Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 600 zł w bonach do Allegro i łatwiejsze warunki uniknięcia opłaty z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

HIT! 600 zł w bonach do Allegro i łatwiejsze warunki uniknięcia opłaty z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Kolejna edycja akcji "Jeszcze więcej na start" potrwa do 19 września 2023 r. Tym razem bank nie ograniczył liczby umów o kartę kredytową Citi Simplicity, które mogą być zawarte w promocji.

Do zdobycia są bony o łącznej wartości 600 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Aby je otrzymać, będziesz musiał dość aktywnie korzystać z nowej kredytówki przez kilka kolejnych miesięcy.

Promocja tylko dla nowych klientów

W promocjach zwykle bywa tak, że są skierowane do nowych klientów banku. Tak jest i w tym przypadku – aby móc wnioskować o kartę kredytową, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych i wykazać się określonymi dochodami.

Jeśli jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, Twoje miesięczne wynagrodzenie "na rękę" nie może być niższe niż 1200 zł, a w obecnym miejscu pracy powinieneś pracować od co najmniej 3 miesięcy.

Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są nieco ostrzejsze – dochody min. 2500 zł netto, a okres funkcjonowania Twojej firmy nie może być krótszy niż 2 lata.

Wykaz dokumentów, których przedstawienie będzie konieczne do potwierdzenia wysokości Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie.

Poza dość oczywistym warunkiem uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Citibank wprowadził też inne ograniczenie. Z oferty skorzystają tylko osoby, które nie posiadały w tym banku głównej karty kredytowej po 1 września 2022 r. Z udziału w akcji wykluczeni są natomiast nierezydenci, a także obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Posiadacze konta osobistego lub innych produktów Citibanku mogą wziąć udział w promocji.

600 zł na Allegro za standardową aktywność

Pora przedstawić harmonogram działań:

Krok 1
Krok 1

Do 19 września 2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przedstaw bankowi wymagane dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś we wniosku (ich wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 4
Krok 4

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

Krok 5
Krok 5

W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy osobno) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania premii zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca 4. miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o kartę.

Nagroda
Nagroda

Voucher 200 zł na Allegro zostanie Ci przekazany (również w systemie bankowości internetowej) w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia premii.

Krok 6
Krok 6

W czwartym, piątym, szóstym lub siódmym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy (w co najmniej jednym z nich) wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz ten warunek, otrzymasz bon na Allegro o wartości 100 zł.

Nagroda
Nagroda

O spełnieniu warunków otrzymania kolejnych premii zostaniesz poinformowany w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”. Voucher 100 zł na Allegro zostanie Ci przekazany w ten sam sposób w terminie 60 dni od momentu przesłania tej wiadomości.

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę w styczniu 2023 r., to do końca lutego będziesz musiał zalogować się w aplikacji mobilnej Citibanku. Z kolei 300 zł "kredytówką" powinieneś wydawać co miesiąc od lutego do sierpnia 2023 r.

Korzystając z opisywanej akcji, dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. W tym celu począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu utrzymywania karty wykonaj nią (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc ułatwienie jest znaczne 😀

Dodatkowe informacje

Bank nie uzna tzw. transakcji szczególnych (np. związanych z grami hazardowymi) i operacji gotówkowych (do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów). Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. W ramach promocji możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja "kredytówka" będzie aktywna. W przypadku voucherów 100-złotowych niespełnienie warunku w jednym z miesięcy nie pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu za kolejny miesiąc.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy od momentu jego przekazania. Chcąc go zrealizować, należy wpisać jego numer w polu „Masz kod rabatowy” w serwisie Allegro.

Zwracamy uwagę, że aktualnie obowiązujący regulamin Allegro mówi, iż zakupów mogą dokonywać tylko zarejestrowani użytkownicy. Szczegółowe zasady realizacji kart podarunkowych na Allegro znajdziesz w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Karta Citi Simplicity w Citibanku

Karta kredytowa Citi Simplicity straciła nieco ze swojego uroku, gdy bank wprowadził opłatę za korzystanie z niej, ale na szczęście prowizji można uniknąć. Uczestnicząc w opisywanej promocji, przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę", jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł. Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej "kredytówki", możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Pozostałe parametry karty znajdziesz poniżej:

Uwaga! Warto śledzić nasz serwis także po zawnioskowaniu o "kredytówkę", gdyż Citibank organizuje od czasu do czasu akcje specjalne z ciekawymi bonusami również dla obecnych posiadaczy tej karty.

Wysoka premia i łatwe warunki

Cieszy nas, że Citi Handlowy zdecydował się na powrót do tej atrakcyjnej promocji. 600 zł to premia, która robi wrażenie, i choć to "tylko" bon zakupowy, to można go wykorzystać na Allegro, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Przemyśl więc propozycję Citibanku i zdecyduj, czy chcesz z niej skorzystać. Pamiętaj, że akcję z powodzeniem możesz połączyć z udziałem w innych promocjach banku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Jeszcze więcej na start" – edycja 5

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.