Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 160 zł za eKonto osobiste w mBanku + 2% na rachunku Moje cele.

100 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku

100 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku
Źródło: strona promocji

Oferta z gatunku "kto pierwszy, ten lepszy" potrwa do 16 grudnia 2020 r. – choć jeszcze raz podkreślmy, że pula bonów jest ograniczona do 3000 sztuk i w przypadku jej wyczerpania promocja zakończy się szybciej.

Kto może sięgnąć po nagrodę?

Każdy, kto nie posiada karty kredytowej mBanku i jest osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych. Korzystanie – aktualnie lub w przeszłości – z innych produktów banku niż karta kredytowa nie stanowi przeszkody.

Jak zdobyć bon do Biedronki?

W banalnie prosty sposób:

Krok 1
Krok 1

Do 16 grudnia 2020 r. złóż za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej lub strony internetowej wniosek o wydanie karty Mastercard Standard i zawrzyj z mBankiem umowę o tę „kredytówkę”.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tych działań bank wyda Ci kartę kredytową Mastercard Standard za darmo (zgodnie z cennikiem opłata wynosi 30 zł).

Krok 2
Krok 2

Jak najszybciej (nie później niż do 31 grudnia 2020 r.) wykonaj 10 transakcji bezgotówkowych nowo wydaną kartą.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie pierwszych 3000 osób, które wykonają wspomniane transakcje, bank wyśle Ci w ciągu 60 dni roboczych od dopełnienia formalności elektroniczną kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Nagrodę będziesz mógł wykorzystać do 31 sierpnia 2021 r.

Za transakcje spełniające warunki akcji zostaną uznane płatności kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, w tym również płatności mobilne (takie jak Google Pay czy Apple Pay). Bank nie zaliczy za to przelewów z rachunku karty, płatności w ramach usługi mTransfer oraz za gry losowe czy hazardowe.

Pamiętaj o zaznaczeniu we wniosku o „kredytówkę” oświadczenia dotyczącego zgody na dostarczenie regulaminu akcji przez stronę internetową Banku.

Kliknij, aby powiększyć

Kilka informacji o nagrodzie

Jak wspomnieliśmy, mBank przygotował tylko 3000 nagród. Informacje o aktualnie dostępnej liczbie bonusów znajdziesz na stronie internetowej promocji. Bank aktualizuje ją w każdy wtorek.

W regulaminie akcji jest zapis, że:

W przypadku wyczerpania puli dostępnych bonów podarunkowych oferowanych w ramach Promocji, wnioski o Kartę złożone w dniu publikacji tej informacji na stronie internetowej zostaną otwarte na zasadach wskazanych w §6 ust. 1 i ten dzień będzie ostatnim dniem obowiązywania Promocji.

Bank niestety nie sprecyzował, w jaki sposób prześle premię. Podejrzewamy, że stanie się to w wiadomości sms, ale nie można wykluczyć, że będzie to jednak e-mail. Na pewno wiadomo natomiast, że nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie trzeba się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Mastercard Standard

mBank oferuje kilka „kredytówek”. Opłata za wydanie tej objętej promocją wynosi 30 zł, jednak, jak pisaliśmy, nie zostanie ona pobrana od uczestników akcji.

Musisz wiedzieć, że w przypadku karty kredytowej Mastercard Standard pobierana też jest opłata roczna w wysokości 70 zł. Warunkiem jej anulowania jest wydanie „kredytówką” w ciągu roku 12 000 zł lub wykonanie nią min. 240 transakcji.

Nagród ubywa, licznik bije…

W zasadzie nie ma co więcej pisać. Wszystko jasne – 100 zł do Biedronki może być Twoje, jeśli złożysz wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard z oferty mBanku i wystarczająco szybko wykonasz przy jej użyciu min. 10 transakcji. Pamiętaj jednak, że przyjdzie taki dzień, gdy dokonane nią zakupy trzeba będzie spłacić. Nie daj się więc ponieść emocjom, wydawaj pieniądze z głową. Zachęcamy do lektury tekstu pt.: “Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji „Karta kredytowa z bonem do Biedronki”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.