Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

500 zł do Allegro z firmową kartą kredytową Euro Biznes z oferty banku PKO BP

500 zł do Allegro z firmową kartą kredytową Euro Biznes z oferty banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje bankowe adresowane do przedsiębiorców na ogół wiążą się z koniecznością założenia rachunku firmowego i aktywnego korzystania z niego przez kilka miesięcy. Akcje związane z kartami kredytowymi to często zwrot określonej części wydatków przez pewną liczbę miesięcy. Tymczasem w trwającej do 31 sierpnia 2022 r. promocji „Zgarnij 500 zł z kartą kredytową dla Twojej firmy” wystarczy wykonać tylko jedną płatność bezgotówkową.

Sprawdźmy, kto ma szansę na atrakcyjną premię i czy w tej ofercie nie ma ukrytych „haczyków”.

Propozycja dla przedsiębiorców

Warunki udziału w opisywanej promocji sprowadzają się do tego, byś był przedsiębiorcą i posiadał numer NIP dla swojej firmy. Regulamin nie wspomina o żadnych dodatkowych warunkach, np. okresie karencji.

Z ogólnych zasad korzystania z karty kredytowej Euro Biznes wynika natomiast, że jest ona dostępna jedynie dla posiadaczy rachunków firmowych w banku PKO BP.

Wydajesz 300 zł, zyskujesz 500 zł do Allegro

Aby cieszyć się z nagrody, musisz zrealizować następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż PKO Konto Firmowe, byś mógł wziąć udział w opisywanej promocji.

Jeśli już je posiadasz, pomijasz ten krok i od razu przechodzisz do kolejnego.

Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2022 r. zawrzyj w placówce PKO BP lub w bankowości internetowej iPKO umowę o kartę kredytową Euro Biznes z limitem min. 10 tys. zł.

Musisz przy tym wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych z banku oraz podać numer telefonu i adres e-mail, które są niezbędne do przekazania Ci premii.

Przypominamy, że bank przygotował jedynie 450 nagród.

Krok 3
Krok 3

Do 30 września 2022 r. otrzymaną kartą kredytową wykonaj choć jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 300 zł.

Informacja
Informacja

Uwaga: Bank zastrzegł w regulaminie promocji, że w jej ramach uwzględni tylko transakcje rozliczone w podanym wyżej okresie w jego systemie transakcyjnym.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz na podany adres e-mail lub numer telefonu do 31 października 2022 r.

Wymagana transakcja nie może być przelewem na telefon. Oczywiście nie zostaną też uznane płatności anulowane i zwrócone.

Do chwili otrzymania bonusu nie możesz zrezygnować z konta firmowego i odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Przekazany Ci e-kod na Allegro będzie ważny do 31 grudnia 2022 r. O zasadach korzystania z tego typu nagród pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Zdobyta premia będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz ją uwzględnić po stronie przychodów swojej firmy i rozliczyć się z niej z urzędem skarbowym w obowiązujący Cię sposób.

Produkty PKO BP dla przedsiębiorców

Jak wspomnieliśmy, warunkiem ubiegania się o kartę kredytową Euro Biznes jest posiadanie w PKO BP rachunku firmowego, np. PKO Konta Firmowego. Przyjrzyjmy się tym produktom.

PKO Konto Firmowe

Co prawda bank pobiera prowizje za prowadzenie tego rachunku i korzystanie z wydanej do niego karty, ale opłat tych można w dość prosty sposób uniknąć.

Karta kredytowa Euro Biznes

Opłata roczna za tę „kredytówkę” zależy od średniomiesięcznych wydatków, jakie nią wykonasz.

Szansa na atrakcyjną premię

Jak widzisz, jedna transakcja, np. zatankowanie firmowego samochodu, może Ci przynieść 500 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro. To, czy wspomnianą kwotę wydasz na zakupy firmowe, czy prywatne, nie ma znaczenia. Wybierając pierwszą opcję, wygenerujesz koszty, a tym samym obniżysz wysokość daniny należnej fiskusowi.

Przemyśl tę propozycję PKO BP, ale nie zwlekaj z decyzją, bo 450 nagród to bardzo skromna pula.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij 500 zł z kartą kredytową dla Twojej firmy"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.