Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł do Decathlonu za założenie darmowego Konta Proste Zasady Junior w Getin Banku

100 zł do Decathlonu za założenie darmowego Konta Proste Zasady Junior w Getin Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

W porównaniu z wcześniejszymi edycjami nowa odsłona promocji „Juniorowe kieszonkowe z Decathlon" pozytywnie zaskakuje wyższą nagrodą (100 zł zamiast 60 zł) i krótszym okresem spełniania warunków (2 miesiące zamiast 3 miesięcy). Jednocześnie wymogi banku pozostały niezmienione i wciąż sprowadzają się do prostej aktywności.

W efekcie możesz teraz zdobyć wyższą nagrodę, wkładając w to jeszcze mniej wysiłku. Co jednak dokładnie powinieneś zrobić, wyjaśniamy w dalszej części tekstu.

Kto może skorzystać z promocji i zdobyć 100 zł do sieci Decathlon?

Promocja „Juniorowe kieszonkowe z Decathlon" trwa do 31 października 2021 r. W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne będące przedstawicielami ustawowymi (rodzicem, opiekunem prawnym) osoby małoletniej, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski.

Abyś jednak mógł – jako rodzic – skorzystać z oferty, powinieneś posiadać rachunek osobisty w Getin Banku: Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking prowadzone w złotówkach wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną. Jeżeli nie masz konta w Getin Banku, możesz je założyć w każdej chwili na stronie banku.

Kolejnym warunkiem uczestnictwa jest otworzenie rachunku młodzieżowego. W tym przypadku umowę podpisuje Twoja pociecha, a Ty jedynie wyrażasz zgodę na jej zawarcie. W praktyce wiąże się to z wizytą w dowolnym oddziale Getinu, ponieważ rachunku młodzieżowego nie można zakładać zdalnie. Potrzebne będą Wasze dokumenty: dowody osobiste, paszporty lub legitymacja szkolna.

Konto Proste Zasady Junior przeznaczone jest dla nastolatków, którzy skończyli 13 lat, ale nie ukończyli 18 lat r.ż. Dodatkowo bank stawia pewien warunek – aby osoba niepełnoletnia, która podpisze umowę o Konto Proste Zasady Junior, nie posiadała rachunku w Getin Banku przed 1 września 2021 r.

Prosty sposób na zdobycie nagrody

Jak już wspominaliśmy, warunki otrzymania nagrody do skomplikowanych nie należą. Aby zgarnąć 2 kody podarunkowe o wartości 50 zł każdy, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 31 października 2021 r. otwórz rachunek osobisty dla siebie, jeżeli go nie posiadasz, oraz Konto Proste Zasady Junior (możesz to zrobić tylko w placówce banku) dla swojego dziecka.

Krok 2
Krok 2

Jeśli nie masz udzielonych zgód marketingowych, wyraź je teraz (muszą być one ważne przez cały okres promocji) i podczas wizyty w oddziale zaakceptuj regulamin akcji dotyczącej rachunku dla dziecka.

Krok 3
Krok 3

W 2 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady Junior:

  • przelej co najmniej 20 zł ze swojego konta osobistego na Konto Proste Zasady Junior,
  • wykonaj min. pięć transakcji bezgotówkowych swoją kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
Nagroda
Nagroda

Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z obu zadań, otrzymasz bon do Decathlonu o wartości 50 zł. Voucher zostanie przekazany w Twojej bankowości internetowej / mobilnej w postaci linka zewnętrznego do 7. dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę we wrześniu 2021 r., to będziesz musiał wykonać przelew i transakcje kartą w  październiku oraz listopadzie.

O czym warto pamiętać

Zwróć uwagę, że w tej promocji, choć pozornie dotyczy ona konta młodzieżowego, spełnienie jej warunków leży wyłącznie po Twojej stronie: wymagany przelew i transakcje kartą lub Blikiem dotyczą Twojego rachunku osobistego, nie zaś konta Twojego dziecka. Również wyłącznie Ty udzielasz zgód marketingowych.

Pamiętaj także, że w dniu przyznania nagrody musisz mieć zawartą umowę o konto osobiste oraz aktywny dostęp do bankowości elektronicznej.

E-karty podarunkowe są ważne do 5 marca 2022 r. i nie możesz ich wymienić na gotówkę ani na inną nagrodę rzeczową.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto Proste Zasady – jeden z lepszych rachunków na rynku

Udział w promocji wiąże się z koniecznością posiadania przez rodzica rachunku osobistego. Najciekawszą propozycją Getin Banku jest Konto Proste Zasady. Jego parametry prezentują się następująco:

Do uniknięcia opłaty za rachunek wystarczy tylko jedna transakcja kartą lub Blikiem w miesiącu. W zamian otrzymujesz darmową kartę oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce.

Młodzi posiadacze Konta Proste Zasady Junior nie muszą spełniać nawet tego warunku. Dla nich prowadzenie rachunku, karta i wszystkie bankomaty krajowe są bezpłatne.

Przeczytaj, jak założyć konto dla nastolatka.

100 zł do sieci Decathlon w ramach kieszonkowego

Jak mówi przysłowie „Czego się Jaś nie nauczy, to Jan nie będzie umiał”, dlatego warto jak najwcześniej wprowadzać dziecko w świat finansów i oswajać z nowoczesną bankowością. O zaletach takiej postawy pisaliśmy w tekście „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”. Teraz Getin Bank dostarcza jeszcze argumentów finansowych w postaci 2 kart podarunkowych o łącznej wartości 100 zł do sieci Decathlon. Otrzymają je rodzice, którzy założą swojemu dziecku Konto Proste Zasady Junior i spełnią dwa proste warunki – w 2 kolejnych miesiącach przeprowadzą 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem oraz wykonają przelew w wysokości 20 zł na rachunek dziecka (i zapewnią mu tym samym dodatkowe kieszonkowe).

Na plus akcji należy zaliczyć to, że mogą z niej skorzystać dotychczasowi klienci banku, posiadający konto osobiste. Jeżeli nie masz rachunku osobistego w Getin Banku, możesz otworzyć nowe konto na tej stronie.

PS. Być może jesteś nastolatkiem, którego rodzice nie są przekonani, by otworzyć mu rachunek. Jeśli tak, zajrzyj do tekstu "Kochani rodzice, otwórzcie mi konto" i zapoznaj się z argumentami, które powinny Ci pomóc w przekonaniu dorosłych 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Juniorowe kieszonkowe z Decathlon" – edycja 3