Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł do Biedronki za kartę kredytową Santander Bank Polska.

300 zł na Allegro za kartę kredytową Santander Bank Polska

300 zł na Allegro za kartę kredytową Santander Bank Polska
Źródło: strona Santander Bank Polska

Krótki okres karencji!

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z najnowszej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska w okresie od 28 października 2022 r. do dnia przystąpienia do akcji.

Ponadto uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie trwania oferty specjalnej złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z logo Santandera. Ważne, by bank uznał, że masz odpowiednią zdolność kredytową i przyznał Ci wybraną "kredytówkę".

Złożenie wniosku o kartę musi nastąpić w bankowości elektronicznej. Konieczne jest więc, byś był już klientem Santandera i posiadał do niej dostęp lub założył teraz konto osobiste (najlepiej w promocji i zgarnął premię, o czym za chwilę) albo udał się do placówki tego banku i uruchomił dla siebie profil klienta, który da Ci dostęp do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej.

Promocja "Karta kredytowa na Black Week” trwa do 29 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Możesz w niej w sumie zdobyć aż dwie nagrody:

  • e-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym allegro.pl,
  • bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy.

Zadania do wykonania

Teraz spójrzmy na zadania postawione przed uczestnikami akcji:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i dopełnij formalności, by zyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

Jeśli jesteś już klientem Santandera i korzystasz z dostępu do jego produktów online, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 29 listopada 2022 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz na jej stronie internetowej.

Pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 3
Krok 3

Także do 29 listopada 2022 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, by złożyć wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu "kredytówki" pocztą aktywuj ją online.

Krok 4
Krok 4

Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK). Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodą za spełnienie powyższych warunków jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy.

Krok 5
Krok 5

Do 31 grudnia 2022 r. wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody najpóźniej 31 stycznia 2023 r. sms-em lub za pośrednictwem e-maila przesłanego w bankowości internetowej bądź mobilnej. W tej samej wiadomości znajdziesz elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania na platformie sprzedażowej Allegro.

Przydatne informacje

Niestety, nie wszystkie płatności umożliwią Ci zdobycie premii. Santander Bank Polska nie uwzględni transakcji zwróconych, transakcji Quasi Cash oraz płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych, środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, np.: Revolut, DiPocket.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Oferta kart kredytowych Santandera

Podjęcie decyzji o udziale w tej promocji z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli poznasz propozycje Santander Bank Polska. Najpopularniejszą "kredytówką" z jego oferty jest Visa Silver Akcja Pajacyk.

Sam zdecyduj, czy warto

Naszym zdaniem najnowsza promocja Santander Bank Polska ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów. Warunki akcji są jasne i klarowne, a w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków - aby otrzymać 300 zł na Allegro, wystarczy wyrobić kartę kredytową i do końca grudnia wykonać nią min. 5 płatności o łącznej wartości min. 1000 zł. O tym, jak korzystać z bonów na Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Biorąc pod uwagę fakt, że już niedługo zaczyna się Black Weekend i okazji zakupowych będzie całkiem sporo, zaś w grudniu czekają nas różne wydatki związane z Bożym Narodzeniem, spełnienie warunku aktywności nie powinno stanowić dużego problemu. Niemniej decyzja, czy skorzystasz z tej propozycji, należy – jak zawsze – do Ciebie.

Na koniec obiecana informacja dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Santandera. Zakładając teraz konto osobiste w tym banku, dzięki kumulacji promocji można zyskać kilkaset złotych premii. Nie ma przeszkód, by korzystać z innych akcji specjalnych przygotowanych przez bank dla jego klientów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Karta kredytowa na Black Week

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.