My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Ocena redakcji:

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe
Źródło: T-Mobile Usługi Bankowe

Karta Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe to propozycja dla dość aktywnych klientów, którzy będą za jej pomocą wykonywać min. 4 transakcje miesięcznie. Takie osoby nie zapłacą za użytkowania "plastiku", a dodatkowo skorzystają z długiego okresu bezodsetkowego.

W naszej analizie zajmiemy się przede wszystkim kartą kredytową MasterCard Travel i usługom z nią związanym.

Kto może otrzymać kartę kredytową Mastercard Travel?

Karta wydawana jest osobom pełnoletnim pracującym na umowę o pracę na czas nieokreślony i określony, umowę zlecenie, umowę o dzieło, osobom pobierającym emeryturę lub rentę.

Wymagany minimalny dochód to 500 zł. Nie jest wymagane zakładanie konta osobistego w banku.

Wizerunek karty prezentujemy poniżej:

Kliknij, aby powiększyć

Obsługa zadłużenia i koszty karty:

W pierwszej kolejności przyjrzymy się kosztom uzyskania i korzystania z kart. Kształtują się one następująco:

Wniosek o kartę kredytową możesz złożyć na .

Program rabatowy Mastercard Priceless Specials

Płacąc kartą kredytową, automatycznie zbierasz punkty, które następnie możesz wymieniać na nagrody. Wśród partnerów programu są m.in. kina, salony meblowe, sieci odzieżowe, kosmetyczne, sklepy z elektroniką, z zabawkami, artykułami do urządzania wnętrz i wiele innych. Udział w programie jest zupełnie bezpłatny, a każdy nowy klient T-Mobile Usługi Bankowe zostaje do niego włączony automatycznie przy podpisywaniu umowę o kartę.

Komentarz redakcji

Karta kredytowa Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe została stworzona z myślą o podróżujących i będzie dobrym rozwiązaniem dla osób często płacących „plastikiem” za granicą. Zapewnia ona automatyczny dostęp do programu rabatowego Mastercard Priceless Specials, gdzie punkty można wymieniać na zniżki za pokoje hotelowe czy bilety lotnicze.

Osoby, które zdecydują się na kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe, dość łatwo unikną kosztów jej obsługi. Ponadto karta ma dość długi okres bezodsetkowy (59 dni) i konkurencyjne oprocentowanie na poziomie 9,9%. Aby wejść w posiadanie karty kredytowej w T-Mobile, nie trzeba posiadać konta osobistego.

Wniosek o kartę kredytową możesz złożyć na .

Ocena redakcji łącznie:

Zalety

  • prosty warunek zwalniający z opłaty za kartę
  • długi okres bezodsetkowy
  • brak prowizji za przewalutowanie transakcji

Wady

  • dość wysoka opłata za wydanie karty dodatkowej
Złóż wniosek na stronie banku

Przydatne dokumenty

  1. Taryfa opłat i prowizji

O banku

T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to efekt strategicznej współpracy dwóch silnych podmiotów na polskim rynku: T-Mobile – operatora komórkowego oraz Alior Banku – jednego z bardziej innowacyjnych banków w naszym kraju. Nowy podmiot działa na rynku od 2014 r. i zastąpił popularny Alior Sync.

Czytaj więcej

Komentarze