Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Tego jeszcze nie było! Projektor Overmax Multipic 3.5 (o wartości 549 zł) za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Tego jeszcze nie było! Projektor Overmax Multipic 3.5 (o wartości 549 zł) za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku można już było zdobyć różne nagrody, m.in. bony zakupowe, smartfony czy słuchawki. Teraz bank proponuje projektor multimedialny Overmax Multipic 3.5. Citibank wycenił nagrodę na kwotę 549 zł brutto – taka wartość premii musi robić wrażenie. Spójrzmy na jej parametry:

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona overmax.eu

Multipic 3.5 to niezwykle wytrzymały projektor, który sprawdzi się podczas projekcji filmów, wykładów w dużych salach, ale i jako zastępstwo tradycyjnego telewizora. Specjalny moduł, który pozwala na łączność przez Wi-Fi, umożliwia wyświetlanie obrazu z tabletu, telefonu, laptopa czy komputera stacjonarnego. Ponadto w projektorze domyślnie zostały zainstalowane aplikacje YouTube i KoalaTV. Multipic 3.5 sprawdza się też przy streamowaniu przez aplikacje Miracast oraz Air Play z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS.

Urządzenie posiada wiele gniazd, które podwyższają komfort rozrywki. Standardowe gniazdo USB oraz VGA a także dwa gniazda HDMI pozwalają na podłączenie dwóch niezależnych urządzeń (np. komputera i konsoli). W łatwy sposób możesz przełączać między urządzeniami za pomocą pilota i zdecydować o źródle obrazu.

Wskazówka: jeśli nie potrzebujesz projektora, rozważ skorzystanie z alternatywnej promocji, w której nagrodą jest bon o wartości 300 zł do wydania w Biedronce.

To jednak nie koniec – uczestnicy tej promocji mogą łatwiej unikać opłaty za korzystanie z karty głównej (i ewentualnie dodatkowej) przez kolejnych 12 miesięcy.

Z oferty „Karta kredytowa Citi Simplicity z projektorem Ov - Multipic 3.5” możesz skorzystać do 17 marca 2022 r. Co ważne, w tej promocji nie ma odgórnie wyznaczonego limitu bonusów, tak więc każda osoba, która spełni zadania postawione przez organizatora, otrzyma od banku obiecaną nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Chętnym do skorzystania z oferty specjalnej bank stawia kilka ograniczeń. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. Z promocji nie mogą również skorzystać nierezydenci przebywający w Polsce oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrobienie karty kredytowej, a to oznacza, że powinieneś posiadać zdolność kredytową. O kartę kredytową Citi Simplicity możesz zawnioskować, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, Twój dochód wynosi min. 1200 zł netto i w swoim obecnym miejscu zatrudnienia pracujesz przynajmniej od 3 miesięcy (alternatywnie prowadzisz działalność gospodarczą min. 2 lata i osiągasz dochód min. 2500 zł netto miesięcznie).

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający uzyskiwany przez Ciebie dochód. Lista akceptowanych przez bank dokumentów dochodowych znajduje się w regulaminie promocji.

Jak zgarnąć nagrodę o wartości ponad 500 zł?

Bank nie stawia wielu warunków w tej akcji. Aby zyskać cenną nagrodę, powinieneś pamiętać o poniższych krokach:

Krok 1
Krok 1

Do 17 marca 2022 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę i aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku okaż w Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody (wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile (poza wcześniej wspomnianą aktywacją karty).

Krok 5
Krok 5

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”.

Nagroda
Nagroda

Projektor zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia nagrody.

Przykład: jeżeli zawarłeś umowę o kartę Citi Simplicity w listopadzie, to na zalogowanie się do aplikacji mobilnej masz czas do końca grudnia 2021 r., a na wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1500 zł – do końca lutego 2022 r..

W promocji dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. Zaczynając od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu wykonaj kartą (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc to spore ułatwienie.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z regulaminem w akcji nie zostaną uznane tzw. transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi lub zasilaniem elektronicznych portfeli), a także przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. Możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Warunkiem otrzymania projektora jest, by w dniu jego przyznania Twoja karta Citi Simplicity była nadal aktywna.

Pamiętaj, że każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jedno urządzenie i jest ono objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodatkowe bonusy

Citibank ma Ci znacznie więcej do zaoferowania.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity do niedawna wyróżniała się brakiem opłat za korzystanie z niej, ale od pewnego czasu bank pobiera prowizję, której można na szczęście uniknąć.

Pamiętaj, że w tej promocji przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę", jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł. Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej "kredytówki", możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Cenna nagroda za płatności kartą kredytową? To się opłaca

To dobrze, kiedy banki oferują różne premie za skorzystanie ze swojej oferty. Jak widać, Citibank nie poprzestaje na bonach zakupowych, a czasem nagradza nowych klientów także fizycznymi bonusami. Za zamówienie kredytówki Citi Simplicity i wykonanie nią transakcji na min. 1500 zł możesz otrzymać projektor Overmax Multipic 3.5 o wartości 549 zł.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Wymóg wydania 1500 zł może wydawać się trudny, ale to w gruncie rzeczy 500 zł miesięcznie. Zauważ, że grudzień to okres wydatków przedświątecznych, a styczeń jest czasem karnawału, więc okazji do wydatków jest bardzo wiele. Co ważne, bank nie wymaga, byś w każdym miesiącu wydawał określoną kwotę; w jednym z nich możesz wydać więcej, w drugim mniej, ważne by najpóźniej po 3 miesiącu po podpisaniu umowy o "kredytówkę" Twoje wydatki przekroczyły 1500 zł.

Niezależnie od nagrody rzeczowej, uczestnicząc w tej promocji, łatwiej unikniesz opłaty za korzystanie z kredytówki, dzięki czemu stanie się ona dla Ciebie bardziej opłacalna.

Warto połączyć przyjemne (fajna nagroda) z pożytecznym (codzienne zakupy) i rozważyć udział w tej promocji. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta kredytowa Citi Simplicity z projektorem Overmax Multipic 3.5"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.