Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 grudnia 2021 r. zakończyła się promocja z bonem 50 zł do Biedronki oraz konkurs z nagrodą w postaci aparatu Polaroid. Obecnie do zgarnięcia jest 480 zł moneyback.

Do 530 zł premii + polaroid w konkursie za aktywne korzystanie z kart kredytowych Credit Agricole!

Do 530 zł premii + polaroid w konkursie za aktywne korzystanie z kart kredytowych Credit Agricole!
Źródło: najlepszekonto.pl

Credit Agricole po raz kolejny promuje swoje karty kredytowe Silver i Gold. Do akcji „Karta do wywoływania uśmiechu”, w której nagrodą jest nawet 480 zł moneyback, możesz przystąpić do 31 stycznia 2022 r.

Gdybyś zdecydował się na sięgnięcie po kartę kredytową Credit Agricole nieco wcześniej, miałbyś też szansę na 50 zł do Biedronki oraz wygranie aparatu Polaroid Go White w konkursie. Okres przystąpienia do tych akcji zakończył się 10 grudnia 2021 r. Nie warto jednak narzekać na to, co już minęło, lepiej spojrzeć na warunki uzyskania 480 zł zwrotu, co i tak jest potężnym bonusem.

Promocja dotyczy dwóch (a właściwie czterech) "kredytówek" z oferty banku. Do wyboru masz:

  • Visa Silver i Gold;
  • Mastercard Silver i Gold.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i tym razem są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w Credit Agricole – dotyczy to wszystkich kart biorących udział w tej promocji, a dodatkowo karty Visa Standard.

Bank wymaga, by uczestnik promocji był także posiadaczem jego konta osobistego. Jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, to nawet lepiej dla Ciebie, gdyż obecnie możesz zgarnąć aż 500 zł za otwarcie ROR-u!

Kilka kroków do premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach, a akcja przygotowana przez Credit Agricole z pewnością do nich należy.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o konto osobiste w Credit Agricole, by móc zdobyć 500 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji z kartą kredytową.

Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Visa / Mastercard Silver (z limitem min. 4000 zł) lub Visa /Mastercard Gold (min. limit 5000 zł). Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

Zapoznaj się z regulaminem akcji i zaakceptuj go. Nie zapomnij też o potwierdzeniu, że przystępujesz do promocji.

Uwaga: do 10 grudnia 2021 r. obowiązywała równoległa promocja z bonem do Biedronki oraz trwał konkurs, w którym nagrodą jest aparat polaroid. Obecnie nie jest już możliwe przystąpienie do obu tych akcji.

Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z wybranej "kredytówki" przez 12 miesięcy od podpisania umowy.

Bank zwróci Ci 10 zł za transakcję na kwotę min. 200 zł, maksymalnie 40 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Premia za wykonane płatności będzie naliczana na rachunku karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji w formie pomniejszenia istniejącego zadłużenia lub nadpłaty, jeśli saldo jest dodatnie.

Informacja
Informacja

Jeśli wybrałeś kartę Mastercard, to masz szansę na e-bon do Biedronki i zdobycie aparatu polaroid w konkursie, o ile zrealizujesz poniższe zadania.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 45 dni od daty podpisania umowy wykonaj kartą przynajmniej 3 transakcje mobilne na dowolną kwotę. Nie ma znaczenia, czy zapłacisz Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay.

Nagroda
Nagroda

E-bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka otrzymasz do 4 lutego 2022 r. Bank prześle Ci go w wiadomości sms na numer telefonu podany przy podpisywaniu umowy o "kredytówkę".

Krok 5
Krok 5

W okresie między godz. 12:00 6 grudnia 2021 r. a 2 stycznia 2022 r. wejdź na stronę konkursu i odpowiedz na pytanie: „Jaką sytuację związaną z kartą kredytową Credit Agricole, która wywoła Twój uśmiech, uwieczniłbyś na zdjęciu?” Twoja odpowiedź może liczyć od 16 do 180 znaków.

Nagroda
Nagroda

Informacja o laureatach zostanie podana na stronie internetowej konkursu do 7 lutego 2022 r.  Także do tego dnia bank poinformuje zwycięzców sms-em o przyznaniu im nagrody.

W regulaminie nie określono, kiedy aparaty będą wysłane do ich zdobywców. Zaznaczono jedynie, że zostaną oni poinformowani o tym fakcie w wiadomości sms. 

To musisz wiedzieć

Warunków promocji nie spełnią transakcje kartą wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna i zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne. Nie zostaną uwzględnione także przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych / rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Premię otrzymasz pod warunkiem, że do dnia jej wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę kredytową.

E-bon do Biedronki ma postać ciągu cyfr, który należy okazać lub podyktować kasjerowi. Z kodu możesz korzystać wielokrotnie do wyczerpania zapisanych na nim środków.

Wartość zwrotu jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, podobnie bon do Biedronki.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Istotne informacje dla uczestników konkursu

Nagrodę - aparat Polaroid Go White o wartości 599 zł - otrzyma 100 osób, których odpowiedzi zostaną najwyżej ocenione. Dokona tego 5-osobowa komisja powołana przez bank. Każdy z jurorów będzie mógł przyznać od 1 do 10 punktów w dwóch kategoriach - pomysłowość oraz zgodność z zadaniem konkursowym. Po uszeregowaniu odpowiedzi według liczby zdobytych punktów okaże się, do kogo trafi nagroda. Gdy dwie lub więcej osób zdobyło taką samą liczbę punktów, o miejscu na liście zdecyduje termin wysłania zgłoszenia według zasady kto pierwszy - ten lepszy.

Aparaty zostaną wysłane do laureatów przesyłką kurierską na adres korespondencyjny podany podczas składania wniosku o kartę kredytową.

Jeśli zdobędziesz aparat, to też nie musisz się martwić daniną dla fiskusa. Bank ufundował osobną nagrodę pieniężną na ten cel i zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności.

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi kart kredytowych Silver i Gold. Pierwsza z nich jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, a za wydanie karty nie poniesiesz opłaty.

Karta kredytowa Visa / Mastercard Gold to już znacznie wyższe opłaty. Wydanie każdej z nich kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Sposób na obniżenie wydatków

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się zaproponować kolejną promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. Nie da się ukryć, że zakupy są coraz droższe, jednak korzystając z tej akcji, możesz zaoszczędzić nawet 480 zł.

Mamy jednak kilka uwag. Pierwsza: ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Druga: określenie minimalnego limitu karty, który uprawnia do otrzymania premii. Trzecia: wymóg wykonania transakcji na kwotę min. 200 zł, by zyskać 10 zł moneyback. Na co dzień realizujemy raczej mniejsze płatności, więc zdobycie maksymalnej premii dla wielu osób będzie trudne.

Jeśli oferta Credit Agricole nie przekonuje Cię, spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – jest w czym wybierać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta do wywoływania uśmiechu"
  2. Regulamin promocji "Karta do wywoływania uśmiechu - Biedronka"
  3. Regulamin konkursu "Karta do wywoływania uśmiechu - polaroid"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.