolicenia usług w 2013 r. wszystkie podmioty przyjęły wspólną markę – mBank – która obejmuje zarówno bankowość detaliczną, jak i korporacyjną.

W ciągu kilkunastu lat swojej działalności mBank otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Best of Show, Przyjazny Bank Newsweeka, World Best Internet Banks 2010, Godło Jakości Obsługi.

Czytaj więcej