Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Santander Bank Polska

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Krótki okres karencji!

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z najnowszej oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska w określonym czasie; w tym przypadku od 1 października 2022 r. do dnia przystąpienia do akcji.

Ponadto uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie trwania oferty specjalnej złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z logo Santandera. Ważne, by bank uznał, że masz odpowiednią zdolność kredytową i przyznał Ci wybraną "kredytówkę".

Złożenie wniosku o kartę musi nastąpić w bankowości elektronicznej. Konieczne jest więc, byś był już klientem Santandera i posiadał w nim produkt, który daje Ci dostęp do bankowości elektronicznej, np. konto osobiste (jeśli nie współpracujesz dotąd z tym bankiem, najlepiej założyć ROR w promocji i zgarnąć premię, o czym za chwilę).

Promocja "Karta kredytowa na święta” trwa do 21 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Możesz w niej w sumie zdobyć aż dwie nagrody:

  • e-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Biedronka;
  • bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy.

Zadania do wykonania

Teraz spójrzmy na zadania postawione przed uczestnikami akcji:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i dopełnij formalności, by zyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

Jeśli jesteś już klientem Santandera i korzystasz z dostępu do jego produktów online, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 21 grudnia 2022 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz na jej stronie internetowej.

Pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 3
Krok 3

Także do 21 grudnia 2022 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, by złożyć wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu "kredytówki" pocztą aktywuj ją online.

Krok 4
Krok 4

Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK). Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodą za spełnienie powyższych warunków jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy.

Krok 5
Krok 5

Do 31 stycznia 2023 r. wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody najpóźniej 28 lutego 2023 r. sms-em lub za pośrednictwem e-maila przesłanego w bankowości internetowej bądź mobilnej. W tej samej wiadomości znajdziesz elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Biedronka.

Przydatne informacje

Niestety, nie wszystkie płatności umożliwią Ci zdobycie premii. Santander Bank Polska nie uwzględni transakcji zwróconych, transakcji Quasi Cash oraz płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych, środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, np.: Revolut, DiPocket.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Oferta kart kredytowych Santandera

Podjęcie decyzji o udziale w tej promocji z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli poznasz propozycje Santander Bank Polska. Najpopularniejszą "kredytówką" z jego oferty jest Visa Silver Akcja Pajacyk.

Sam zdecyduj, czy warto

Naszym zdaniem najnowsza promocja Santander Bank Polska ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów. Warunki akcji są jasne i klarowne, a w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków - aby otrzymać 300 zł do Biedronki, wystarczy wyrobić kartę kredytową i do końca stycznia wykonać nią min. 5 płatności o łącznej wartości min. 1000 zł.

Biorąc pod uwagę fakt, że w grudniu czekają nas różne wydatki związane z Bożym Narodzeniem i Sylwestrem, spełnienie warunku aktywności nie powinno stanowić dużego problemu. Niemniej decyzja, czy skorzystasz z tej propozycji, należy – jak zawsze – do Ciebie.

Na koniec obiecana informacja dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Santandera. Zakładając teraz konto osobiste w tym banku, dzięki kumulacji promocji można zyskać kilkaset złotych premii. Nie ma przeszkód, by korzystać z innych akcji specjalnych przygotowanych przez bank dla jego klientów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta kredytowa na święta"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.