Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 480 zł premii moneyback + 50 zł do Biedronki za aktywne korzystanie z kart kredytowych Credit Agricole!

Do 480 zł premii moneyback + 50 zł do Biedronki za aktywne korzystanie z kart kredytowych Credit Agricole!
Źródło: najlepszekonto.pl

Credit Agricole po raz kolejny promuje swoje karty kredytowe Silver i Gold. Do akcji „Karta do wywoływania uśmiechu”, w której nagrodą jest nawet 480 zł moneyback, możesz przystąpić do 31 stycznia 2022 r.

Ponadto, po 1,5-miesiecznej przerwie, powraca też możliwość powiększenia zdobyczy o dodatkowe 50 zł w formie bonu do Biedronki.

Promocja dotyczy dwóch (a właściwie czterech) "kredytówek" z oferty banku. Do wyboru masz:

  • Visa Silver i Gold;
  • Mastercard Silver i Gold.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i tym razem są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w Credit Agricole – dotyczy to wszystkich kart biorących udział w tej promocji, a dodatkowo karty Visa Standard.

Bank wymaga, by uczestnik promocji był także posiadaczem jego konta osobistego. Jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, to nawet lepiej dla Ciebie, gdyż obecnie możesz zgarnąć za jego otwarcie aż 555 zł premii:

Kilka kroków do premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach, a akcja przygotowana przez Credit Agricole z pewnością do nich należy.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o konto osobiste w Credit Agricole, by móc zdobyć 555 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji z kartą kredytową.

Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Visa / Mastercard Silver (z limitem min. 4000 zł) lub Visa / Mastercard Gold (min. limit 5000 zł). Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

Zapoznaj się z regulaminem akcji i zaakceptuj go. Nie zapomnij też o potwierdzeniu, że przystępujesz do promocji.

Uwaga: Wybierz kartę Mastercard, o ile chcesz zyskać dodatkowe 50 zł do Biedronki.

Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z wybranej "kredytówki" przez 12 miesięcy od podpisania umowy.

Bank zwróci Ci 10 zł za transakcję na kwotę min. 200 zł, maksymalnie 40 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Premia za wykonane płatności będzie naliczana na rachunku karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji w formie pomniejszenia istniejącego zadłużenia lub nadpłaty, jeśli saldo jest dodatnie.

Krok 4
Krok 4

Jeśli wybrałeś kartę Mastercard, to masz szansę na e-bon do Biedronki, o ile w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy wykonasz kartą przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

E-bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka otrzymasz do 7 marca 2022 r. Bank prześle Ci go w wiadomości SMS na numer telefonu podany przy podpisywaniu umowy o "kredytówkę".

To musisz wiedzieć

Warunków promocji nie spełnią transakcje kartą wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna i zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne. Nie zostaną uwzględnione także przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych / rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Premię otrzymasz pod warunkiem, że do dnia jej wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę kredytową.

E-bon do Biedronki ma postać ciągu cyfr, który należy okazać lub podyktować kasjerowi. Z kodu możesz korzystać wielokrotnie do wyczerpania zapisanych na nim środków.

Wartość zwrotu jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, podobnie bon do Biedronki.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi kart kredytowych Silver i Gold. Pierwsza z nich jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, a za wydanie karty nie poniesiesz opłaty.

Karta kredytowa Visa / Mastercard Gold to już znacznie wyższe opłaty. Wydanie każdej z nich kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Sposób na obniżenie wydatków

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się zaproponować kolejną promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. Nie da się ukryć, że zakupy są coraz droższe, jednak korzystając z tej akcji, możesz zaoszczędzić nawet 480 zł.

Ponadto należy docenić, że 24 stycznia 2022 r. bank ponownie dorzucił zachętę w postaci bonu 50 zł do Biedronki. Jak widać, tym razem warto było poczekać aż do ostatniego tygodnia trwania promocji z moneybackiem, by załapać się na jeszcze jeden bonus.

Jednocześnie mamy jednak kilka uwag. Pierwsza: ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Druga: określenie minimalnego limitu karty, który uprawnia do otrzymania premii. Trzecia: wymóg wykonania transakcji na kwotę min. 200 zł, by zyskać 10 zł moneyback. Na co dzień realizujemy raczej mniejsze płatności, więc zdobycie maksymalnej premii dla wielu osób będzie trudne.

Jeśli oferta Credit Agricole nie przekonuje Cię, spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – jest w czym wybierać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta do wywoływania uśmiechu"
  2. Regulamin promocji „Karta do wywoływania uśmiechu – bon do Biedronka” (od 24 do 31 stycznia 2022 r.)
  3. Regulamin promocji "Karta do wywoływania uśmiechu – Biedronka" (do 10 grudnia 2021 r.)
  4. Regulamin konkursu "Karta do wywoływania uśmiechu – polaroid" (do 10 grudnia 2021 r.)

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.