Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bank PKO BP poinformował o zakończeniu promocji w związku z wyczerpaniem puli nagród.

Okazja last minute! 200 zł na Allegro za PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych w PKO BP

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Okazja last minute! 200 zł na Allegro za PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych w PKO BP
Źródło: strona promocji

PKO BP nie należy do banków, które rozpieszczają Łowców Okazji. Z tym większą radością trzeba przyjąć najnowszą akcję pod hasłem „Jeszcze wygodniej”, która trwa do 18 września 2020 r.

Do zgarnięcia jest w niej 200 zł w bonach do wykorzystania na Allegro. Trzeba się jednak spieszyć, bo bank rozda tylko 3000 nagród, a decydująca jest kolejność wywiązania się ze wszystkich obowiązków.

Uwaga: PKO BP na stronie promocji poinformował, że pula została zwiększona do 5000 nagród, a do 28 sierpnia warunki spełniło jedynie 2971 osób. Wciąż więc można założyć konto i zgarnąć nagrodę :)

Uczestnicy promocji

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Na nagrodę nie mogą liczyć ci, którzy posiadali rachunek w PKO BP lub Konto Inteligo w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r.

3 + 3 = 200 zł

Brzmi trochę zagadkowo, więc spieszymy z wyjaśnieniami:

Krok 1
Krok 1

Do 18 września 2020 r. załóż PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych wraz z kartą debetową.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe ze strony banku, w tym przekazywanie informacji handlowych za pomocą urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

Krok 2
Krok 2

Również do 18 września 2020 r. zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz, który znajdziesz w linku powyżej.

Rejestracja w promocji "Jeszcze wygodniej" od PKO BP

Wpisz w nim swoje imię, nazwisko i PESEL oraz zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 3
Krok 3

Do 9 października 2020 r. wykonaj co najmniej:

  • 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową (uwzględnione zostaną także operacje zbliżeniowe telefonem);
  • 3 płatności Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Jeśli spełnisz te warunki do 30 sierpnia 2020 r., to nagrodę (w postaci kodu elektronicznego) otrzymasz w sekcji „Powiadomienia” w aplikacji IKO do 25 września 2020 r.

Gdybyś zrealizował zadania we wrześniu lub październiku, to przekazanie premii nastąpi do 6 listopada 2020 r.

Szczegóły zdecydują o sukcesie

Uczestnicząc w tej promocji, musisz jeszcze wiedzieć o kilku bardzo istotnych szczegółach.

Transakcje i płatności

W myśl regulaminu promocji „Jeszcze wygodniej”, za operację bezgotówkową kartą uznany zostanie każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu „debetówki”:

  • w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo);
  • w Internecie;
  • poprzez płatność zbliżeniową telefonem z systemem działającym w technologii NFC przy użyciu aplikacji mobilnej IKO.

Z kolei płatność Blik to dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowaną przez IKO.

Dodatkowe informacje

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania bonusu. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli bonów bank poinformuje o tym za pośrednictwem strony internetowej.

Przed przekazaniem bonusu PKO BP zweryfikuje, czy konto lub karta nie zostały zamknięte, czy nie cofnąłeś udzielonej zgody marketingowej lub nie przekształciłeś rachunku w inny typ. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, więc będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Zdobyty e-kod na zakupy na Allegro będziesz mógł wykorzystać do 30 czerwca 2021 r. Szczegółowe zasady posługiwania się voucherami zawarte są w Regulaminie kart podarunkowych Allegro.

Oferta PKO BP – dwa rachunki w promocji

Bonus można zgarnąć pod warunkiem otwarcia jednego z dwóch promowanych rachunków. Spójrzmy na ich charakterystyki.

PKO Konto za Zero

To konto jest adresowane do osób powyżej 18 r.ż. Jego prowadzenie nie generuje żadnych kosztów. Darmowa może być też wydana do niego karta debetowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Więcej informacji znajdziesz w analizie PKO Konta za Zero.

PKO Konto dla Młodych

Ten rachunek przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat. Prowadzony jest bezwarunkowo bezpłatnie, a uniknięcie wynoszącej 5 zł/miesiąc opłaty za kartę wymaga wykonania nią w miesiącu min. 4 operacji bezgotówkowych.

Szczegółowe wiadomości znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych.

Zakupy na Allegro – bardzo przyjemna perspektywa

Proste warunki, atrakcyjna nagroda i niewielka pula e-kodów skłaniają nas do przypuszczeń, że opisywana promocja może się zakończyć przed terminem. Dlatego nie zatrzymujemy Cię dłużej – rozważ plusy i minusy tej oferty, dopasuj ją do swojej sytuacji i podejmij decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać.

Taka okazja może się długo nie powtórzyć, bo PKO BP rzadko promuje swoje konta.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Jeszcze wygodniej"
  2. Regulamin kart podarunkowych Allegro

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.

Więcej o PKO BP